Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−20%Sweeto Gumene Bombone Medvedići 80 g
- Univerexport%79,99
- Cash & Carry Plus84,77
- Euro Ša M87,00
+1 prodavnica999,88 din/kg- −20%
Bombone Gumene Lubenica Sweeto 80 g
- Euro Ša M55,00
- Univerexport%79,99
687,50 din/kg
−20%Začin Vlašac Kotanyi 6 g
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Euro Ša M80,00
- Metro83,99
+16 prodavnica15.998,00 din/kg
−20%Fresh Salvete Bela 100/1 30x30 1Sl
- Podunavlje%79,99
- Euro Ša M87,00
- Sunce (Qvattro)87,99
+21 prodavnica0,80 din/kom
−20%Ultra Energy original 500 ml
- Gomex%79,99
- Trnava Promet86,00
- VP Dima90,00
+1 prodavnica159,98 din/l
−20%Palenta 500 g Unijapak
- Trnava Promet73,00
- Transkom 9474,90
- Podunavlje%74,99
+9 prodavnica146,00 din/kg
−20%Bombone ICE mentol supermint 100 g Pionir
- Trnava Promet74,00
- Fortuna Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+4 prodavnice740,00 din/kg
−20%Bombone ICE mentol eucaliptus 100 g Pionir
- Trnava Promet74,00
- Fortuna Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+4 prodavnice740,00 din/kg
−20%Kukuruzno Brašno 500 g Yumis
- Cash & Carry Plus61,99
- Euro Ša M68,00
- RIČ69,99
+9 prodavnica123,98 din/kg
−20%Gourment Gold Konz.85 G, Zec
- Cash & Carry Plus79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- dm85,00
+6 prodavnica941,06 din/kg
−20%Jogurt 1 l 0,1% Elo Pak Pančevo
- Sunce (Qvattro)%79,99
- VUM85,00
- Mere89,00
+9 prodavnica79,99 din/l
−20%Papir za Pečenje 8m Fresh Pack
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Mikromarket110,00
- −20%
Energetsko Piće Guarana Joker Peach Limenka 0,5 l
- Aman%79,99
- Gomex94,99
159,98 din/l - −20%
Jabuka Letnja
- Idea · Mercator · Roda%79,99
−20%Komadići u Um za Pse Gov 405 g MY Pe
- Idea · Mercator · Roda%79,99
197,51 din/kg
−20%Komadići u Um za Pse Pil 405 g MY Pe
- Idea · Mercator · Roda%79,99
197,51 din/kg
−20%Komadići u Umaku Riba 405 g Kitty
- Idea · Mercator · Roda%79,99
197,51 din/kg
−20%Komadići u Um Gov Jetr 405 g Kitty
- Idea · Mercator · Roda%79,99
197,51 din/kg
−20%Komadići u Um Pil i Kun 405 g Kitty
- Idea · Mercator · Roda%79,99
197,51 din/kg
−20%Komadići u Um Ćur Patk 405 g Kitty
- Idea · Mercator · Roda%79,99
197,51 din/kg
−20%Krpa za Pod Pamučna Dax 1/1
- Idea · Mercator · Roda%79,99
−20%Ćureća posebna kobasica narezak MK24 150g
- Lidl%79,99
533,27 din/kg- −20%
Sutlijaš SK4 200g
- Lidl%79,99
399,95 din/kg - −20%
Kukuruz Šećerac Konzervirani King 400 g
- Aman%79,99
199,98 din/kg - −20%
Grašak Konzervirani King 400 g
- Aman%79,99
199,98 din/kg - −20%
Mešano Povrće Šargarepa i Grašak Konzervirani King 400 g
- Aman%79,99
199,98 din/kg - −20%
Pasulj Beli Konzervirani King 400 g
- Aman%79,99
199,98 din/kg - −20%
Pasulj Crveni Konzervirani King 400 g
- Aman%79,99
199,98 din/kg
−20%Krompir beli opran
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%79,99
- −20%
Začinsko bilje majčina dušica 20g
- Maxi · Mega Maxi%79,99
3.999,50 din/kg - −20%
Urma 200gr sveže 162 vocko str
- Podunavlje%79,99
399,95 din/kg - −20%
Sutlijaš SK4 200g
- Lidl%79,99
399,95 din/kg - −20%
Sutlijaš SK4 200g
- Lidl%79,99
399,95 din/kg
−20%Watte&Watte Vata 50 g
- Lilly%79,99
1.599,80 din/kg
−20%Moe28 Intimne Vlažnemaramice 20/1 D
- Lilly%79,99
4,00 din/kom
−20%Watte Watte Štapici Zasa Papirnom Drškom 100 kom
- Lilly%79,99
0,80 din/kom
−20%Mamma&Baby Vlažne Maramice 99% Voda 20/1 Pip
- Lilly%79,99
4,00 din/kom- −20%
Watte Watte Vata 50 g
- Lilly%79,99
1.599,80 din/kg - −20%
Moe28 Intimne Vlažne Maramice 20/1
- Lilly%79,99
4,00 din/kom - −20%
Rotkva sveže 156 str vocko
- Podunavlje%87,99
- −20%
Jabuka delišes žuta 323 vocko str
- Podunavlje%87,99
- −20%
Luk crveni srebrenac 132 vocko str
- Podunavlje%88,79
- −20%
Cvekla sveže 145 str vocko
- Podunavlje%91,99
- −20%
Jabuka delišes crvena 322 vocko str
- Podunavlje%95,99
- −20%
Jabuka greeni sveže 165 vocko str
- Podunavlje%95,99
- −20%
Patlidžan plavi II 269 vocko str
- Podunavlje%93,59
- −20%
Povrće mix 302 vocko
- Podunavlje%91,99
- −20%
Jabuka gala 100 vlasic komerc
- Podunavlje%91,99




















