Cene → Sveže i prerađeno meso → GOMBIT ZAVICAJ GOVEDJI NAREZAK 130GR
GOMBIT ZAVICAJ GOVEDJI NAREZAK 130GR
Pakovanje 130 g 3 prodavnice Barkod 8606018257355
89,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
691,54 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 99,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 79,80 | 98,50 |
| 01.09.2026. | 79,80 | 98,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GOVEDJI NAREZAK 130G GOMBITMedius
- Govedji narezak 130g ZavicajMikromarket
- GOMBIT ZAVICAJ GOVEDJI NAREZAK 130GRSoulfood
- GOVEDJI NAREZAK 130G ZAVIČAJ GOMBITVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −14%
GOMBIT KOKODA 800GR
- Morava%249,90
- Euro Ša M275,00
- ZAM279,90
+6 prodavnica312,38 din/kg - −14%
GOMBIT POSEBNA KOBASICA 800GR
- Morava%249,90
- Euro Ša M275,00
- VUM284,99
+4 prodavnice312,38 din/kg GOMBIT PILECA PRSA U CREVU 300g
- VUM216,99
- Šumadija Market296,00
- Medius299,99
+1 prodavnica723,30 din/kgGOMBIT BUDIMSKA
- Šumadija Market419,00
- Sunce (Qvattro)1.749,99
GOMBIT BUDIMSKA SLAJS 100g
- VUM164,99
- Sunce (Qvattro)239,99
1.649,90 din/kgGOMBIT CAJNA KOBASICA
- Šumadija Market149,00
- Sunce (Qvattro)1.699,99
GOMBIT CLASSIC WURST 300g
- Prima386,00
- Sunce (Qvattro)439,99
1.286,67 din/kgGOMBIT DIMLJENI VRAT
- Šumadija Market1.049,99
- Sunce (Qvattro)1.449,99






