Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −19%
Zlatiborac Pileća Prsa u Omotu
- Sunce (Qvattro)%1.099,99
- −19%
Električni roštilj samostojeci ZLN2501 3050W opti
- Podunavlje%21.999,99
−19%Vino El Miracle White No.3 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%1.100,00
1.466,67 din/l- −19%
Insekticid sprej protiv letećih insekata 400ml dtl
- BB Trade%219,99
- Senta Promet239,99
- Podunavlje279,99
+1 prodavnica549,98 din/l
−19%Pivo Heineken 0,5 l Limenka
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94%109,00
- BB Trade%109,99
+30 prodavnica199,80 din/l
−19%Viski Talisker 0,7 l
- Mega Maxi5.699,00
- Roda%5.899,99
- Idea · Mercator%5.989,99
+3 prodavnice8.141,43 din/l
−18%Papirne Maramice Extra Lavanda Fresh 10/1
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Univerexport%139,99
- Cash & Carry Plus144,99
+2 prodavnice12,00 din/kom
−18%Super Belo i Izražajne Boje 80 g -Dr.Beckmenn
- dm199,00
- VP Dima199,00
- Super Vero%259,99
+10 prodavnica2.487,50 din/kg
−18%Čaj Superblend Calm 27 g
- Aroma%249,99
9.258,89 din/kg- −18%
Čaj Superblend Antioxidant 36 g
- Aroma%249,99
6.944,17 din/kg - −18%
Čaj Superblend Defence 36 g
- Aroma%249,99
6.944,17 din/kg
−18%Salvete Sup Soft 38x38 2Sl Bel Viol
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- −18%
Kalup za tortu fi26 Linea LKTOR-1598 CTC
- Trnava Promet%419,00
−18%Čokolada Snickers 50 g
- Leon%74,99
1.499,80 din/kg- −18%
Čokolada Twix 50 g
- Leon%74,99
1.499,80 din/kg
−18%Maslac Premium 125 g Meggle
- Aleksandrović269,99
- Lidl269,99
- Euro Ša M296,00
+17 prodavnica2.159,92 din/kg
−18%Stišnjena Šunka Mini 350 g Carnex
- Medius%379,90
- Europrom419,90
- ZAM429,90
+4 prodavnice1.085,43 din/kg
−18%Vileda Sunđerasta Krpa 3/1
- dm239,00
- Trlić269,00
- Transkom 94%309,00
+13 prodavnica79,67 din/kom
−18%Kore za Pitu Klas 500 g
- Trnava Promet78,00
- VP Dima%79,90
- Senta Promet88,00
+4 prodavnice156,00 din/kg
−18%Toaletni Papir 3Sl Green Tea Paloma 10/1
- VUM250,00
- RIČ309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+17 prodavnica25,00 din/kom
−18%Home&Family Abrazivni Sunđer za Pranje Sudova 10
- Lilly%105,99
−18%Soja Sos Heinz 150 ml
- VUM409,90
- Euro Ša M429,00
- Metalac Market429,00
+22 prodavnice2.732,67 din/l
−18%Ulje Maslinovo Extra Virgin u Spreju Allegro 200 ml
- Senta Promet429,99
- Cash & Carry Plus449,99
- Idea · Mercator · Roda%482,99
+13 prodavnica2.149,95 din/l
−18%Sladoled Quattro Najlepše Želje Frikom 1500 ml
- RIČ499,99
- Sunce (Qvattro)%569,99
- Super Vero649,99
+30 prodavnica333,33 din/l
−18%Keks grancereale fibre di cacao 230g awt
- RIČ189,99
- Super Vero%189,99
- VUM198,99
+17 prodavnica826,04 din/kg
−18%Keks Grancereale Fruta & Fibre 250 g
- Super Vero%189,99
- dm199,00
- Univerexport201,99
+8 prodavnica759,96 din/kg
−18%Gran Cereale RISO & CORNFLAKES keks 230g
- Super Vero%189,99
- dm199,00
- Maxi Online224,99
+3 prodavnice826,04 din/kg
−18%Med Cvetni Krnjevac 500 g
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Super Vero489,99
- Univerexport%499,99
+2 prodavnice899,98 din/kg
−18%COLGATE 2x75ml ADVANCED WHITE CHARCOAL
- Morava235,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%379,99
- Idea · Mercator · Roda544,99
+3 prodavnice1.566,67 din/l
−18%Čokolada Milk Krem 94 g Smilies
- Luki119,90
- Idea · Mercator · Roda%135,00
- Cash & Carry Plus139,99
+6 prodavnica1.275,53 din/kg- −18%
Krem Pandalada Posni 800 g
- VP Dima%349,90
- Cash & Carry Plus369,99
437,38 din/kg
−18%Brijač One Blade Qp2730/20 Philips
- dm4.899,00
- Idea · Mercator · Roda%5.299,00
- Univerexport%5.399,99
+1 prodavnica- −18%
Medaljoni od pilećeg mesa g
- Morava%584,90
- RIČ739,99
- Europrom771,00
+1 prodavnica97,48 din/kg
−18%Sir Mozzarella Shredded Arla 175 g
- Idea · Mercator · Roda%309,99
- BB Trade349,97
- Super Vero350,99
+4 prodavnice1.771,37 din/kg
−18%Zlatiborac Pizza Šunka Mini 320 g
- Cash & Carry Plus249,99
- VUM251,99
- Metalac Market269,00
+20 prodavnica781,22 din/kg
−18%Deo Stik Men Captain Old Spice 85 ml
- dm619,00
- Idea · Mercator · Roda%619,99
- Metro779,99
+5 prodavnica7.282,35 din/l
−18%Paprika Pečena Mezetluk u Maslinovom Ulju Žuti List 290 g
- Mega Maxi%599,99
- Idea · Mercator · Roda%619,99
- Super Vero734,99
+2 prodavnice2.068,93 din/kg
−18%Old Spice deo sprej captain 250ml
- dm619,00
- Idea · Mercator · Roda%619,99
- Mega Maxi%649,99
+1 prodavnica2.476,00 din/l
−18%Cockta Free 0,33 l
- Trnava Promet%62,00
- Europrom%69,90
- Idea · Mercator · Roda%75,99
+25 prodavnica187,88 din/l
−18%Whiskey Teel SM Batch Gold Tin 0,7 l
- Idea · Mercator · Roda%3.100,00
- Europrom3.999,90
4.428,57 din/l
−18%Pivo Tuborg 0,5 l Limenka 3+1 Gratis
- Metro340,00
- Europrom344,70
- Podunavlje349,99
+14 prodavnica680,00 din/l
−18%Džem Šipak Bakina Tajna 670 g
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−18%Det Ariel Liquid Color 90w 4,05 l
- Euro Ša M1.969,00
- Idea · Mercator · Roda%1.999,00
- Cash & Carry Plus1.999,99
+1 prodavnica486,17 din/l
−18%Pino Silvestre Men Deo 200 ml
- Lilly%469,99
- dm499,00
2.349,95 din/l
−18%Podravka Kviki Gric Slani 100 g
- VP Dima78,00
- RIČ79,99
- Sunce (Qvattro)%81,59
+13 prodavnica780,00 din/kg
−18%Bombone Original Werthers 90 g
- Trnava Promet115,00
- Cash & Carry Plus119,99
- ZAM129,90
+19 prodavnica1.277,78 din/kg
−18%Salvete 1Sl Uskršnje 33x33 Fresh 45/1
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Cash & Carry Plus89,99
- Europrom96,00
+16 prodavnica1,78 din/kom- −18%
TP Sens Almond 10/1 3Sl Palom
- Idea · Mercator · Roda%630,00
63,00 din/kom
































