Cene → Sveže i prerađeno meso → GRAŠAK POSNI CARNEX 400G

GRAŠAK POSNI CARNEX 400G
Pakovanje 400 g 12 prodavnica Barkod 8600012704501
239,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
599,75 din/kg
Najskuplje je 315,00 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
239,90 din599,75 din/kg
-
239,99 din267,99 din599,98 din/kg+0,09 din
-
239,99 din267,99 din599,98 din/kg+0,09 din
-
239,99 din269,99 din599,98 din/kg+0,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik249,99 din624,98 din/kg+10,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta269,99 din674,98 din/kg+30,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta269,99 din674,98 din/kg+30,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad271,99 din679,98 din/kg+32,09 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta279,00 din697,50 din/kg+39,10 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta280,66 din701,65 din/kg+40,76 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 274,99 – 302,99 din285,99 din714,98 din/kg+46,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta315,00 din787,50 din/kg+75,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 239,90 | 269,99 |
| 01.09.2026. | 239,90 | 269,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GRAŠAK POSNI 400G CARNEXAman, Fortuna Market
- GRASAK POSNI 400g CARNEXEuroprom
- G J GRAŠAK POSNI 400G CARNEXIdea, Mercator, Roda
- POSNI GRASAK 400GR CARNEXMedius
- POSNI GRASAK 400GRMikromarket
- GRAŠAK POSNI 400 GR CARNEXSuper Vero
- POSNI GRAŠAK 400G CARNEXTekijanka
- GRAŠAK POSNI CARNEX 400GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%GRAŠAK SA SVINJSKIM MESOM CARNEX 400G
- Leon249,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Europrom319,90
+26 prodavnica624,98 din/kg
GRAŠAK SA FAŠIRANOM ŠNICLOM PREGO 400G
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus306,30
- Super Vero327,99
+18 prodavnica399,98 din/kg
−24%GRAŠAK SA PILETINOM CARNEX 400G
- Aman%279,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Fortuna Market319,99
+12 prodavnica699,98 din/kg
GRAŠAK SA JUNETINOM TAKOVO 300G
- Europrom145,00
- Euro Ša M292,00
- Fortuna Market299,99
+3 prodavnice483,33 din/kgGRASAK 300G TAKOVO
- Euro Ša M163,00
- Trlić164,90
- Fortuna Market164,99
543,33 din/kgGrasak posni Maxi 400g
- Profi179,99
- Maxi · Mega Maxi185,99
449,98 din/kg
GRAŠAK SA SVINJ MESOM 400G MINUTE
- Idea · Mercator · Roda304,99
762,48 din/kgGrasak sa piletinom 300g #12 *Yuhor*
- Europrom229,90
- RIČ229,99
766,33 din/kg





