Cene → Kućna hemija → Deterdžent za Suđe Extra Plus Lilac Fairy 650 ml

Deterdžent za Suđe Extra Plus Lilac Fairy 650 ml
Pakovanje 650 ml 17 prodavnica Barkod 8001841663814
299,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
461,38 din/l
Najskuplje je 397,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,90 din461,38 din/l
-
Aleksandrović3 prodavnice: 299,99 din · Bor, Kladovo, Zaječar299,99 din461,52 din/l+0,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6299,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296299,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta300,32 din462,03 din/l+0,42 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta309,99 din476,91 din/l+10,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta311,00 din478,46 din/l+11,10 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik319,99 din492,29 din/l+20,09 din
-
329,99 din507,68 din/l+30,09 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro329,99 din
- Beograd · Metro, Zemun329,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača329,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac329,99 din
- Kragujevac · Metro329,99 din
- Niš · Metro329,99 din
- Novi Sad · Metro329,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta333,41 din512,94 din/l+33,51 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu334,99 din515,37 din/l+35,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta347,00 din533,85 din/l+47,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta359,99 din553,83 din/l+60,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta369,99 din569,22 din/l+70,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd387,13 din595,58 din/l+87,23 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta387,13 din595,58 din/l+87,23 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta387,13 din595,58 din/l+87,23 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad387,99 din596,91 din/l+88,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 388,99 – 422,99 din397,99 din612,29 din/l+98,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 299,90 | 347,00 |
| 20.09.2026. | 299,90 | 347,00 |
| 01.09.2026. | 299,90 | 334,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FAIRY EXTRA PLUS 650ML LILACAleksandrović, Medius
- FAIRY EXTRA PLUS LILAC 650 MLEuro Ša M, VUM
- FAIRY EXTRA PLUS LILAC 650ML-814Europrom
- TEČNOST ZA POSUĐE FAIRY 650ML EXTRA LILACFortuna Market
- TEČ SUD EX PLUS LILAC 650ML FAIRYIdea, Mercator, Roda
- Deterdžent Za Sudove Fairy Extra Plus Lilac 650 mlMetalac Market
- 650ML FAIRY EXTRA PLUS-JORGOVANMetro
- FAIRY EX.PLUS LILAC 650MLPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−27 % po lDeterdžent za Suđe Extra Plus Citrus Fairy 650 ml
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- VUM309,99
- Euro Ša M313,00
+16 prodavnica338,46 din/l- −46 % po l
Deterdžent za Suđe Tas Extra Nar&Hibiskus 1 l Albus
- Cash & Carry Plus249,99
- Aman279,99
249,99 din/l
−44 % po lDeterdžent za Suđe Tas Extra Pomorandža&Aloe Vera 500 ml
- dm129,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
+4 prodavnice258,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 900 ml
- Čutura%269,99
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
+39 prodavnica299,99 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 450 ml
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
- Morava%399,99
- RIČ%399,99
- VUM%399,99
+36 prodavnica177,77 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Chamomile&Vitamin Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−42%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 750 ml
- Fortuna Market%149,99
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice199,99 din/l
−35%Deterdžent za Suđe Chamomile Fairy 900 ml
- Univerexport%259,99
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
+33 prodavnice288,88 din/l







