Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−17%Bombonjera Plava Merci 250 g
- Idea · Mercator · Roda%849,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%849,99
- BB Trade899,97
+16 prodavnica3.399,96 din/kg
−16%Moravka Vafel Posni Limun 400 g Waffer
- Morava%139,90
- VUM143,99
- Trnava Promet148,00
+21 prodavnica349,75 din/kg
−16%Beli Luk u Granulama Kotanyi 70 g Staklo
- VUM216,00
- Euro Ša M225,00
- Morava230,00
+21 prodavnica3.085,71 din/kg
−16%Keks Medeno Srce i Drugari Minions Pionir 150 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Prima99,99
- Euro Ša M%109,90
+21 prodavnica666,60 din/kg
−16%Sok Pepsi 4x0,33 l Can
- Metro177,60
- VUM208,00
- Univerexport%209,99
+21 prodavnica134,55 din/l
−16%Bombone Milky Dream Paraćinka 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus59,99
- Podunavlje%59,99
+21 prodavnica560,00 din/kg
−16%Pasta za zube Signal Herbal Fresh 75ml
- Senta Promet118,80
- Trnava Promet153,00
- Metro159,98
+21 prodavnica1.584,00 din/l
−16%Štark Najlepše Želje Jag-Jogurt 100 g
- Trnava Promet146,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%159,99
- Fortuna Market169,99
+19 prodavnica1.460,00 din/kg
−16%Voda Negazirana Jana Sport 1 l
- Trnava Promet64,00
- Aroma%69,99
- Cash & Carry Plus69,99
+21 prodavnica64,00 din/l
−16%Voda Heba Sport Essence Malina i Kivi 0,5 l
- Metro55,00
- Trnava Promet%57,00
- Aleksandrović59,99
+21 prodavnica110,00 din/l
−15%Voćni Napitak na Eks Limunada 2 l PET
- Transkom 94109,00
- Maxi · Mega Maxi · Profi%111,49
- Univerexport%114,99
+19 prodavnica54,50 din/l
−15%Kašica Noćna Pšenica Kakao Nutrino 190 g
- dm179,00
- Lidl179,49
- Idea · Mercator · Roda%219,99
+19 prodavnica942,11 din/kg
−15%Kobasica Levački Štapić Yuhor 200 g
- Trlić379,00
- Trnava Promet411,00
- Metro439,99
+21 prodavnica1.895,00 din/kg
−15%Jogurt Grčki Dukatos Višnja Vanila 150 g
- Univerexport%79,99
- Maxi · Mega Maxi%82,99
- Super Vero84,99
+20 prodavnica533,27 din/kg
−15%Mast Baby Originalna sa Kamilicom Pavlović 100 ml
- Aksa Premium269,00
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%359,99
+16 prodavnica2.690,00 din/l
−14%Kolač Eti Popkek Kakao 35 g
- Sunce (Qvattro)24,99
- Trnava Promet29,00
- VP Dima%29,90
+21 prodavnica714,00 din/kg
−14%Kiselo Mleko Balans 2,8% mm 300 g Čaša
- Univerexport%59,99
- Medius%62,90
- Europrom64,90
+21 prodavnica199,97 din/kg
−14%Sapun Tečni Dopuna Med&Mleko Fresh 1 l
- Trnava Promet%175,00
- Metalac Market179,00
- Aman%179,99
+21 prodavnica149,96 din/l
−14%Jogurt Zapis Tare 2,8% mm 1 kg PET
- Aleksandrović149,99
- Europrom159,90
- Cash & Carry Plus159,99
+21 prodavnica149,99 din/l
−14%Voćni Nektar Nectar Family Voćni Mix 0,2 l Brik
- Trnava Promet49,00
- Aleksandrović49,99
- Cash & Carry Plus49,99
+21 prodavnica245,00 din/l
−14%Cekin Extrawurst Kobasica 350 g
- Leon182,99
- Euro Ša M189,00
- Univerexport%189,99
+21 prodavnica522,83 din/kg
−13%Sirni Namaz Sirko Urnebes Mlekara Šabac 150 g
- Soulfood154,00
- Medius%154,90
- VUM159,99
+21 prodavnica1.026,67 din/kg
−13%Viski Winchester Sotch 0,7 l + 2 Čaše
- Cash & Carry Plus1.249,99
- Trnava Promet1.267,00
- Univerexport%1.298,99
+21 prodavnica1.785,70 din/l
−13%Punjena Paprika Carnex 400 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Europrom399,90
- Trnava Promet411,00
+21 prodavnica924,98 din/kg
−13%Čokolada Milka Raisins&Nuts 90 g
- Euro Ša M137,00
- Trnava Promet147,00
- Sunce (Qvattro)149,99
+21 prodavnica1.522,22 din/kg
−13%Boom Box BIO Ovseni Napitak Badem 1 l
- Trnava Promet275,00
- dm299,00
- Univerexport%299,99
+21 prodavnica275,00 din/l
−13%Sarma Domaća Carnex 400 g
- Cash & Carry Plus359,99
- Europrom409,90
- Trnava Promet422,00
+21 prodavnica899,98 din/kg
−13%Bombone Tuti Fruti Helf 80 g
- Šumadija Market59,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Mere65,00
+21 prodavnica748,75 din/kg
−12%Jogurt Mlekara Šabac 2,8% mm 180 g Čaša
- Transkom 9429,90
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus29,99
+21 prodavnica166,11 din/kg
−12%Rakija Žuta Osa 0,7 l Flores
- Trnava Promet2.164,00
- Metro%2.388,00
- Fortuna Market2.399,90
+21 prodavnica3.091,43 din/l
−12%Mleko Čokoladno Moja Kravica Chill 230 ml Čaša
- Medius%59,90
- Cash & Carry Plus62,99
- Podunavlje64,99
+21 prodavnica260,43 din/l
−11%Keks Keksići Kakao Štark 200 g
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Maxi · Mega Maxi%119,99
- Metro125,00
+18 prodavnica599,95 din/kg
−11%Maslac Namazni Moja Kravica 200 g
- Cash & Carry Plus399,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Metro432,00
+19 prodavnica1.999,95 din/kg
−11%Duel Omekšivač Adriatic Sense 1,6 l
- Šumadija Market349,90
- Leon%349,99
- Cash & Carry Plus399,99
+21 prodavnica218,69 din/l
−11%Napolitanke Mini Original Tortica 25 g
- Cash & Carry Plus39,99
- BB Trade44,97
- Transkom 9445,00
+21 prodavnica1.599,60 din/kg
−10%Nivea Kupka Active Clean 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Fortuna Market229,99
- Euro Ša M273,00
+21 prodavnica847,96 din/l
−10%Paprika Mlevena Slatka Vitamin 50 g
- Europrom134,00
- Metro139,98
- Idea · Mercator · Roda150,00
+19 prodavnica2.680,00 din/kg
−10%Deterdžent za Suđe Max Power Pomeg. Fairy 545 ml
- ZAM%279,90
- Aleksandrović279,99
- Cash & Carry Plus289,99
+21 prodavnica513,58 din/l
−10%Cipiripi Cacao 230 ml
- Super Vero%89,99
- Sunce (Qvattro)94,99
- Cash & Carry Plus95,99
+21 prodavnica391,26 din/l
−10%Sladoled Štapić King Desire Frikom 100 ml
- Sunce (Qvattro)170,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Gomex%210,59
+21 prodavnica1.700,00 din/l
−10%Sredstvo za Kuhinju Limun Pumpica Smac 650 ml
- Trnava Promet246,00
- Cash & Carry Plus247,78
- Euro Ša M248,00
+21 prodavnica378,46 din/l
−10%Čokolada Mlečna Wholenuts Milka 190 g
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet350,00
- Euro Ša M355,00
+21 prodavnica1.052,58 din/kg
−10%Sladoled Kornet Kapri Frikom 160 ml
- Luki90,00
- Gomex%151,88
- Super Vero167,99
+21 prodavnica562,50 din/l
−10%Cipiripi Vanila Squezze Dessert 80 g
- Cash & Carry Plus84,99
- Euro Ša M86,00
- Transkom 94%89,99
+21 prodavnica1.062,38 din/kg
−9%Sredstvo za Kupatilo WC Saniper Panonija 1 l
- Soulfood109,99
- BB Trade197,97
- Univerexport%209,99
+21 prodavnica109,99 din/l
−9%Next Buci Buci-Šumsko Voće 0,2 l
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus45,99
- Transkom 9452,90
+21 prodavnica149,95 din/l
−8%Bar Protein Banana Bonžita 50 g
- Metro108,00
- Trnava Promet%119,00
- Fortuna Market134,99
+21 prodavnica2.160,00 din/kg
−8%Testenina Fida Borzal 200 g
- Metro89,99
- ZAM99,00
- Cash & Carry Plus99,99
+21 prodavnica449,95 din/kg


































