Cene → Akcijski katalozi → Idea
Idea: akcije ove nedelje
6.901 sniženja · 117 novih danas · 59 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−19%Čokolada Mini Delice Kinder 39 g
79,99 din64,99 din1.666,41 din/kg
−19%Schweppes Tonic Water 1,25 l
159,99 din129,99 din103,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
159,99 din129,99 din103,99 din/l
−19%Schweppes Tangerine 1,25 l
159,99 din129,99 din103,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon Zero 1,25 l
159,99 din129,99 din103,99 din/l
−19%Salvete 3Sl Love 33x33 Regina 20/1
159,99 din129,99 din6,50 din/kom
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
159,99 din129,99 din134,29 din/l
−19%Sapun Tečni Badem&Vanila Fresh 500 ml
159,99 din129,99 din259,98 din/l
−19%Sapun Tečni Med&Mleko Fresh 500 ml
159,99 din129,99 din259,98 din/l
−19%Sapun Tečni Ultra Cleannes Fresh 500 ml
159,99 din129,99 din259,98 din/l
−19%Fresh Tec.Sap.500 ml Sensitive
159,99 din129,99 din259,98 din/l
−19%Tečni Sapun 500 ml Maslina&Aloe Vera Fresh
159,99 din129,99 din259,98 din/l- −19%
Jabuka Crveni Delišes
159,99 din129,99 din - −19%
Kobasica Budimska Specijal Carnex
1.599,90 din1.299,90 din
−19%Sok Prirodni Narandža Olympus 250 ml
239,99 din194,99 din779,96 din/l
−19%Kese za Smeće Green Life 60 l Fino 10/1
319,99 din259,99 din26,00 din/kom
−19%Corn Flakes Nestle 250 g
319,99 din259,99 din1.039,96 din/kg
−19%Meš.Proiz.Krem za Priprem.Šlaga Whiping Cream 500 g
319,99 din259,99 din519,98 din/l
−19%Paradajz Sušeni Mazza 314 ml
479,99 din389,99 din1.242,01 din/l- −19%
Čaj Immunity 37,5 g Stassen
479,99 din389,99 din10.399,73 din/kg
−19%Sok Juice Bar Pomorandža 0,8 l Rauch
479,99 din389,99 din487,49 din/l
−19%Konac za Zube Easy Flosser 30/1 Gum
639,99 din519,99 din17,33 din/kom
−19%Maramice za Čišćenje Vlažne Swiffer 10/1
799,99 din649,99 din65,00 din/kom
−19%Syoss Oleo Intense 9-10 Bright Blond Farba za Kosu
799,99 din649,99 din
−19%Syoss Oleo Intense 6-10 Dark Blond Farba za Kosu
799,99 din649,99 din
−19%Farba za Kosu 1-10 Intezivno Crna Oleo Syoss
799,99 din649,99 din
−19%Syoss Oleo Intense 4-23 Burgundy Red Farba za Kosu
799,99 din649,99 din
−19%Farba za Kosu 6-80 Lešnik Plava Oleo Syoss
799,99 din649,99 din
−19%Farba za Kosu 8-05 Bež Plava Oleo Syoss
799,99 din649,99 din
−19%Farba za Kosu 10-50 Pepeljasto Plava Oleo Syoss
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 6-76
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 5-92
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 5-86
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 4-18
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 3-10
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 4-86
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 8-60
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 7-77
799,99 din649,99 din
−19%syoss oleo intense boja za kosu 5-54
799,99 din649,99 din
−19%Vodka Red Smirnoff 0.5l
1.599,99 din1.299,99 din2.599,98 din/l
−19%Pelene Lumpi 5 Junior 12-25 kg 44/1
799,99 din650,00 din14,77 din/kom
−19%Sjaj Mašinsko Pranje Posuđa 1 l Dax
239,99 din195,00 din195,00 din/l- −19%
Pap Maramice Box 3Sl 60/1 Natur
159,99 din130,00 din2,17 din/kom
−19%Balzam za Kosu u Spreju sa Medom Biomelem 222 ml
430,65 din349,99 din1.576,53 din/l
−19%Balzam za Kosu Revital 222 ml Biome
430,65 din349,99 din1.576,53 din/l
−19%Deo Natural Coco Mania 40 g Ben&Anna
762,75 din620,00 din15.500,00 din/kg
−19%Deo Natur Persian Lime 40 g Ben&Anna
762,75 din620,00 din15.500,00 din/kg
−19%ziaja ananas roll-on 60ml
467,40 din379,99 din6.333,17 din/l