Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → LEDENI ČAJ FUZE TEA STRAWBERRY MELON 1.5L

LEDENI ČAJ FUZE TEA STRAWBERRY MELON 1.5L
Pakovanje 1,5 l 21 prodavnica Barkod 5449000348968
131,40 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac
87,60 din/l
Najskuplje je 189,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije veleprodaja9 prodavnica: 131,40 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac131,40 din87,60 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun131,40 din
- Beograd · Metro, Krnjača131,40 din
- Beograd · Metro, Vidikovac131,40 din
- Kragujevac · Metro131,40 din
- Niš · Metro131,40 din
- Novi Sad · Metro131,40 din
- Palić · Metro131,40 din
- Požarevac · Metro131,40 din
- Šabac · Metro131,40 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula144,99 din96,66 din/l+13,59 din
-
149,99 din169,99 din99,99 din/l+18,59 din
-
149,99 din169,99 din99,99 din/l+18,59 din
-
149,99 din169,99 din99,99 din/l+18,59 din
-
149,99 din164,97 din99,99 din/l+18,59 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta158,99 din105,99 din/l+27,59 din
-
158,99 din105,99 din/l+27,59 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu159,99 din106,66 din/l+28,59 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik164,99 din109,99 din/l+33,59 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 164,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik164,99 din109,99 din/l+33,59 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33164,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49164,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6164,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5164,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb164,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38164,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7164,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26164,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43164,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10164,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15164,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb164,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2164,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb164,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68164,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36164,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25164,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6164,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99164,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296164,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb164,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta169,00 din112,67 din/l+37,60 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta170,00 din113,33 din/l+38,60 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd170,00 din113,33 din/l+38,60 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta174,99 din116,66 din/l+43,59 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta175,00 din116,67 din/l+43,60 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta175,00 din116,67 din/l+43,60 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 174,27 – 190,86 din179,80 din119,87 din/l+48,40 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu183,00 din122,00 din/l+51,60 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta184,99 din123,33 din/l+53,59 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta189,99 din126,66 din/l+58,59 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 144,99 | 169,99 |
| 25.09.2026. | 144,99 | 169,99 |
| 19.09.2026. | 144,99 | 170,00 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 170,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FUZE TEA 1.5L JAGODA PETAleksandrović
- FUZETEA STRAWBERRY MELON 1.5LAman, Soulfood
- CAJ LEDENI FUZETEA JAG DINJA 1.5L PETBB Trade
- SOK FUZE TEA STRAWBERRY MELON 1.5l PETCash & Carry Plus
- CAJ LEDENI FUZE TEA JAGODA I DINJA 1.5LČutura
- 1,5 PET X6 FUZET STRWBRYEuro Ša M
- LEDENI ČAJ FUZETEA 15L JAGODA PETFortuna Market
- LEDENI ČAJ FUZE JAG DINJA 1.5L PETIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%LEDENI ČAJ FUZE TEA BRESKVA I RUŽA 1,5L
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
- Gomex%149,99
+35 prodavnica96,66 din/l
−18%LEDENI ČAJ FUZE TEA ŠUMSKO VOĆE 0,5L
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima85,00
- Leon87,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−16%LEDENI ČAJ FUZE TEA ŠUMSKO VOĆE 1,5L
- Čutura119,99
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
+33 prodavnice79,99 din/l
−18%LEDENI ČAJ FUZE TEA BRESKVA I RUŽA 0,5L
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%84,99
- Profi84,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−22%LEDENI ČAJ LIPTON BLACK PEACH 1.5L
- Fortuna Market129,99
- Trnava Promet%130,00
- Luki%139,00
+31 prodavnica86,66 din/l
−18%LEDENI ČAJ LIPTON BLACK PEACH 0.5L
- Euro Ša M%76,90
- Idea · Mercator · Roda%77,99
- Leon83,99
+27 prodavnica153,80 din/l
−16%LEDENI ČAJ FUZE TEA LIMUN 1,5L
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Gomex%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l
−29%LEDENI ČAJ XIXO BRESKVA 0,25L
- Europrom%49,90
- ZAM%49,90
- Cash & Carry Plus49,99
+28 prodavnica199,60 din/l






