Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−4%Becutan Šampon 350 ml
- Trnava Promet222,00
- Cash & Carry Plus231,80
- Fortuna Market239,99
+11 prodavnica634,29 din/l- −4%
Smrznuta Rolnica sa Nadevom Sir-Spanać Bašbaš 900 g
- Univerexport%259,99
288,88 din/kg
−4%Nivea Krema 250
- Medius%539,90
2.159,60 din/l
−4%Trlić Suva Svinjska Pečenica Slajs 100 g Zasticena Atm.
- Leon195,99
- Cash & Carry Plus196,68
- Tekijanka196,75
+9 prodavnica1.959,90 din/kg- −4%
Varikina Chamomile 1 l Max Clean
- Cash & Carry Plus179,99
- Super Vero%192,99
179,99 din/l
−3%Mleko za Telo Nivea 250 ml Almond Oil
- Europrom459,90
- Medius%559,90
- BB Trade599,97
+1 prodavnica1.839,60 din/l- −3%
Pečenica Suva Vak Neoplanta
- RIČ2.414,99
- Univerexport%2.799,00
- Idea · Mercator · Roda3.241,31
+1 prodavnica
−3%Friglo Malina 300 g
- Mercator · Roda409,99
- Idea414,99
- Trnava Promet452,00
+9 prodavnica1.366,63 din/kg- −3%
Zimland Kranjska Kobasica VP
- Sunce (Qvattro)%839,99
- −3%
Juneće Usitnjeno 80/20 Vakuum
- Metro%869,00
−3%Kafa Mlevena Džezverska Doncafe 100 g
- Cash & Carry Plus207,14
- RIČ224,99
- VP Dima%229,90
+31 prodavnica2.071,40 din/kg
−3%Lazanje Bolonjeze Condeli 1 kg
- VUM%579,99
- Euro Ša M635,00
- Sunce (Qvattro)649,99
+9 prodavnica579,99 din/kg
−3%Roshen Kofen Like Bombone 1 kg
- Sunce (Qvattro)%579,99
- Trlić779,99
579,99 din/kg- −3%
Trlić Goveđa Kobasica
- Sunce (Qvattro)%579,99
−3%Kolači Domaći Žerbo Kocke Laki s 300 g
- Cash & Carry Plus439,99
- Sunce (Qvattro)%589,99
- Univerexport674,99
+6 prodavnica1.466,63 din/kg- −3%
Dr Milk Kiselo Mleko 0,5% mm 180 g
- Sunce (Qvattro)%29,99
- VUM34,99
166,61 din/kg - −3%
Pašteta Jetrena Gavrilović 75 g Silbo Doo
- Aman%89,99
1.199,87 din/kg - −3%
Pašteta Čajna Gavrilović 75 g Silbo Doo
- Aman%89,99
1.199,87 din/kg - −3%
Ubrus 1/1 Đurđevak
- Trlić%299,99
- −3%
Kob Fino Usit Pili Rfs Delikato
- BB Trade%449,99
- −3%
Svinjski But B.K.
- Trlić%764,00
- −3%
Efef Pileća Prsa Specijal
- Sunce (Qvattro)%919,99
−3%Pivo Apatinsko 2 l PET
- Sunce (Qvattro)184,99
- Svetofor209,60
- Mere214,90
+18 prodavnica92,50 din/l
−3%Zimland Roštiljska Kobasica 360 g
- Trnava Promet257,00
- Aman309,99
- Sunce (Qvattro)%319,99
713,89 din/kg- −3%
Delikates Dimljeni Pileći File Neoplanta
- Sunce (Qvattro)%1.599,99
−3%Dr Gerard Magic Limun 144 g
- Sunce (Qvattro)%96,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Senta Promet129,99
+1 prodavnica673,54 din/kg
−3%Vino Penušavo Carta Nevada Freixenet 0,75 l
- Super Vero1.674,99
- Mega Maxi%1.749,00
- Univerexport1.799,00
2.233,32 din/l- −3%
Kob Šunka Stišnjena 325 g Delikato
- BB Trade%329,99
1.015,35 din/kg
−3%Finish all in 1 26 tab limun
- Medius%669,90
- Sunce (Qvattro)729,99
- Aleksandrović799,99
25,77 din/kom- −3%
Pršuta Svinjska Rustik Slajs 100 g Delikato
- BB Trade%339,99
3.399,90 din/kg - −3%
Puz sir 85g
- Maxi · Mega Maxi%68,00
800,00 din/kg - −3%
Vodka Simex s 0,7 l
- Gomex%689,99
985,70 din/l - −3%
JOGURT 2.8%mm 0.25 casa MLEKARA PANČEVO
- Svetofor30,48
- Mere30,90
- Sunce (Qvattro)%34,99
+1 prodavnica121,92 din/l
−3%Slamcice sa Ukusom Čokolade 5/1
- Cash & Carry Plus69,99
- Univerexport%69,99
- Gomex75,97
+7 prodavnica2.333,00 din/kg
−3%Ulje Suncokret K Plus 1 l
- Idea · Mercator · Roda%174,99
174,99 din/l
−3%Deterdžent za Veš Arctic 95 pr Ariel 7,125 kg
- Idea · Mercator · Roda%1.750,00
- Sunce (Qvattro)1.799,99
- Europrom1.999,90
+4 prodavnice245,61 din/kg- −3%
Mešoviti Proizvod Belisa Delikates Rfs
- BB Trade%349,99
−3%Zlatiborac Domaćinska Kobasica 290 g
- Cash & Carry Plus274,99
- BB Trade%279,99
- Metalac Market289,00
+11 prodavnica948,24 din/kg
−3%Salama popi 325gr delikato company bb
- Podunavlje164,99
- Senta Promet169,99
- BB Trade%174,99
507,66 din/kg
−3%Smrznuti Panirani Odrezak Oslića Frikom 400 g
- Sunce (Qvattro)%534,99
- Super Vero547,99
- Euro Ša M549,00
+18 prodavnica1.337,48 din/kg
−3%Kafa Mlevena Extra Arabica 100 g
- Aman179,99
- Gomex179,99
- Leon179,99
+5 prodavnica1.799,90 din/kg
−3%Smrznuto Povrće Mešavina za Čorbu Frikom 400 g
- Čutura140,00
- Podunavlje181,85
- BB Trade181,91
+23 prodavnice350,00 din/kg
−3%Kafa Kafica Aroma 200 g
- Prima%379,90
- Sunce (Qvattro)429,99
- Trlić429,99
+4 prodavnice1.899,50 din/kg
−3%Kolači Čoko Kuglice Laki s 300 g
- Cash & Carry Plus309,99
- Sunce (Qvattro)%379,99
- Univerexport481,99
+4 prodavnice1.033,30 din/kg- −3%
Gombit Kase Wurst 300 g
- Sunce (Qvattro)%379,99
- Prima420,00
1.266,63 din/kg - −3%
Libero Šlag Pena MD 500 g
- Sunce (Qvattro)%379,99
759,98 din/kg - −3%
Šampinjoni Rezani 700 g Libero
- Cash & Carry Plus310,00
- Šumadija Market362,00
- Sunce (Qvattro)%379,99
+1 prodavnica442,86 din/kg - −3%
Zlatiborac Kamper Sremska Kobasica 210 g
- VUM349,99
- BB Trade371,97
- Luki%389,00
+1 prodavnica1.666,62 din/kg
































