Cene → Akcijski katalozi → Maxi Online
Maxi Online: akcije ove nedelje
820 sniženja · 0 novih danas · 197 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−16%GRIZ PŠENIČNI TIP-400 C 400G
153,99 din129,99 din324,98 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE FAIRY 900ML
401,99 din339,99 din377,77 din/l
−15%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 675ML
862,99 din729,99 din1.081,47 din/l
−15%FELIX MULTIPACK JUNIOR MPK 4X85G
294,99 din249,99 din735,26 din/kg
−15%SAPUN TEČNI MILK&HONEY PALMOLIVE 300ML
288,99 din244,99 din816,63 din/l
−15%Tec.ods.fleka sa odece Premia 500ml
199,99 din169,99 din339,98 din/l
−15%ČOKOLADA MINI HAZELNUT TWIX 46G
93,99 din79,99 din1.738,91 din/kg
−15%ČOKOLADA MINI TWIX 50G
93,99 din79,99 din1.599,80 din/kg
−15%ŠTAPIĆI PUNJENI KIKIRIKIJEM PARDON 100G
93,99 din79,99 din799,90 din/kg
−15%NAPOLITANKE ČOKOLADA BAMBI 185G
116,99 din99,99 din540,49 din/kg
−14%MESNI NAREZAK CARNEX 100G
139,99 din119,99 din1.199,90 din/kg
−14%Fa roll-on fiji dream 50ml
349,99 din299,99 din5.999,80 din/l
−14%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
203,99 din174,99 din149,95 din/l
−14%SAPUN TEČNI VITAMIN B BADEM& ORAH DICORA 500ML
348,99 din299,99 din599,98 din/l
−14%SAPUN TEČNI VITAMIN C CITRUS BRESKVA DICORA 500ML
348,99 din299,99 din599,98 din/l
−14%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA TRIPLE ACT. AJAX 750ML
348,99 din299,99 din399,99 din/l
−14%BOMBONJERA PLAVA MERCI 250G
985,99 din849,99 din3.399,96 din/kg
−14%BOMBONJERA CRVENA MERCI 250G
985,49 din849,99 din3.399,96 din/kg
−14%Sr.za cisc.parketa i laminata Maxi 1l
138,99 din119,99 din119,99 din/l
−14%KINDER COKOLADA 100g
219,99 din189,99 din1.899,90 din/kg
−14%PERECE SLANE ELEPHANT 80G
80,99 din69,99 din874,88 din/kg
−14%PERECE SA SUSAMOM ELEPHANT 80G
80,99 din69,99 din874,88 din/kg
−14%VLAŽNE MARAMICE BABY PLAVE KOSILI 80/1
213,99 din184,99 din2,31 din/kom
−13%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
339,99 din294,99 din842,83 din/l
−13%KAŠICA MESO+ĆURETINA+BROKOLI NUTRINO 190G
264,99 din229,99 din1.210,47 din/kg
−13%ČETKICA ZA ZUBE ULTRA SOFT ELMEX
649,99 din564,99 din
−13%Patrone Gillette Fusion 8ct XL
4.826,00 din4.199,00 din
−13%Sredstvo za ciscenje MER CLIN GLASS pumpica Tigger 0500 10
286,99 din249,99 din499,98 din/l
−13%Sampon i kupka baby KOSILI 0400 NATURAL
435,99 din379,99 din949,98 din/l
−13%SAPUN TEČNI DOPUNA REGULAR DOVE 500ML
400,99 din349,99 din699,98 din/l
−13%INSTANT KAŠA BABY LEŠNIK ČOKOLINO LINO 200G
354,99 din309,99 din1.549,95 din/kg
−13%GEL ZA TUŠIRANJE NARANDŽA ZIAJA 500ML
514,99 din449,99 din899,98 din/l
−13%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 66PR PERSIL 2.97L
1.599,00 din1.399,00 din471,04 din/l
−13%PAŠTETA KOKOŠIJA JUNIOR ARGETA 95G
119,99 din104,99 din1.105,16 din/kg
−12%DET TEČ PERWOLL TRIOPACK 3X1L
1.026,00 din899,99 din300,00 din/l
−12%KREM EUROCREM 300G
329,99 din289,99 din966,63 din/kg
−12%Slad.kakao/van.kornet 6x120ml multipak
362,99 din319,99 din444,43 din/l
−12%ŠAMPON BABY PLAVA ČEP KOSILI 400ML
435,99 din384,99 din962,48 din/l
−12%KEKS PLAZMA 400G
384,99 din339,99 din849,98 din/kg
−12%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
384,99 din339,99 din377,77 din/l
−12%Palmolive tečni sap.doypack almon 500 ml
350,99 din309,99 din619,98 din/l
−12%ŠAMPON ZA KOSU MENTHOL H&S 400ML
678,99 din599,99 din1.499,98 din/l
−11%BRIJAČ Ž VENUS 3 SENSIT DISPO 3CT
630,99 din559,99 din
−11%Vlazne maramice 70/1 KOSILI baby Natural poklopac 10
213,99 din189,99 din2,71 din/kom
−11%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 200G
303,99 din269,99 din1.349,95 din/kg
−11%KOLAČ KROFNA ČOKOLADNA JAFFA 75G
72,99 din64,99 din866,53 din/kg
−11%Ariel THE BIG ONE Color kapsule 40kom
2.469,00 din2.199,00 din54,98 din/kom
−11%VLAŽNE MARAMICE BABY FRESH&CLEAN PAMPERS 2X80
559,99 din498,99 din6,24 din/kom