Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−18%Pirinač Okruglo Zrno Kočanski Riso Pronto 900 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Leon139,99
- Soulfood%139,99
+18 prodavnica155,54 din/kg
−18%Kašica Lino Voćna Jabuka-Šljiva 190 g Podravka
- dm149,00
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Trnava Promet204,00
+16 prodavnica784,21 din/kg
−18%Kašica Lino Podravka 190 g Jabuka Kruška
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Cash & Carry Plus203,99
- Trnava Promet204,00
+16 prodavnica999,95 din/kg
−17%Mleko UHT Dr Milk 2,8% mm 1 l
- Šumadija Market93,90
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+18 prodavnica93,90 din/l
−17%Flips Pizza Čarobnjaci Swisslion 50 g
- Cash & Carry Plus38,99
- Metalac Market39,00
- Trnava Promet40,00
+18 prodavnica779,80 din/kg
−17%Napolitanke Mleko Čoko Waffer 170 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Sunce (Qvattro)%74,99
- Trnava Promet76,00
+18 prodavnica441,12 din/kg
−17%Tečni Deterdžent za Veš MS 40 pr Ariel 1,8 l
- ZAM%999,90
- Cash & Carry Plus1.099,99
- Europrom1.146,00
+18 prodavnica555,50 din/l
−17%Šampon za Kosu Breza Fresh 1 l
- Sunce (Qvattro)181,99
- Metalac Market184,02
- Aman%199,99
+18 prodavnica181,99 din/l
−17%Hrana za Pse Briketi Mini Živina i Povrće Pedigree 500 g
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Super Vero309,99
+16 prodavnica599,98 din/kg
−17%Pasta za Zube Sensitive Lacalut 75 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%429,99
- Cash & Carry Plus449,99
- BB Trade473,03
+16 prodavnica5.733,20 din/l
−17%Smrznuta Torta Malina Fantasy Gelato 1,8 kg
- RIČ%1.499,99
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
+18 prodavnica882,35 din/kg
−17%Šampon za Kosu Classic Clean 2u1 H&S 400 ml
- Sunce (Qvattro)404,99
- Prima499,00
- Medius%549,90
+18 prodavnica1.012,48 din/l
−16%Sok Happy Day 0,2 l Jagoda Brik Rauch
- Idea · Mercator · Roda%42,99
- Trnava Promet45,00
- Trlić%46,99
+16 prodavnica214,95 din/l
−16%Voćni Napitak Hello Multivitamin 1,5 l PET
- Trnava Promet%116,00
- Cash & Carry Plus129,99
- Soulfood%129,99
+18 prodavnica77,33 din/l
−16%Medeno srce Orange 150g Pionir
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus114,99
- RIČ119,99
+18 prodavnica732,67 din/kg
−16%Vlažne Maramice za Čišćenje Fairy Power 100/1
- Euro Ša M%259,90
- Leon279,99
- Europrom%299,90
+18 prodavnica2,60 din/kom
−16%Grekos Jogurt Malaga 150 g Caša
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Medius%84,90
- Cash & Carry Plus84,99
+16 prodavnica533,27 din/kg
−16%Čaj Borovnica Welton 44 g
- Cash & Carry Plus144,99
- RIČ%159,99
- ZAM169,90
+18 prodavnica3.295,23 din/kg
−16%Čokolada Mlečna Suvo Grožđe&Lešnik Milka 270 g
- Sunce (Qvattro)%379,99
- Euro Ša M380,00
- Trnava Promet408,00
+18 prodavnica1.407,37 din/kg
−16%Hrana za Mačke Briketi Piletina Whiskas 1,4 kg
- Univerexport%759,99
- Metalac Market819,00
- Cash & Carry Plus819,99
+18 prodavnica542,85 din/kg
−15%Kobasica Pileća Posebna Poli 220 g
- Lidl189,99
- Cash & Carry Plus199,99
- Profi204,55
+18 prodavnica863,59 din/kg
−15%Smrznuta Torta Čoko San Gelato 1,6 kg
- Profi955,99
- Leon%1.099,99
- BB Trade1.309,97
+18 prodavnica597,49 din/kg
−15%Perfex Kuhinjski Ubrus 1/1 100m 2Sl
- Euro Ša M248,00
- Trnava Promet249,00
- Medius%249,90
+18 prodavnica
−15%Viski Jack Daniels Tennessee Honey 0,7 l
- BB Trade2.990,97
- Univerexport%3.399,99
- Metro3.499,00
+18 prodavnica4.272,81 din/l
−15%Instant Napitak Cedevita Go Zova Limun 340 ml
- Medius%99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Mega Maxi109,99
+18 prodavnica293,82 din/l
−14%Lizalica Fruit Chupa Chups 12 g
- Trlić29,90
- Lidl29,99
- Metalac Market30,27
+18 prodavnica2.491,67 din/kg
−14%Nutrino Voćni Pire Jabuka,kruška, Dinja 100 g
- Aksa%159,00
- Maxi Online%164,99
- Super Vero164,99
+18 prodavnica1.590,00 din/kg
−14%Mleko UHT Alpsko bez Laktoze 1,5% mm 1 l
- Aman%189,99
- Šumadija Market197,00
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+16 prodavnica189,99 din/l
−13%Rakija Lozovača 45% 1 l PET "Simex"
- Šumadija Market530,00
- Trnava Promet599,00
- VUM599,99
+18 prodavnica530,00 din/l
−13%Špagete Bolonjeze Carnex 400 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Europrom339,90
- VUM339,99
+18 prodavnica749,98 din/kg
−13%Vino Crveno Regent Aleksandrović 0,75 l
- Šumadija Market1.700,00
- VUM1.859,99
- Soulfood1.884,90
+18 prodavnica2.266,67 din/l
−13%Vino Crveno Kalcino Status 1 l
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet317,00
- Fortuna Market329,99
+18 prodavnica299,99 din/l
−12%Whi Pure Delight Izbor Živine 4x85 g
- Super Vero%249,99
- Cash & Carry Plus259,99
- Šumadija Market272,00
+18 prodavnica735,26 din/kg
−12%Bombonjera Lindor Pistać Lindt 200 g
- Maxi Online%729,99
- ZAM739,90
- Podunavlje759,99
+18 prodavnica3.649,95 din/kg
−12%Tamponi Procomfort Super Ob 8/1
- Trnava Promet212,00
- dm229,00
- Fortuna Market229,99
+18 prodavnica26,50 din/kom
−12%Pantene Con Repair&Protect 230 ml
- Europrom399,90
- VP Dima%439,90
- Idea · Mercator · Roda%449,99
+16 prodavnica1.738,70 din/l
−12%Kiselo Mleko Zapis Tare 2,8% Čaša 380 g
- Europrom76,90
- Cash & Carry Plus78,99
- Euro Ša M79,00
+18 prodavnica202,37 din/kg
−12%Čaj Crni Earl Grey Teekanne 33 g
- Europrom249,90
- Metalac Market265,00
- Cash & Carry Plus299,99
+18 prodavnica7.572,73 din/kg
−11%Soda Bikarbona C 500 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Aroma%159,99
- Fortuna Market159,99
+18 prodavnica299,98 din/kg
−11%Kobasica Pariška Gavrilović 350 g
- Aroma211,10
- Europrom%269,90
- Trnava Promet292,00
+18 prodavnica603,14 din/kg
−11%Energetsko Piće Ultra White Citrus 0,25 l
- Cash & Carry Plus72,99
- Mega Maxi%74,99
- Trnava Promet78,00
+18 prodavnica291,96 din/l
−11%Voćni Napitak Nije Svejedno Multivitamin 1 l Brik
- Aleksandrović124,99
- Mega Maxi%124,99
- Cash & Carry Plus129,99
+18 prodavnica124,99 din/l
−11%Vino Roze Kvalitetno Rubin 0,75 l
- Šumadija Market340,00
- Trnava Promet488,00
- Cash & Carry Plus499,99
+18 prodavnica453,33 din/l
−11%Kašica Šljiva Hipp 125 g
- Aksa199,00
- Lidl199,99
- dm209,00
+18 prodavnica1.592,00 din/kg
−11%Mesni Narezak Goveđi Moja Neoplanta 150 g
- VUM131,99
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ154,99
+18 prodavnica879,93 din/kg
−10%Kese za Zamrzivač 3 l Fino 50/1
- Sunce (Qvattro)83,20
- Euro Ša M91,00
- Super Vero%93,99
+18 prodavnica1,66 din/kom
−10%Rakija 0,5 l Ljuta Šljiva 45% PET Simex
- Šumadija Market359,00
- Trnava Promet376,00
- Cash & Carry Plus389,99
+18 prodavnica718,00 din/l
−10%Jogurt Grčki High Protein 1,5% mm Grekos 400 g
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Maxi Online%139,99
- Metro145,99
+16 prodavnica337,48 din/kg































