Cene → Kućna hemija → SRED DOMEST WC GEL ZERO LIME 750ML

SRED DOMEST WC GEL ZERO LIME 750ML
Pakovanje 750 ml 9 prodavnica Barkod 8717163733134
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi, na akciji do 07.10.
399,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 449,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din445,99 din399,99 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula314,19 din418,92 din/l+14,20 din
-
329,99 din447,99 din439,99 din/l+30,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta349,97 din466,63 din/l+49,98 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta379,99 din506,65 din/l+80,00 din
-
445,99 din594,65 din/l+146,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd449,99 din599,99 din/l+150,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta449,99 din599,99 din/l+150,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta449,99 din599,99 din/l+150,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 314,19 | 446,99 |
| 22.09.2026. | 314,19 | 446,99 |
| 01.09.2026. | 314,19 | 448,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 469,97 → 349,97 din -26%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SRED ZA CISC DOMESTOS ZERO LIME 0.75LBB Trade
- SRED.DOMESTOS ZERO LIME 750mlCash & Carry Plus
- SRED DOMEST WC GEL ZERO LIME 750MLIdea, Mercator, Roda
- WC gel Domestos Zero Lime 750mlMaxi Online, Mega Maxi
- domestos wc gel zero lime 750ml mercataPodunavlje
- SRED.ZA ČIŠĆENJE DOMESTOS WC GEL ZERO LIME 750MLSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Super Vero%94,99
- Trnava Promet95,00
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.583,17 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−38%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CREAM ORIGINAL ARF 400ML
- Maxi Online%199,99
- Mega Maxi%199,99
- Super Vero%209,99
+28 prodavnica499,98 din/l










