Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 675ML

GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 675ML
Pakovanje 675 ml 4 prodavnice Barkod 8006540280140
729,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi, na akciji do 07.10.
1.081,47 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 889,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
729,99 din862,99 din1.081,47 din/l
-
Maxi Online akcija do 07.10.729,99 din862,99 din1.081,47 din/l
-
729,99 din862,99 din1.081,47 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta889,99 din1.318,50 din/l+160,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 862,99 | 862,99 |
| 01.09.2026. | 862,99 | 862,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Gel/tus.Old Spice Captain 675mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 675MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+26 prodavnica749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+25 prodavnica749,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l














