Cene → Akcijski katalozi → Idea
Idea: akcije ove nedelje
6.901 sniženja · 117 novih danas · 59 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−19%Šampon za Kosu Color Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Šampon za Kosu Antidandruff Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Balzam za Kosu u Spreju Keratin Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Regenerator Syoss Repair 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Syoss Curles&Waves 440ml samp.za kosu
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Regenerator Syoss Repair 250 ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Regenerator Syoss Curls 250ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%syoss INTENSE GLAZE šampon za kosu 440ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%syoss INTENSE GLAZE regenerator 250ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Šampon Syoss Intense Plex 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Syoss Regenerator 250 ml Intense Plex
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Regenerator za Kosu Syoss Ntenzivni Keratin 250 ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Šampon Men Clean&Cool 440 ml Syoss
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Balzam Syoss Intenzivni Color 250 ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Perece Slane Elephant 80 g
94,99 din76,99 din962,38 din/kg
−19%Perece sa Susamom Elephant 80 g
94,99 din76,99 din962,38 din/kg
−19%Perece Mix Semenki Elephant 80 g
94,99 din76,99 din962,38 din/kg
−19%Perece Paradajz&Začinsko Bilje Elephant 70 g
94,99 din76,99 din1.099,86 din/kg
−19%Perece Čili&Limeta Elephant 70 g
94,99 din76,99 din1.099,86 din/kg
−19%Jogurt Dukat 2,8% mm 180 g Čaša
36,99 din29,99 din166,61 din/kg
−19%Smrznuto Povrće Mix Grašak-Šargarepa Flora 400 g
184,99 din149,99 din374,98 din/kg
−19%PALMIRA sapokrem za brijanje 65ml Albus
184,99 din149,99 din2.307,54 din/l
−19%Sapun Glicerinski Bor Albus 120 g
184,99 din149,99 din1.249,92 din/kg
−19%Sapun Glicerinski Rubin Albus 120 g
184,99 din149,99 din1.249,92 din/kg
−19%Smrznuto Povrće Boranija Žuta Frikom 400 g
184,99 din149,99 din374,98 din/kg
−19%Keks Nutella B-Ready 132 g
369,99 din299,99 din2.272,65 din/kg
−19%Čokolada Mlečna Bananica Crna Najlepše Želje 184 g
369,99 din299,99 din1.630,38 din/kg
−19%Čokolada Mlečna Keks Najlepše Želje 170 g
369,99 din299,99 din1.764,65 din/kg
−19%Čokolada Najlepše Želje Kapri 190 g Štark
369,99 din299,99 din1.578,89 din/kg
−19%Najlepse Zelje Noisette 180 g
369,99 din299,99 din1.666,61 din/kg
−19%Axel Kal sa rasprsivacem 500ml #12/576
369,99 din299,99 din599,98 din/l
−19%Alufolija 50m X 29 cm Fresh&Pack
369,99 din299,99 din
−19%Corn Flakes 800 g CPW Nestle
739,99 din599,99 din749,99 din/kg
−19%Vino Antigona Rose 0,75 l Stobi
739,99 din599,99 din799,99 din/l
−19%Energetsko Piće Red Bull Jabuka Đumbir 0,25 l
184,99 din150,00 din600,00 din/l
−19%Sok Schweppes Purple 1,25 l
147,99 din120,00 din96,00 din/l
−19%Puding Čokolada Aleva 50 g
52,99 din42,99 din859,80 din/kg
−19%Brijac Wilkinson Double Edge+5ulozaka
529,99 din429,99 din
−19%Jogurt Moja Kravica 2,8% 1,75 kg XXL PET Imlek
240,28 din194,99 din111,42 din/kg
−19%Kornisoni Delikates Baby 1-3 cm 720 ml Manari
345,00 din279,99 din411,75 din/kg
−19%Det Ariel Mountain Spring 4 kg P&G
1.601,82 din1.300,00 din325,00 din/kg
−19%Keks Vafl sa Karemelom Jaskino 290 g
172,50 din140,00 din482,76 din/kg- −19%
Lizalica POPS DUO sa zvakom 20g Durukan 80
18,48 din15,00 din750,00 din/kg
−19%Gillette FUSION5 drška+5 dopuna+postolje
3.015,69 din2.449,00 din
−19%Vino Crv Chateau Fonfroide 0,75 l Ti
1.107,99 din899,99 din1.199,99 din/l
−19%Hrana za Pse Jag Pirinač 10 kg Buddy
1.599,00 din1.299,00 din129,90 din/kg
−19%Čokolada Mini Kinder Duplo 26 g
79,99 din64,99 din2.499,62 din/kg