Cene → Sveže i prerađeno meso → NEO STIŠNJENA ŠUNKA
NEO STIŠNJENA ŠUNKA
1 prodavnica Barkod 2753427000000
799,00 din
najjeftinije u prodavnici VUM, na akciji do 05.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
799,00 din899,99 din
Promene cene
- VUM 24.09. 981,81 → 899,99 din -8%
- VUM 22.09. 899,99 → 981,81 din +9%
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

NEOPLANTA JETRENI NAMAZ 125GR
- Tekijanka67,78
- Cash & Carry Plus68,10
- Euro Ša M75,00
+19 prodavnica542,24 din/kg
−10%NEOPLANTA DELIKATES PILECE GRUDI SA PAPRIKOM 330G-350G
- BB Trade383,97
- Cash & Carry Plus449,99
- Podunavlje449,99
+16 prodavnica1.163,55 din/kg
NEOPLANTA DELIKATES PILECE GRUDI MINI 350g
- Euro Ša M370,00
- BB Trade424,41
- Idea424,41
+9 prodavnica1.057,14 din/kg
NEOPLANTA PILECI NAMAZ 125G
- Cash & Carry Plus69,99
- Transkom 9469,99
- Euro Ša M70,00
+5 prodavnica559,92 din/kg
NEOPLANTA MESNI NAREZAK PIKANT 150G
- Morava113,00
- VUM119,99
- Europrom149,90
+4 prodavnice753,33 din/kgNEOPLANTA NAMAZ SA SUNKOM 125G
- Cash & Carry Plus69,99
- Transkom 9469,99
- Euro Ša M75,00
+4 prodavnice559,92 din/kg- −16%
NEOPLANTA DELIKATES FRUSTUK KOBASICA 100G
- VUM%199,00
- Transkom 94199,99
- Soulfood%209,99
+2 prodavnice1.990,00 din/kg NEOPLANTA MESNI NAREZAK 150g
- Euro Ša M105,00
- Leon109,99
- Luki139,90
+2 prodavnice700,00 din/kg











