Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Coca Cola Lime 0,25 l RGB
Sok Coca Cola Lime 0,25 l RGB
Pakovanje 250 ml 5 prodavnica Barkod 0000054032194
80,00 din
najjeftinije u prodavnici VUM
320,00 din/l
Najskuplje je 97,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
80,00 din320,00 din/l
-
80,00 din104,99 din320,00 din/l
-
80,00 din104,99 din320,00 din/l
-
80,00 din107,99 din320,00 din/l
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta97,99 din391,96 din/l+17,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 80,00 | 104,99 |
| 01.09.2026. | 80,00 | 104,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK COCA COLA LIME 0.25L RGBIdea, Mercator, Roda
- COCA COLA LIME 0.25LX24 RGBSoulfood
- COCA COLA LIME 0,25 STAKLOVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−43 % po lCoca-Cola Lime 0,33 l
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus68,99
- Profi77,99
+27 prodavnica181,79 din/l
−53 % po lCoca Cola 0,33 l Zero Limun
- Morava49,99
- VUM74,00
- Aleksandrović74,99
+9 prodavnica151,48 din/l
−48 % po lSok Coca Cola Zero Orange 0,33 l Lim
- Transkom 9454,90
- Aroma69,70
- Trlić69,99
+1 prodavnica166,36 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+37 prodavnica65,99 din/l
−31%Sok narandža ReMix Knjaz Miloš 1,5l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+32 prodavnice65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Knjaz Remix 1,5 l Kruška PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l












