Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−5%Status Smederevka Vino 2 l PET
- Trnava Promet%318,00
- Aleksandrović339,99
- Cash & Carry Plus349,99
+9 prodavnica159,00 din/l
−5%Jogurt Mlekara Šabac Lagani 1% mm 1 kg
- Sunce (Qvattro)%99,99
- Euro Ša M101,00
- Transkom 94109,90
+11 prodavnica99,99 din/kg
−5%Balzam za Kosu 93% Prirodni Kokos Popart 440 ml
- Sunce (Qvattro)%199,99
- Morava208,00
- Trnava Promet215,00
+11 prodavnica454,52 din/l
−5%Ulje Sunce 1 l
- Trlić179,90
- Super Vero189,99
- Aroma%199,99
179,90 din/l
−5%Karfiol
- Maxi · Mega Maxi%199,99
−5%Smrznuto Povrće Krompir Domaćinski Frikom 750 g
- Cash & Carry Plus379,99
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Super Vero400,99
+26 prodavnica506,65 din/kg- −5%
Masline Zelene sa Pastom od Paprike Libero 700 g
- Univerexport309,99
- Trlić324,99
- Cash & Carry Plus350,00
+4 prodavnice442,84 din/kg - −5%
Trlić Domaća Ljuta Kobasica
- Sunce (Qvattro)%599,99
- −5%
Libero Masline Rf Zelene sa Paprikom
- Sunce (Qvattro)%999,99
−5%Začin C (2x350 G) Pr 25%
- Aroma%399,99
- VUM399,99
- Maxi · Mega Maxi424,99
+3 prodavnice571,41 din/kg- −5%
Ornel Calming 2400 ml
- VUM%399,99
166,66 din/l
−5%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 1 l Brik
- Trnava Promet%160,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Aleksandrović179,99
+30 prodavnica160,00 din/l- −5%
Jager Trapist 40% mm Euroline
- Sunce (Qvattro)%1.047,99
−5%Smrznuti Pomfrit Sunny Aviko 1 kg
- Transkom 94%199,99
- Aleksandrović209,99
- RIČ289,99
+7 prodavnica199,99 din/kg
−5%Rubin Vino 1 l Car Lazar
- Trnava Promet%323,00
- Leon329,99
- Fortuna Market339,00
+20 prodavnica323,00 din/l
−5%Rubin Vino 1 l Carica Milica
- Trnava Promet%323,00
- Transkom 94339,00
- Fortuna Market339,90
+18 prodavnica323,00 din/l- −5%
Deo Str8 Original 150 ml Sarantis Man
- Leon%285,99
1.906,60 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l
−5%Vino Roze Ždrebac Čoka 1 l
- Mere258,90
- Šumadija Market273,00
- Trnava Promet%288,00
+28 prodavnica258,90 din/l
−5%Sendvič kobasica slajs 100gr company bb
- BB Trade%184,99
- Podunavlje199,99
1.849,90 din/kg- −5%
Kotanyi Biber sa Začin 638 g
- Metro%3.239,00
5.076,80 din/kg
−5%Voda Iva Negazirana 6/1
- Fortuna Market95,99
- Trnava Promet%104,00
- VUM118,00
+6 prodavnica16,00 din/l
−5%Ulošci Dnevni Classic Libresse 50/1
- Aleksandrović189,99
- Metalac Market209,00
- Medius%209,90
+30 prodavnica3,80 din/kom- −5%
Pantene Ni CN Tu Aqualight 230 ml See
- Europrom399,90
- VP Dima%439,90
1.738,70 din/l - −5%
Pantene Ar CN Tu Moisture 230 ml See
- Europrom399,90
- VP Dima%439,90
- Cash & Carry Plus459,99
+1 prodavnica1.738,70 din/l - −5%
Šampon Pantene Moisture 300 ml
- Europrom399,90
- VP Dima%439,90
- Cash & Carry Plus459,99
+1 prodavnica1.333,00 din/l - −5%
Lovćenski vrat vakum Panto 1kg rfz
- Trnava Promet%1.690,00
1.690,00 din/kg - −5%
Ajvar Blagi 100% 700 g
- Euro Ša M%189,90
271,29 din/kg
−5%Status Vino Vranac 2 l PET
- Trnava Promet%335,00
- Aleksandrović359,99
- Tekijanka369,99
+11 prodavnica167,50 din/l- −5%
Persil Powder Regul 7,5 kg
- Transkom 94%2.099,00
279,87 din/kg
−5%Kukuruz Šećerac 450 g Frikom
- BB Trade143,41
- Europrom191,00
- Trlić199,00
+1 prodavnica318,69 din/kg- −5%
Zimland Kulen 300 g
- Sunce (Qvattro)%419,99
1.399,97 din/kg
−5%Sladoled Multipak Kapri Frikom 580 ml
- Lidl499,99
- Maxi · Mega Maxi%524,99
- Cash & Carry Plus549,99
+24 prodavnice862,05 din/l- −5%
Jager Edamer 40% mm Euroline
- Sunce (Qvattro)%1.049,99
- −5%
Jager Gouda 45% mm Euroline
- Sunce (Qvattro)%1.049,99
- −5%
SV. Laks Kare Vakuum Bioesen
- Metro%735,00
−5%Čajna kobasica slajs 100gr bb company
- BB Trade%209,99
- Podunavlje209,99
2.099,90 din/kg- −5%
Goveđi pršut vakum Srbijanka
- Trnava Promet%2.849,00
- −5%
Suvi vrat vakum Pekabesko
- Trnava Promet%1.840,00
- −4%
Zimland Mortadela
- Sunce (Qvattro)%849,99
−4%Vino Crveno Vranac Rubin 0,75 l
- RIČ349,00
- Šumadija Market374,00
- Trnava Promet%385,00
+8 prodavnica465,33 din/l
−4%Det Dax Active 6,3 kg
- Idea · Mercator · Roda%859,99
136,51 din/kg- −4%
Čokolada Zaini Limone 70% Crna Čokolada 75 g
- Gomex%299,99
3.999,87 din/kg
−4%Schweppes Pink Grapefruit 1,25 l PET
- Aleksandrović119,99
- Šumadija Market129,90
- Transkom 94139,00
+22 prodavnice95,99 din/l- −4%
Sunce Ražani Hrono Hleb 250 g
- Sunce (Qvattro)%109,99
- Aroma126,40
439,96 din/kg
−4%Sir Polumasni Meki Sirko 250 g
- Euro Ša M219,00
- Fortuna Market219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+6 prodavnica876,00 din/kg
−4%Smrznuto Povrće Provansa Mix Frikom 400 g
- Prima305,00
- Sunce (Qvattro)%329,99
- Podunavlje334,99
+25 prodavnica762,50 din/kg
−4%Šampinjoni Rezani Libero 340 g
- Univerexport%219,99
- Aroma228,20
647,03 din/kg





























