Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno Alexandria Cuvee Tikveš 0,75 l

Vino Crveno Alexandria Cuvee Tikveš 0,75 l
Pakovanje 750 ml 16 prodavnica Barkod 5310008005330
1.119,99 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 25.10.
1.493,32 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.549,00 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.119,99 din1.549,99 din1.493,32 din/l
-
1.119,99 din1.449,99 din1.493,32 din/l
-
1.119,99 din1.419,99 din1.493,32 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta1.264,00 din1.685,33 din/l+144,01 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta1.299,99 din1.733,32 din/l+180,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.329,99 din1.773,32 din/l+210,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.349,97 din1.799,96 din/l+229,98 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.387,00 din1.849,33 din/l+267,01 din
-
1.387,00 din1.849,33 din/l+267,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.387,00 din1.849,33 din/l+267,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.394,99 din1.859,99 din/l+275,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.399,90 din1.866,53 din/l+279,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.429,99 din1.906,65 din/l+310,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.499,00 din1.998,67 din/l+379,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta1.545,00 din2.060,00 din/l+425,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.549,00 din2.065,33 din/l+429,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Mercator · Roda · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 1.264,00 | 1.399,90 |
| 20.09.2026. | 1.264,00 | 1.399,90 |
| 01.09.2026. | 1.264,00 | 1.399,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRVENO TIKVES CUVEE ALEKSANDRIJA 0.75LBB Trade
- VINO ALEXANDRIA CUVEE CRVENO 0.75L TIKVESCash & Carry Plus
- VINO ALEKSAND.CUVEE CRVENO 0.75Europrom
- VINO CRV KV ALEKS CUVEE 0,75L TIKVEIdea, Mercator, Roda
- VINO ALEK.CRVENO CUVE 0.75L TIKVESLeon
- Vino crno Alexandria Cuvee Tikves 0.75lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- VINO ALEXANDRIA CUVEE CRVENO 0.75L TIKVEPrima
- TIKVES ALEXANDRIA CUVEE 0,7L CRVENASoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVino Crveno La Delizia Merlot Igt 0,75 l
- Šumadija Market398,00
- Super Vero439,99
530,67 din/l
−64 % po lVino Crveno Freschello 0,75 l
- Šumadija Market399,00
- BB Trade599,97
- Univerexport605,00
+3 prodavnice532,00 din/l- −64 % po l
Rubin Don Rossi 0,75 l Crveno Vino
- Sunce (Qvattro)399,99
- Šumadija Market579,00
533,32 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l






