Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−20%TP Breskva 3Sl 150 l 10/1 Natur
- Idea · Mercator · Roda%280,00
28,00 din/kom
−20%Odstranjivač Mrlja Dax 500 ml Oxi
- Idea · Mercator · Roda%240,00
480,00 din/l- −20%
Cappuccino Class 200 g Ritual K Plus
- Idea · Mercator · Roda%240,00
1.200,00 din/kg - −20%
Cappuccino Čok 200 g Ritual K Plus
- Idea · Mercator · Roda%240,00
1.200,00 din/kg - −20%
Cappuccino Irish 200 g Ritual K Plus
- Idea · Mercator · Roda%240,00
1.200,00 din/kg
−20%Osveživač za Sudomašinu Limun Dax
- Idea · Mercator · Roda%160,00
−20%Štapići za Uši Biorazg Cotone 160/1
- Univerexport%116,99
- Roda159,99
- Mercator169,99
+1 prodavnica0,73 din/kom- −20%
Pl-Šampon Beli Luk 1 l Lf20
- BB Trade%199,99
199,99 din/l - −20%
Pl-Šampon Aloe i Argan 1 l Lf20
- BB Trade%199,99
199,99 din/l - −20%
Ramstek Suvi Goveđi Kosmajska Rf
- Idea · Mercator · Roda%7.999,90
- Univerexport9.999,00
−20%Napitak Energetski Baka 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Soulfood110,00
- BB Trade119,97
320,00 din/l
−20%Clipsy Max 25 g Shots Sour Cream Marbo
- Europrom43,00
- Šumadija Market43,00
- Aroma43,40
+7 prodavnica1.720,00 din/kg
−20%Flips Clipsy Mix 70 g Marbo
- Prima59,50
- Senta Promet77,76
- BB Trade%79,99
+4 prodavnice850,00 din/kg
−20%Flips Clipsy Mix II 70 g Marbo
- Senta Promet77,76
- BB Trade%79,99
- Mikromarket85,00
+4 prodavnice1.110,86 din/kg
−20%Krompir Mccain Kriske sa Kozicom 750 g
- Aroma%399,99
- Šumadija Market403,00
- Maxi Online · Mega Maxi512,99
533,32 din/kg
−20%Četkica za Zube Clean Med Trio Aquafresh
- Cash & Carry Plus278,20
- RIČ299,99
- Super Vero%387,99
+5 prodavnica92,73 din/kom
−20%Štrudla Višnja Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+20 prodavnica499,96 din/kg- −20%
Medela Mešana Štrudla 240 g
- Trlić%119,99
- VUM139,99
- Soulfood149,99
499,96 din/kg
−20%Štrudla Kajsija 240 g Medela
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+19 prodavnica499,96 din/kg
−20%Sapun Baby Tečni 2025 Becutan 250 ml
- Cash & Carry Plus262,36
- Univerexport%264,99
- Tekijanka290,71
+2 prodavnice1.049,44 din/l
−20%Bombone Čokoladne Žele Višnja KDV 500 g
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Leon239,99
- VP Dima259,00
+11 prodavnica420,00 din/kg
−20%SYOSS boja za obrve svetlo braon
- dm799,00
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Lilly1.099,99
−20%Syoss Brow Tint Crna Boja za Obrve
- dm799,00
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Lilly1.099,99
- −20%
Sapun Emoz In Tos Zlat Prir 250 g La
- Idea · Mercator · Roda%999,99
3.999,96 din/kg - −20%
Sapun Emozi In Tos Term Vod 250 g La
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Lilly1.185,99
3.999,96 din/kg - −20%
Sapun Emoz In Tosc Ras Vrt 250 g Lan
- Idea · Mercator · Roda%999,99
3.999,96 din/kg
−20%Krema za Lice Dermo Revitalift Jour Loreal 50 ml
- Euro Ša M1.075,00
- Super Vero%1.224,99
- Fortuna Market1.249,99
+8 prodavnica21.500,00 din/l
−20%Krema za Lice Noćna Revitalift Loreal 50 ml
- Super Vero%1.224,99
- RIČ1.259,99
- dm1.299,00
+8 prodavnica24.499,80 din/l
−20%Testenina bez Glutena Penne Rigate Riscossa 340 g
- Univerexport%383,99
- Cash & Carry Plus384,75
1.129,38 din/kg
−20%Testenina bez Glutena Spirali Riscossa 340 g
- Univerexport%383,99
- VP Dima399,00
1.129,38 din/kg
−20%Instant Kafa Nescafe Gold 95 g Tegla
- Euro Ša M759,00
- ZAM799,90
- Idea · Mercator · Roda%839,99
+18 prodavnica7.989,47 din/kg
−20%Kafa Instant Crema Gold 95 g Tegla
- ZAM799,90
- Gomex799,99
- Idea · Mercator · Roda%839,99
+18 prodavnica8.420,00 din/kg
−20%Liker Pelinkovac 28% Vol Fructal 1 l
- VP Dima699,90
- Aleksandrović749,99
- Univerexport%799,99
+6 prodavnica699,90 din/l
−20%Vino Belo Graševina Kvalitetna Kutjevo 0,75 l
- Aroma499,99
- Trlić779,00
- Univerexport%799,99
+2 prodavnice666,65 din/l
−20%Kafa Instant Crema Grand 180 g Tegla
- Cash & Carry Plus678,52
- ZAM749,90
- Aleksandrović749,99
+22 prodavnice3.769,56 din/kg
−20%Šećer u Prahu C 500 g
- BB Trade163,97
- Medius%169,90
- Idea · Mercator · Roda189,97
+20 prodavnica327,94 din/kg
−20%Gel za Tuširanje Silky Velvet Dove 250 ml
- Trnava Promet261,00
- Trlić329,99
- Profi339,99
+10 prodavnica1.044,00 din/l
−20%Čvarci Duvan Zlatiborac 150 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%349,99
- RIČ439,99
- Univerexport449,99
+12 prodavnica2.333,27 din/kg
−20%Clipsy Sir 100 g Marbo
- Idea · Mercator · Roda%83,00
- Senta Promet94,16
- Gomex99,99
+5 prodavnica830,00 din/kg
−20%Čips Pringles Original 165 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%299,99
- Aroma349,99
1.818,12 din/kg
−20%Čips Pringles Sour Cream & Onion 165 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%299,99
- Aroma349,99
1.818,12 din/kg
−20%Deterdžent za Veš MS 50 pr Ariel 3,25 kg
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- Euro Ša M1.189,00
+17 prodavnica338,43 din/kg
−20%Alva Susam Kikiriki 300 g Bioland
- Idea · Mercator · Roda%230,00
- Trlić299,99
766,67 din/kg
−20%Pelene Lumpi Nature Midi 3 38/1
- Idea · Mercator · Roda%800,00
21,05 din/kom
−20%Sladoled Quattro Layers Cheesecake Frikom 800 ml
- Medius%479,90
- Morava%499,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%504,99
+24 prodavnice599,88 din/l
−20%Kolač Slatki Beli 500 g Posni SL
- Trnava Promet%182,00
- Prima%199,90
- Sunce (Qvattro)209,99
+10 prodavnica364,00 din/kg
−20%Cockta 0,33 l Limenka Original
- Trnava Promet%62,00
- Europrom%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice187,88 din/l- −20%
Sok Cockta Zero 0,33 l Limenka
- Tekijanka%69,99
212,09 din/l
































