Cene → Akcijski katalozi → Mega Maxi
Mega Maxi: akcije ove nedelje
1.465 sniženja · 22 nova danas · 378 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
- −29%
Kupus 200g Maxi pijaca
98,99 din69,99 din349,95 din/kg
−29%VOĆNI NAPITAK TUBE LEMONADE LIMUN 1,5L PET
140,49 din99,99 din66,66 din/l
−29%PIVO LAV PREMIUM 0.33L LIMENKA
90,99 din64,99 din196,94 din/l
−29%PIVO STELLA ARTOIS 0.5L LIMENKA
139,99 din99,99 din199,98 din/l- −29%
Burger od lososa 160g 2x80g
349,99 din249,99 din1.562,44 din/kg - −29%
Burger od tune 160g 2x80g
349,99 din249,99 din1.562,44 din/kg - −28%
Rustik salama Yuhor
2.499,00 din1.799,00 din
−28%SALAMA RUSTIK SLAJS YUHOR 100G
249,99 din179,99 din1.799,90 din/kg
−28%MIX KOKTEL JUMBO 75G
234,99 din169,99 din2.266,53 din/kg
−28%MIX PROTEIN JUMBO 75G
234,99 din169,99 din2.266,53 din/kg
−28%NAPOLITANKE NUGAT MEDELA 400G
206,99 din149,99 din374,98 din/kg
−28%ŽITARICE KIT KAT NESTLE 330G
606,99 din439,99 din1.333,30 din/kg- −27%
Grozdje roze Red Globe
219,99 din159,99 din
−27%Govedja supa Premia 65g
40,99 din29,99 din461,38 din/kg
−27%VOĆNI NAPITAK VOĆNE KAPI BRESKVA 1,5L BRIK
149,99 din109,99 din73,33 din/l
−27%Cokol.badem&pistaci Heidi Grand'Or 100g
408,99 din299,99 din2.999,90 din/kg
−27%BOMBONJERA AFTER EIGHT 200G
639,99 din469,99 din2.349,95 din/kg
−26%KAŠA OVSENA ŠUMSKO VOĆE&BADEM BOOM BOX 60G
94,99 din69,99 din1.166,50 din/kg
−26%VOĆNI PIRE JABUKA BOROV.VIŠNJA NUTRINO LAB 180G
229,99 din169,99 din944,39 din/kg- −25%
Stisnjena sunka Yuhor
1.199,00 din899,00 din
−25%ŠUNKA BARENA SPECIJAL CARNEX RF
1.599,00 din1.199,00 din249,79 din/kg
−25%ČOKOLADA MINI LEO GO MILKA 48G
119,99 din89,99 din1.874,79 din/kg
−25%Stisnjena sunka sjajs 100g Yuhor
119,99 din89,99 din899,90 din/kg
−25%Spanac Maxi pijaca 300g
199,99 din149,99 din499,97 din/kg- −25%
Bio bundeva domaca 500g
199,99 din149,99 din299,98 din/kg
−25%ULJE OD KOŠTICE GROŽĐA OLITALIA 500ML
719,99 din539,99 din1.079,98 din/l
−25%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
158,99 din119,99 din123,96 din/l- −25%
Kobasica za pecenje MK
794,99 din599,99 din - −25%
Kobasica za pecenje ljuta MK
794,99 din599,99 din
−24%VOĆNI NAPITAK TUBE LEMONADE LIMUN MANDARINA 1,5L
151,99 din114,99 din76,66 din/l
−24%ČOKOLADA MLEČNA ALPINE MILKA 190G
379,99 din289,99 din1.526,26 din/kg
−24%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 190G
379,99 din289,99 din1.526,26 din/kg
−24%Usitnjeno mesano meso 500g
379,99 din289,99 din579,98 din/kg
−24%ULJE MASLINOVO EXTRA VIRGIN FRANTOL CARAPELLI 1L
1.570,00 din1.199,00 din1.199,00 din/l
−23%MAJONEZ DELIKATES POLIMARK 280ML
182,99 din139,99 din499,96 din/l
−23%BISKVIT KOMADIĆI ČOKOLADE SOFT KING 160G
299,99 din229,99 din1.437,44 din/kg
−23%ČOKOLADA MINI HAZENLUT CREAM&BISCUIT MILKA 46G
129,99 din99,99 din2.173,70 din/kg
−23%ČIPS CLASSIC CHIPS WAY 90G
129,99 din99,99 din1.111,00 din/kg
−23%TUNA SALATA MEXICANA RIO MARE 160G
427,99 din329,99 din2.062,44 din/kg
−23%JOGURT DUKAT 2.8%MM 1KG
181,49 din139,99 din139,99 din/kg- −23%
Teleci but bk VD
2.714,99 din2.099,99 din
−23%VOĆNI NAPITAK VOĆNE KAPI POMORANDŽA 1.5L BRIK
154,99 din119,99 din79,99 din/l
−23%Salata iceberg 200g
154,99 din119,99 din599,95 din/kg
−23%Salata Calabria 200g
154,99 din119,99 din599,95 din/kg
−23%VOĆNI NAPITAK NEXT LEMONADE LIMUN NANA 1,25L PET
141,99 din109,99 din87,99 din/l
−22%BISKVIT KOMADIĆI CRNE ČOKOLADE SOFT KING 160G
295,99 din229,99 din1.437,44 din/kg
−22%BISKVIT TRI VRSTE ČOKOLADE SOFT KING 160G
295,99 din229,99 din1.437,44 din/kg
−22%Luk crveni domaci
89,99 din69,99 din