Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.700 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −24%
Prima Kikiriki XXL 210 g Štapići Štark
- Trnava Promet%90,00
- Europrom%94,90
- Euro Ša M109,00
+21 prodavnica428,57 din/kg
−24%Voćni Pire Plenty Energy Boost Nutrino Lab 180 g
- Transkom 94%189,90
- VP Dima%199,90
- ZAM219,90
+21 prodavnica1.055,00 din/kg
−24%Paprika Mlevena Slatka Vitamin 100 g
- Europrom239,00
- Metro239,99
- Tekijanka248,59
+21 prodavnica2.390,00 din/kg
−23%Ulje za Bebe 200 ml Becutan
- Lilly%279,99
- VUM279,99
- Cash & Carry Plus287,71
+21 prodavnica1.399,95 din/l
−23%Maslinovo ulje extra vergine 1/1 IL Capitano
- Cash & Carry Plus699,99
- ZAM%799,90
- Fortuna Market799,99
+21 prodavnica699,99 din/l
−23%Čips Hot Paprika Pringles 165 g
- Cash & Carry Plus224,99
- Metalac Market269,00
- VUM289,99
+21 prodavnica1.363,58 din/kg
−23%Začin Dodatak Jelima C 1 kg
- Tekijanka%499,99
- Cash & Carry Plus547,99
- ZAM%549,90
+21 prodavnica499,99 din/kg
−23%Kisela Pavlaka Moja Kravica 12% mm 700 g
- Super Vero%198,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Cash & Carry Plus229,99
+19 prodavnica284,27 din/kg
−23%Majonez Classic Dijamant 285 ml
- Leon143,99
- Univerexport%149,99
- Čutura%159,99
+21 prodavnica505,23 din/l
−23%Kobasica Pileća Posebna Mini 320 g Zlatiborac
- Leon%125,99
- Cash & Carry Plus139,99
- RIČ139,99
+21 prodavnica393,72 din/kg
−23%Liker Pelinkovac Gorki 1 l Badel
- Cash & Carry Plus1.099,99
- Idea · Mercator · Roda%1.104,99
- Trnava Promet1.143,00
+19 prodavnica1.099,99 din/l
−23%Instant Kaša Baby Keksolino Lino 200 g
- Trnava Promet%287,00
- Aksa%299,00
- Aroma299,99
+21 prodavnica1.435,00 din/kg
−23%7Up 0,5 l
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Transkom 9473,90
- Cash & Carry Plus74,99
+19 prodavnica139,38 din/l
−22%Šlag Krem Čokolada C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+21 prodavnica866,67 din/kg
−22%Kaša Ovsena Brusnica Dr.Oetker 62 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+19 prodavnica967,58 din/kg- −22%
Prima slani štapići XXL 200g Štark
- Euro Ša M69,00
- Cash & Carry Plus69,99
- Sunce (Qvattro)%69,99
+21 prodavnica345,00 din/kg
−22%Mirinda Pink Grapefruit 0,5 l PET
- Roda%64,29
- Idea · Mercator%66,29
- Univerexport%69,99
+20 prodavnica128,58 din/l
−22%Biskvit Choco Višnja Jaffa 155 g
- RIČ%124,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero139,99
+19 prodavnica806,39 din/kg
−22%Dr Milk Gusti Jogurt 2,8% mm 1,5 kg PET
- Šumadija Market159,90
- RIČ169,99
- Cash & Carry Plus172,99
+21 prodavnica106,60 din/kg
−22%Začin Kari Kotanyi 50 g Staklo
- VUM169,00
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M172,00
+21 prodavnica3.380,00 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Limunska Trava 200 g
- BB Trade%199,99
- Cash & Carry Plus199,99
- Maxi · Mega Maxi%199,99
+20 prodavnica999,95 din/kg
−21%Voćni Dezert Banana Jabuka Banana i Keks Nutrino 100 g
- dm139,00
- RIČ139,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+19 prodavnica1.390,00 din/kg
−21%Persil PWD Univ.300 g 4 Pranja
- Cash & Carry Plus144,99
- BB Trade149,97
- Medius149,99
+21 prodavnica483,30 din/kg
−21%Krema Univerzalna Spec.Glicerin Hemigal 110 ml
- Trnava Promet238,00
- Metalac Market249,00
- Europrom259,90
+21 prodavnica2.163,64 din/l
−20%So Kuhinjska Jodirana Soprodukt 1 kg
- Aroma42,50
- Šumadija Market49,00
- Trnava Promet52,00
+21 prodavnica42,50 din/kg
−20%Šampon za Kosu Total Repair Elseve 250 ml
- Lidl423,49
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- BB Trade435,97
+19 prodavnica1.693,96 din/l
−20%Šampon za Kosu Color Vive Elseve 250 ml
- Gomex397,99
- Lidl423,49
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+19 prodavnica1.591,96 din/l
−20%Fresh Salvete Bela 100/1 30x30 1Sl
- Podunavlje%79,99
- Euro Ša M87,00
- Sunce (Qvattro)87,99
+21 prodavnica0,80 din/kom
−20%Slanina Kamper Bekon 150 g Slajs Zlatiborac
- Tekijanka%238,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Idea · Mercator · Roda%239,99
+19 prodavnica1.593,27 din/kg
−20%Instant Kafa Nescafe Gold 95 g Tegla
- Euro Ša M759,00
- ZAM799,90
- Idea · Mercator · Roda%839,99
+19 prodavnica7.989,47 din/kg
−20%Kafa Instant Crema Gold 95 g Tegla
- ZAM799,90
- Gomex799,99
- Idea · Mercator · Roda%839,99
+19 prodavnica8.420,00 din/kg
−20%Vino Roze 4 Konja Debela Zvonko Bogdan 0,75 l
- Sunce (Qvattro)849,99
- Cash & Carry Plus1.099,99
- Euro Ša M1.137,00
+21 prodavnica1.133,32 din/l
−20%Sok Yippy Pomorandža 0,33 l PET Rauc
- Aroma61,40
- Trnava Promet%63,00
- Medius%69,90
+21 prodavnica186,06 din/l
−20%Namaz u Crevu Šunka Yuhor 130 g
- Europrom69,90
- VUM74,99
- Cash & Carry Plus79,99
+21 prodavnica537,69 din/kg
−19%Ren Ribani Marinirani Dijamant 190 g
- VP Dima%174,90
- Europrom%179,90
- Aleksandrović179,99
+21 prodavnica920,53 din/kg
−19%Voćni Jogurt Šumsko Voće/Borovnica 0,2% mm 125 g Fruetto
- Transkom 94%49,90
- Cash & Carry Plus50,99
- Idea · Mercator · Roda%54,99
+19 prodavnica399,20 din/kg
−19%Carnex Smazalica Pileća Kobasica 300 g
- Cash & Carry Plus174,99
- Trnava Promet177,00
- Metro186,98
+21 prodavnica583,30 din/kg
−19%Šlag Krem Vanila C 58 g
- Univerexport%88,99
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
+20 prodavnica1.534,31 din/kg
−19%Vlažne Maramice Baby Sensitive Fresh 72/1
- Sunce (Qvattro)159,49
- Cash & Carry Plus159,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
+19 prodavnica2,22 din/kom
−19%Smeša za Kolače Trileće Dr.Oetker 315 g
- Profi279,99
- Cash & Carry Plus289,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
+19 prodavnica888,86 din/kg
−19%Voćni Sok Life Jabuka 100% 1,5 l Brik
- Super Vero%228,99
- Idea · Mercator · Roda%239,99
- Trnava Promet248,00
+19 prodavnica152,66 din/l
−18%Moja Specijal Kobasica 300-325 g
- Leon120,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Tekijanka125,53
+21 prodavnica403,30 din/kg
−18%Paprika Mlevena Slatka Moravka 100 g
- Fortuna Market93,99
- Morava%99,90
- Leon106,99
+21 prodavnica939,90 din/kg
−18%Krompir Pire Minut 120 g
- Leon119,99
- Medius%124,90
- Cash & Carry Plus124,99
+21 prodavnica999,92 din/kg
−18%Voćni Pire Power Mix Nutrino Lab 180 g
- Univerexport%188,99
- Lidl198,99
- dm199,00
+21 prodavnica1.049,94 din/kg
−17%Paprikaš Svinjski Carnex 400 g
- Leon229,99
- VUM299,99
- Cash & Carry Plus359,99
+21 prodavnica574,98 din/kg
−17%Imlek Protein Vanila Šejk 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM239,90
- Idea · Mercator · Roda%239,99
+19 prodavnica419,98 din/l
−17%Pivo Jelen Cool 0,5 l Limenka
- Metro96,00
- Europrom99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+21 prodavnica192,00 din/l
































