Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.173 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−9%Ulošci Higijenski Tick Night Naturella 7/1
- Super Vero%169,99
- Idea · Mercator · Roda186,55
- Cash & Carry Plus190,41
+5 prodavnica24,28 din/kom
−9%Ulosci NATURELLA 8/1 maxi 24
- dm169,00
- Super Vero%169,99
- Cash & Carry Plus189,99
+9 prodavnica21,13 din/kom
−9%Ulosci Naturella Ultra Night 7/1
- Super Vero%169,99
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet194,00
+7 prodavnica24,28 din/kom
−9%Suva Šljiva BK 175 g Transp Eurocomp
- Univerexport%199,99
- Idea · Mercator · Roda266,61
- Super Vero274,99
1.142,80 din/kg
−9%Medenjaci Čokoladni Višnja KDV 350 g
- Cash & Carry Plus179,99
- Sunce (Qvattro)%199,99
- BB Trade209,97
+2 prodavnice514,26 din/kg
−9%Urma 200 g Eurocompany 99
- Univerexport189,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
949,95 din/kg
−9%Margarin Namazni Dijet Dobro Jutro 500 g
- Transkom 94134,90
- Europrom149,90
- Metro169,00
+20 prodavnica269,80 din/kg
−9%Namaz Hummus Seme Bundeve Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+25 prodavnica905,00 din/kg
−9%Hleb Enerdži Hleb&Kifle 400 g
- Aman%199,99
- Aroma209,99
- Super Vero209,99
+7 prodavnica499,98 din/kg
−9%So Himalajska Jodirana Roza Sanaterra 500 g
- Trlić219,90
- Super Vero%239,99
- Mikromarket265,00
+6 prodavnica439,80 din/kg
−9%Mladi Sir 250 g Sabac
- Leon179,99
- Metro188,00
- Euro Ša M192,00
+21 prodavnica719,96 din/kg
−9%Kob Planinska Klasik Specijal 325 g Yuhor
- Leon149,99
- Podunavlje154,99
- Cash & Carry Plus163,20
+14 prodavnica461,51 din/kg
−9%Elephant Perece sa Susamom 300 g
- VP Dima199,00
- Super Vero%219,99
- Cash & Carry Plus239,99
+5 prodavnica663,33 din/kg
−9%Elephant Slane Perece 300 g
- VP Dima199,00
- Super Vero%219,99
- Cash & Carry Plus239,99
+4 prodavnice663,33 din/kg
−9%Vino Aleksandrovic Trijumf Gold 0,75 l Belo
- ZAM%1.999,90
- Metro2.159,99
- Roda2.349,99
+4 prodavnice2.666,53 din/l
−9%Komadići u Umaku Ćuret 1250 g Buddy
- Idea · Mercator · Roda%199,99
159,99 din/kg
−9%Komadići u Umaku Divljač 1250 g Budd
- Idea · Mercator · Roda%199,99
159,99 din/kg
−9%Komadići u Um Jagnj 1250 g Buddy
- Idea · Mercator · Roda%199,99
159,99 din/kg
−9%Komadići u Umaku Pilet 1250 g Buddy
- Idea · Mercator · Roda%199,99
159,99 din/kg
−9%Krpa Sunđerasta Dax 5/1
- Idea · Mercator · Roda%199,99
40,00 din/kom
−9%Limun
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%199,99
- Maxi Online219,99
- −9%
Tortilja Drakula terijaki Takis 90g
- Maxi · Mega Maxi%199,99
- Euro Ša M219,00
- Fortuna Market219,99
+1 prodavnica2.222,11 din/kg
−9%Tortelini sa mesom Premia 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
799,96 din/kg- −9%
paprika babura vlasic komerc
- Podunavlje%199,99
−9%Čaj Zeleni Teekanne 35 g
- ZAM159,90
- Europrom249,90
- Metalac Market265,00
+19 prodavnica4.568,57 din/kg
−9%Čaj Zeleni Limun Teekanne 35 g
- Metalac Market265,00
- Cash & Carry Plus299,99
- Sunce (Qvattro)%299,99
+11 prodavnica7.571,43 din/kg
−9%Čaj Voćni sa Narom Love Teekanne 50 g
- Metalac Market265,00
- Europrom299,90
- Sunce (Qvattro)%299,99
+20 prodavnica5.300,00 din/kg
−9%Keks Mleveni Plazma Posna 300 g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%279,99
- Podunavlje279,99
- Cash & Carry Plus284,99
+34 prodavnice933,30 din/kg
−9%Namaz crna ribizla 100% Excellent 230g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
1.304,30 din/kg
−9%Kore za lazanje Premia 500g
- Maxi Online%269,99
- Profi280,99
- Maxi · Mega Maxi296,99
+1 prodavnica539,98 din/kg- −9%
Smrznuti Pohovani Sir Baš Baš 450 g
- Univerexport%499,99
1.111,09 din/kg
−9%Med Bagremov Krnjevac 250 g
- Fortuna Market379,99
- Maxi Online%419,99
- Super Vero429,99
+9 prodavnica1.519,96 din/kg
−9%Šećer Smeđi Demero Retro 1 kg
- Cash & Carry Plus369,99
- Metro389,99
- RIČ399,99
+7 prodavnica369,99 din/kg
−9%Pantene Con Classic 230 ml
- Europrom399,00
- Metalac Market491,67
- Lilly%499,99
+4 prodavnice1.734,78 din/l
−9%Usitnjeno junece meso 70/30-400gr/kom ma
- Leon369,99
- Aroma%399,99
- Podunavlje399,99
+2 prodavnice924,98 din/kg- −9%
Carnex Pileca Kobasica
- Sunce (Qvattro)%499,99
−9%Det Dax Active 3,75 kg
- Idea · Mercator · Roda%499,99
133,33 din/kg
−9%Hrana za Mačke Felix Meso 800 g
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi · Mega Maxi%499,99
624,99 din/kg
−9%Hrana za Mačke Felix Piletina 800 g
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi · Mega Maxi%499,99
624,99 din/kg
−9%Hrenovka Vak 200 g Famis
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%499,99
- Super Vero599,99
- Idea · Mercator · Roda639,99
2.499,95 din/kg
−9%Sampon Panten Curls 230 ml
- Cash & Carry Plus459,99
- Lilly%499,99
1.999,96 din/l
−9%Med Lipov Go Healthy 450 g
- Aman%499,99
1.111,09 din/kg
−9%Sladoled Magnum mix 6x120ml multipak
- Maxi · Mega Maxi%499,99
694,43 din/l
−9%Macarons box Excellent 12x12g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%499,99
3.472,15 din/kg- −9%
Bio Avokado 300g
- Mega Maxi%499,99
1.666,63 din/kg - −9%
Maslinovo Ulje Pronto Komine 1 l Ducla
- Leon%399,99
399,99 din/l
−9%Pantene Color Protect Regenerator 230 ml
- Lilly%499,99
2.173,87 din/l
−9%Kolači Kraljica Marija Morsal 300 g
- Cash & Carry Plus354,99
- Europrom469,90
- Šumadija Market470,00
+8 prodavnica1.183,30 din/kg




























