Cene → Akcijski katalozi → Idea
Idea: akcije ove nedelje
6.785 sniženja · 0 novih danas · 37 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−30%Dehrana Org Bezml Pirinač 200 g Huma
644,28 din450,00 din2.250,00 din/kg- −30%
Sok Go G Breskva Godži 100% 750 ml F
272,01 din190,00 din253,33 din/l
−30%Johnson Baby Tečni Sapun Za Ruke Pure 300Ml
500,94 din350,00 din1.166,67 din/l
−30%Osv Bref Color Aktiv Eucalypt 5x50 g
929,99 din649,99 din2.599,96 din/kg
−30%NIVEA tuš/piling kremasti 200ml
615,16 din429,99 din2.149,95 din/l
−30%Voda Negazirana Jazak 1,5 l 5+1 Gratis
328,95 din230,00 din25,56 din/l
−30%Sredstvo za Čišćenje Poda Green Ajax 1,5 l
539,00 din376,99 din251,33 din/l
−30%Pasta za Zube Pro 3Dw Arcitc Fresh Oral-B 75 ml
371,70 din259,99 din3.466,53 din/l- −30%
WC Gel Proactive 700 ml Glanz
171,49 din120,00 din171,43 din/l
−30%Krema Regener Karotin 50 ml Afrodita
1.499,00 din1.049,00 din20.980,00 din/l
−30%Krema za Lice Grapes 50 ml Afrodita
1.499,00 din1.049,00 din20.980,00 din/l- −30%
Šampon H&S Captain 800 ml
1.499,00 din1.049,00 din1.311,25 din/l
−30%Hrana za Mačke Junior Gold Gourmet 85 g
99,99 din69,99 din823,41 din/kg
−30%Sunđer Krpa Top Star 2/1
99,99 din69,99 din35,00 din/kom
−30%Gourmet Gold Savory Cake Piletina 85 g Konzerva
99,99 din69,99 din823,41 din/kg
−30%Gourmet Gold pasteta curetina 85g
99,99 din69,99 din823,41 din/kg
−30%Gourmet Gold Konz.Za Mačke Goved.85 g
99,99 din69,99 din823,41 din/kg
−30%Hrana za Macke Gourmet Go LD Savory Cake Jagnjetina
99,99 din69,99 din823,41 din/kg
−30%Turpija za Nokte Profi 1032 Titania
199,99 din139,99 din
−30%Voćni Dezert Jabuka Borovnica Banana Gerber 80 g
199,99 din139,99 din1.749,88 din/kg
−30%Voćni Dezert Jabuka Mango Gerber 80 g
199,99 din139,99 din1.749,88 din/kg
−30%Voćni Dezert Jabuka Šljiva Šargarepa Gerber 80 g
199,99 din139,99 din1.749,88 din/kg
−30%Voćni Dezert Jabuka Breskva Gerber 80 g
199,99 din139,99 din1.749,88 din/kg
−30%Krpa za Pod Samba Top Star 1/1
199,99 din139,99 din
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
199,99 din139,99 din311,09 din/l
−30%Fino Kese za Zamrzivac 6 l 50/1
199,99 din139,99 din2,80 din/kom
−30%Grickalica za Nokte Velika Srebrna 1052/2 Titania
299,99 din209,99 din
−30%Meš.Proiz.Krem za Kuvanje Gran Cucina 500 ml
299,99 din209,99 din419,98 din/l
−30%Gel za Tuširanje Milk&Protein Palmolive 250 ml
399,99 din279,99 din1.119,96 din/l
−30%Gel za Tuširanje Sunset Relax Palmolive 250 ml
399,99 din279,99 din1.119,96 din/l
−30%Četka za Kosu Metal 1750 Titania
499,99 din349,99 din
−30%Vileda Glitzi Power Žica 2/1
499,99 din349,99 din175,00 din/kom
−30%Pasta za Zube Dečija SSD Pronamel 6+ 50 ml
499,99 din349,99 din6.999,80 din/l
−30%Pasta za Zube Dečija SSD Pronamel 2+ 50 ml
499,99 din349,99 din6.999,80 din/l
−30%Rukavice Sensitive L Vileda 1/1
499,99 din349,99 din38,89 din/l
−30%Sampon za Suvo Pranje Clean 150 ml Schauma
499,99 din349,99 din2.333,27 din/l
−30%Šampon za Suvo Pranje Kose Refresh Schauma 150 ml
499,99 din349,99 din2.333,27 din/l
−30%Palette PNC 219 farba za kosu
499,99 din349,99 din
−30%Palette PNC 400 farba za kosu
499,99 din349,99 din
−30%Palette PNC 800 boja tamnosmedja 3-0
499,99 din349,99 din
−30%Palette PNC 900 farba za kosu
499,99 din349,99 din
−30%Palette PNC 909 farba za kosu plav.crna
499,99 din349,99 din
−30%Palette PNC boja za kosu 0-00
499,99 din349,99 din
−30%Palette PNC Farba Dark Blond 500
499,99 din349,99 din
−30%Palette PNC boja za kosu 5-0
499,99 din349,99 din
−30%Sensodyne Konac za Zube 30m
499,99 din349,99 din
−30%Palette PNC boja za kosu 9-1
499,99 din349,99 din
−30%Sunđer Vileda Pro Clean 3/1
499,99 din349,99 din116,66 din/kom