Cene → Slatkiši i žitarice → Krem tabla 0200 KAKAO Gold 30
Krem tabla 0200 KAKAO Gold 30
Pakovanje 200 g 7 prodavnica Barkod 8606105209274
83,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
415,00 din/kg
Najskuplje je 109,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
83,00 din415,00 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta84,90 din424,50 din/kg+1,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik87,99 din439,95 din/kg+4,99 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 74,99 - 89,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik89,99 din449,95 din/kg+6,99 din
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/574,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3389,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4989,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 689,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb89,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 789,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1089,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1589,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb89,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-289,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb89,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6889,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3689,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2589,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 689,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9989,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29689,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb89,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta94,00 din470,00 din/kg+11,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta99,00 din495,00 din/kg+16,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta109,99 din549,95 din/kg+26,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 83,00 | 89,99 |
| 01.09.2026. | 83,00 | 89,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM TABLA 200G GOLDAleksandrović
- KAKAO KREM TABLA GOLD 200GFortuna Market
- KAKAO TABLA 200g GOLD PACKMere
- tabla kakao krem gold 200g. Gold packPodunavlje
- GOLD COK.ZA KUVANJE200G30#GOLD PACKTranskom 94
- KAKAO TABLA GOLD 200gTrlić
- Krem tabla 0200 KAKAO Gold 30Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+34 prodavnice842,57 din/kg
−31%KREM EUROCREM 500G
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+34 prodavnice599,98 din/kg
−16%KREM DUO LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
+32 prodavnice799,97 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
+28 prodavnica799,97 din/kg
−27%KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
−20%KREM NUTELLA 400G
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+25 prodavnica1.247,50 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg









