Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ KESTEN FRIKOM 360ML

SLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ KESTEN FRIKOM 360ML
Pakovanje 360 ml 12 prodavnica Barkod 8606029612266
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro), na akciji do 29.09.
972,19 din/l
Najskuplje je 499,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
349,99 din466,99 din972,19 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta489,99 din1.361,08 din/l+140,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta499,00 din1.386,11 din/l+149,01 din
-
Aleksandrović10 prodavnica: 499,00 din · Negotin, Bor, Jabukovac499,00 din1.386,11 din/l+149,01 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49499,00 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6499,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb499,00 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10499,00 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15499,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,00 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2499,00 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb499,00 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,00 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd499,00 din1.386,11 din/l+149,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta499,00 din1.386,11 din/l+149,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu499,00 din1.386,11 din/l+149,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,00 din1.386,11 din/l+149,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd499,99 din1.388,86 din/l+150,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta499,99 din1.388,86 din/l+150,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta499,99 din1.388,86 din/l+150,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad499,99 din1.388,86 din/l+150,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 466,99 | 499,00 |
| 01.09.2026. | 466,99 | 499,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAD.KESTEN 6X60ML MULT.STAPICAleksandrović
- SLAD.KESTEN M6 STAPIC 360MLEuroprom
- KESTEN SNACK MINI M6 360ML FRIKOMIdea, Mercator, Roda
- KESTEN M6 STAPICMedius
- KESTEN M6 STAPIC 258G FRIKOMMorava
- Kesten M6 stapic multipak 360ml #4 FrikomRIČ
- KESTEN DESERT STAPIC 258G (4) FRIKOMSenta Promet
- Kesten mini multipack 6x60ml FrikomŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−46 % po lSLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ RUM KOKTEL 390ML
- Mere204,90
- Sunce (Qvattro)%329,99
- ZAM439,00
+22 prodavnice525,38 din/l
−36 % po lSLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ LENI FRIKOM 420ML
- Leon259,99
- Medius%279,90
- Idea%299,99
+31 prodavnica619,02 din/l
−36 % po lSLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ ČOKO MOKO FRIKOM 420ML
- Leon259,99
- Medius%289,90
- Čutura%299,99
+30 prodavnica619,02 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l











