Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.236 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −7%
FILETI NORVESKOG LOSOSA
- ZAM%2.599,00
−7%PIVO BARABA 0.5L CAN BANJALUCKA PIVARA
- Aman%64,99
129,98 din/l- −7%
VINO BELO TARPOŠ CUVEE 075L VINARIJA TARPOŠ
- Fortuna Market%649,99
866,65 din/l - −7%
BM KREM SLATKI GOOD FOOD CREME 25% 1L
- Gomex%399,99
399,99 din/l - −7%
KRMENADLA BEZ FILEA
- Trlić%539,00
−7%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE NAMEŠTAJA FLORAL CRAFT 750ML
- Univerexport%269,99
359,99 din/l- −7%
Sarena salata Maxi 550g
- Mega Maxi%339,99
618,16 din/kg - −7%
PIZZA SUNKA U OMOTU RF TAURUS
- Euro Ša M%409,90
- −7%
Hrana za macke Lechat Sensitive. 400g
- Mega Maxi%369,99
924,98 din/kg - −7%
PILECE VIRSLE RINF. GOMBIT
- ZAM%279,00
- −7%
NEOP.FRUSTUK KOBASICA
- ZAM%1.399,00
- −7%
KULEN MANGULICA BAČKA VAKUUM
- Univerexport%2.799,00
- −7%
TORTILJA 1/1 PŠENIČNA 6 KOM 390G
- Gomex%139,99
358,95 din/kg - −7%
KISELIŠI KORNIŠONI 1/1 BABY 2-5CM 350G
- Gomex%139,99
399,97 din/kg - −7%
TORTILJA SPANAC 25CM LOVE 240G
- Aman%139,99
583,29 din/kg - −7%
TORTILJA INTEGRALNA 25CM LOVE 240G
- Aman%139,99
583,29 din/kg - −7%
TORTILJA PSENICNA 25CM LOVE 240G
- Aman%139,99
583,29 din/kg
−7%TORTILJA KUKURUZNA 25CM LOVE 240G
- Aman%139,99
583,29 din/kg- −7%
KRUŠKE
- VUM%139,99
- −7%
CAMELIA UBRUS 3sL NUOVO
- Sunce (Qvattro)%279,99
- −7%
MED 1/1 LIVADSKI 270G
- Gomex%279,99
1.037,00 din/kg
−7%MAMMA&BABY TUFERI ZA DOJILJE 30/1 R
- Lilly%279,99
9,33 din/kom- −7%
MAMMA&BABY TUFERI ZA DOJILJE 30/1
- Lilly%279,99
9,33 din/kom - −7%
OSLIC BEZ GLAVE 300-500 RFS FRIKOM
- BB Trade%699,99
- −7%
VINO CUVEE 075L CRVENI VINARIJA TARPOŠ
- Fortuna Market%839,99
1.119,99 din/l - −7%
SVINJSKA PLEĆKA BK ZEMLJA POREKLA SRBIJA PB
- Fortuna Market%699,99
- −7%
KEKS BANINI KOKOS KASATO 120G
- Gomex%84,99
708,25 din/kg
−7%ZACIN "C" 500G
- Morava%264,90
529,80 din/kg
−6%MAMMA&BABY PANTSPELENE 4 22KOM
- Lilly%635,99
28,91 din/kom
−6%MAMMA&BABY PANTSPELENE 5 20KOM
- Lilly%635,99
31,80 din/kom
−6%MAMMA&BABY PANTS PELENE 6 19KOM
- Lilly%635,99
33,47 din/kom
−6%JOGURT CASA 9% GREKOS 400G IMLEK AD
- Aman%144,99
362,48 din/kg- −6%
2KG EKOFIL PUNOM. SIRNI NAMAZ-STAND.-VAR.
- Metro%1.469,00
734,50 din/kg - −6%
JUNECA KOBASICA RF MEDIUS MESARA
- Medius%429,90
- −6%
SIR GAUDA BLOK 48%MM CCA 3KG ALPILAND
- Super Vero%1.494,99
498,33 din/kg - −6%
ebelin četka/raščeš. od bambusa 1kom
- dm%449,00
- −6%
BADEM JEZGRO PECENO RF
- Medius%1.499,90
- −6%
TORTILJA VISOKOPROTEINSKA 25CM LOVE 240G
- Aman%149,99
624,96 din/kg - −6%
KISELIŠI MASLINA 1/1 SA KOŠTICOM 720ML
- Gomex%299,99
416,65 din/l - −6%
MED 1/1 LIVADSKI 500G
- Gomex%449,99
899,98 din/kg - −6%
TABLETE ZA SUD. AIO 2X 32/1
- Aman%749,99
23,44 din/kom - −6%
SLANINA DIM SUVA VAKUM DELIKATO* LF19
- BB Trade%1.499,99
- −6%
KOB PIL NJAM MINI 325G DELIKATO*
- BB Trade%149,99
461,51 din/kg - −6%
KOB PILI 325G DELIKATO*
- BB Trade%149,99
461,51 din/kg
−6%NAMAZ U CREVU PIL 130G DELIKATO
- BB Trade%74,99
576,85 din/kg- −6%
NAMAZ U CREVU SUNKA 130G DELIKATO
- BB Trade%74,99
576,85 din/kg
−6%RADLER TWIST LIMUN LIMENKA 0.5L 3+1 GRATIS
- Gomex%379,99
759,98 din/l- −6%
Pileca prsa u omotu 2kg PILE
- Trnava Promet%662,00
331,00 din/kg

















