Cene → Alkoholna pića → RUBIN DON ROSSI 0.75L CRVENO VINO
RUBIN DON ROSSI 0.75L CRVENO VINO
Pakovanje 750 ml 3 prodavnice Barkod 8600074110715
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
533,32 din/l
Najskuplje je 579,00 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din533,32 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta459,00 din612,00 din/l+59,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd579,00 din772,00 din/l+179,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 399,99 | 476,50 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 476,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO DON ROSSI CRV.0.75 RPrima
- Rubin don rossi vino crveno 750 mlŠumadija Market
- RUBIN DON ROSSI 0.75L CRVENO VINOSunce (Qvattro)
- DON ROSSI-CRVENI12% 0.75L 6#RUBINTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
CRVENO VINO 1l VINOPRODUCT
- Aleksandrović199,99
- Trlić219,99
- Luki239,00
+1 prodavnica199,99 din/l - −59 % po l
VINO CRVENO ZMAJEV PEČAT 1L 1/6
- Luki219,00
- VP Dima244,00
219,00 din/l
−57 % po lVINO CRVENO VRANAC ČOKA 1L
- Sunce (Qvattro)229,99
- Šumadija Market238,90
- VP Dima327,00
+24 prodavnice229,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%RUBIN MEDVEDJA KRV 1L
- Transkom 94299,00
- Fortuna Market359,99
- Trnava Promet362,00
+24 prodavnice299,00 din/l
−5%RUBIN CAR LAZAR 1L
- Trnava Promet%323,00
- Leon329,99
- Fortuna Market339,00
+20 prodavnica323,00 din/l
−11%RUBIN MEDVEDJA KRV 0.75L 11% STONO
- Cash & Carry Plus369,99
- Metro390,00
- Trnava Promet391,00
+20 prodavnica493,32 din/l
−5%RUBIN CARICA MILICA 1L
- Transkom 94299,00
- Trnava Promet%323,00
- Fortuna Market339,90
+18 prodavnica299,00 din/l
−11%RUBIN VERMUT 1L 16%
- Trnava Promet431,00
- Šumadija Market436,90
- VP Dima446,00
+15 prodavnica431,00 din/l
RUBIN GIN 1L
- Trnava Promet764,00
- VUM790,00
- Aleksandrović799,99
+10 prodavnica764,00 din/l
RUBIN SMEDEREVKA 1L 11%
- Šumadija Market342,00
- Transkom 94349,90
- RIČ349,99
+9 prodavnica342,00 din/lRUBIN GRASEVINA 0,187L
- Trnava Promet142,00
- Šumadija Market149,00
- Aleksandrović149,99
+6 prodavnica759,36 din/l










