Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−31%Sir President Somborska 900 g
- Aman%599,99
- Leon599,99
- Metalac Market%599,99
+20 prodavnica666,66 din/kg
−31%Sredstvo za Čišćenje Poda Lagoon Flowers Ajax 1 l
- Leon199,99
- Metalac Market229,00
- Euro Ša M233,00
+20 prodavnica199,99 din/l
−30%Pirinač Dugo Zrno Basmati Benlian Food 500 g
- Aleksandrović149,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Tekijanka%179,99
+18 prodavnica299,98 din/kg
−30%Deo Sprej Men Silver Protect Nivea 150 ml
- Maxi · Mega Maxi%284,99
- Metalac Market299,00
- Sunce (Qvattro)299,99
+19 prodavnica1.899,93 din/l
−30%Cappuccino Irish Gold Latte Nestle 14 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%49,50
- Cash & Carry Plus49,99
- Aleksandrović54,99
+18 prodavnica3.535,71 din/kg
−30%Mešoviti Proizvod Krem za Kuvanje Gran Cucina 500 ml
- Leon179,99
- Fortuna Market209,99
- Idea · Mercator · Roda%209,99
+18 prodavnica359,98 din/l
−30%Bombone Fresh Cola Mentos 37,5 g
- Aman74,99
- Trnava Promet79,00
- Maxi · Mega Maxi%79,99
+19 prodavnica1.999,73 din/kg
−29%Kafa Instant Crema Nescafe Gold 190 g Tegla
- Aman%1.199,99
- Univerexport%1.199,99
- Metro1.299,00
+20 prodavnica6.315,74 din/kg
−29%Gel za Tuširanje Kokos Ziaja 500 ml
- Trnava Promet305,00
- Transkom 94%319,90
- Fortuna Market349,99
+20 prodavnica610,00 din/l
−29%Voćni Sok Fructal Jabuka 0,75 l PET
- Aroma129,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%139,99
+16 prodavnica173,32 din/l
−29%Žitni Bar Nesquik Nestle 25 g
- Aman49,99
- Sunce (Qvattro)54,99
- Morava57,00
+20 prodavnica1.999,60 din/kg
−29%Kečap Blagi Gurman 450 g
- Čutura%99,99
- Profi%99,99
- Trnava Promet116,00
+20 prodavnica222,20 din/kg
−29%Hrana za Pse Granule Balance Friskies 500 g
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Trnava Promet212,00
- Univerexport%219,99
+18 prodavnica399,98 din/kg
−29%Gillette Shave Foam Original 200 ml Pena
- VP Dima155,00
- Transkom 94165,00
- ZAM%199,90
+20 prodavnica775,00 din/l
−28%Deo Sprej Men Protect&Care Nivea 150 ml
- Senta Promet259,99
- Sunce (Qvattro)%259,99
- Trnava Promet265,00
+20 prodavnica1.733,27 din/l
−28%Deo Sprej Men Black&White Fresh Nivea 150 ml
- Sunce (Qvattro)259,99
- Trnava Promet265,00
- Aman%279,99
+20 prodavnica1.733,27 din/l
−28%Kafa Instant Cronat Gold Jacobs 100 g Tegla
- Cash & Carry Plus729,99
- Idea · Mercator · Roda%769,99
- Podunavlje799,99
+18 prodavnica7.299,90 din/kg
−28%Čokolada za Jelo i Kuvanje Bela Kandit 200 g
- Medius%379,90
- VUM382,99
- VP Dima392,00
+20 prodavnica1.899,50 din/kg
−28%Ulošci Higijenski Platinum Secur Night Always 10/1
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Morava265,00
- dm289,00
+18 prodavnica26,00 din/kom
−27%Pavlaka za Kuvanje Meggle 20% mm 500 ml
- Medius%234,90
- Cash & Carry Plus259,99
- Metro281,00
+20 prodavnica469,80 din/l
−27%Deo Stik Men Invisible Black&White Nivea 50 ml
- Trnava Promet304,00
- Cash & Carry Plus307,35
- Fortuna Market329,99
+20 prodavnica6.080,00 din/l
−27%Deo Stik Men Fresh Active Nivea 50 ml
- Podunavlje299,99
- Trnava Promet304,00
- Cash & Carry Plus307,35
+20 prodavnica5.999,80 din/l
−27%Stik Nivea Deo Fresh Natural 50 ml
- ZAM%279,90
- Trnava Promet304,00
- Fortuna Market329,99
+20 prodavnica5.598,00 din/l
−26%Sir Topljeni Gauda Listići President 150 g
- Luki199,00
- Univerexport%199,99
- Aman%209,99
+20 prodavnica1.326,67 din/kg
−26%Flips Fan sa Kikirikijem Chips Way 150 g
- Sunce (Qvattro)%84,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Super Vero106,99
+20 prodavnica566,60 din/kg
−26%Sir President Meze 500 g
- Cash & Carry Plus324,99
- Šumadija Market329,90
- Univerexport%329,99
+20 prodavnica649,98 din/kg
−26%Palenta Kukuruzna sa Ajvarom Dr. Oetker 55 g
- Trnava Promet72,00
- Prima%74,90
- Idea · Mercator · Roda%74,99
+18 prodavnica1.309,09 din/kg
−26%Balzam za Kosu Pantene Repair&Protect 3 mm 220 ml
- Trnava Promet482,00
- Idea · Mercator · Roda%539,99
- VP Dima547,00
+18 prodavnica2.190,91 din/l
−25%Vino Belo Chardonnay Rubin 0,75 l
- Cash & Carry Plus469,99
- Trnava Promet488,00
- Aleksandrović499,99
+20 prodavnica626,65 din/l
−25%Šampon Baby 2u1 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Lilly%195,99
- Trnava Promet197,00
+20 prodavnica899,95 din/l
−25%Keks Oreo Double Stuff 170 g Mondelez
- Prima139,50
- Cash & Carry Plus169,99
- Medius%179,90
+20 prodavnica820,59 din/kg
−25%Kafa Instant Classic Nescafe 2 g Kutija
- Super Vero%14,99
- Čutura%17,99
- Euro Ša M19,00
+20 prodavnica7.495,00 din/kg
−25%Čokolada Mini Waffelini Milk Milka 31 g
- Prima55,00
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet60,00
+20 prodavnica1.774,19 din/kg
−25%Šampon i Gel za Tuširanje Baby Schauma 250 ml
- Cash & Carry Plus239,31
- Sunce (Qvattro)279,99
- Europrom287,00
+20 prodavnica957,24 din/l
−25%Tečni Deterdžent za Veš MS 20 pr Ariel 900 ml
- VP Dima399,00
- ZAM%699,90
- Cash & Carry Plus750,01
+20 prodavnica443,33 din/l
−25%Cappuccino Irish Cream Grand 18 g
- Medius%39,90
- Idea · Mercator · Roda%39,99
- Univerexport%42,99
+18 prodavnica2.216,67 din/kg
−25%Šampon za Suvo Pranje Kose Anti Grease Syoss 200 ml
- Sunce (Qvattro)396,99
- ZAM%399,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%449,99
+18 prodavnica1.984,95 din/l
−24%Krema Univerzalna Men Nivea 75 ml
- Euro Ša M285,00
- Trnava Promet302,00
- Sunce (Qvattro)309,99
+20 prodavnica3.800,00 din/l
−24%Paradajz Passata Podravka 500 g
- Transkom 9479,00
- Aleksandrović79,99
- Europrom%89,90
+20 prodavnica158,00 din/kg
−24%Džem Kajsija Nectar 370 g
- Maxi Online%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+18 prodavnica540,51 din/kg
−24%Kapsule Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16/1
- VP Dima599,90
- Cash & Carry Plus689,99
- Europrom699,90
+20 prodavnica2.999,50 din/kg
−24%Vodka Smirnoff Red 0,7 l
- Trnava Promet1.155,00
- VP Dima1.290,00
- Trlić1.399,99
+20 prodavnica1.650,00 din/l
−24%Voćni Pire Matcha Energy Boost Nutrino Lab 180 g
- Transkom 94%189,90
- VP Dima%199,90
- ZAM219,90
+20 prodavnica1.055,00 din/kg
−24%Kapsule Perfetto Classico Barcaffe 70 g 10/1
- Europrom399,90
- Medius%399,90
- VUM399,99
+20 prodavnica5.712,86 din/kg
−23%Kašica Povrće/Ćuretina 128 g Juvitana
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+20 prodavnica1.351,56 din/kg
−23%Keks Petit Pionir 750 g
- Euro Ša M%189,90
- Trnava Promet227,00
- Cash & Carry Plus229,99
+20 prodavnica253,20 din/kg
−23%Deterdžent za Suđe Eko Citrus Frosch 750 ml
- Medius%179,90
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
+18 prodavnica239,87 din/l
−23%Supa Bistra sa Knedlama Svatovska Podravka 58 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Trnava Promet112,00
- Trlić%114,99
+20 prodavnica1.896,38 din/kg
































