Cene → Sveže i prerađeno meso → GRAŠAK SA JUNETINOM TAKOVO 300G

GRAŠAK SA JUNETINOM TAKOVO 300G
Pakovanje 300 g 6 prodavnica Barkod 8601900304162
145,00 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
483,33 din/kg
Najskuplje je 415,99 din, +187% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
145,00 din483,33 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta292,00 din973,33 din/kg+147,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din999,97 din/kg+154,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd316,00 din1.053,33 din/kg+171,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta329,99 din1.099,97 din/kg+184,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 399,99 – 440,99 din415,99 din1.386,63 din/kg+270,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 145,00 | 299,99 |
| 01.09.2026. | 145,00 | 299,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GRASAK SA JUNETINOM 300GEuro Ša M
- GRASAK SA JUNETINOM 300g TAKOVOEuroprom
- GRAŠAK SA JUNETINOM TAKOVO 300GFortuna Market, Univerexport
- GRASAK SA JUN.-BLAGI 300GPrima
- GRAŠAK SA JUNETINOM 300g BLAGI TAKOVOŠumadija Market
- GRASAK SA JUNETINOM 300G TAKOVOTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%GRAŠAK SA SVINJSKIM MESOM CARNEX 400G
- Leon249,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Europrom319,90
+26 prodavnica624,98 din/kg
GRAŠAK SA FAŠIRANOM ŠNICLOM PREGO 400G
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus306,30
- Super Vero327,99
+18 prodavnica399,98 din/kg
−24%GRAŠAK SA PILETINOM CARNEX 400G
- Aman%279,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Fortuna Market319,99
+12 prodavnica699,98 din/kg
−11%GRAŠAK POSNI CARNEX 400G
- Europrom239,90
- Idea · Mercator · Roda%239,99
- Fortuna Market249,99
+7 prodavnica599,75 din/kgGRASAK 300G TAKOVO
- Euro Ša M163,00
- Trlić164,90
- Fortuna Market164,99
543,33 din/kgGrasak posni Maxi 400g
- Profi179,99
- Maxi · Mega Maxi185,99
449,98 din/kg
GRAŠAK SA SVINJ MESOM 400G MINUTE
- Idea · Mercator · Roda304,99
762,48 din/kgGrasak sa piletinom 300g #12 *Yuhor*
- Europrom229,90
- RIČ229,99
766,33 din/kg






