Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.178 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−9%Susamov puter Granum 170g
- Super Vero%316,99
- Senta Promet349,90
- Univerexport379,96
+2 prodavnice1.864,65 din/kg
−9%Kaša Protein Jagoda&Zeleni Čaj Sweet Fit 80 g
- Aksa169,00
- Super Vero%178,99
- Roda194,99
+2 prodavnice2.112,50 din/kg
−9%Jestivo Ulje 1/1 Cvet Banata
- Sunce (Qvattro)158,88
- Trnava Promet179,00
- Trlić179,90
+2 prodavnice158,88 din/l- −9%
Slanina Suva Vak Neoplanta
- Univerexport%1.999,00
- Idea · Mercator · Roda2.499,99
- Super Vero2.499,99
−9%Hrana za Mačke Purina One Sterilcat Losos 85 g
- Mega Maxi%99,99
- Univerexport109,35
- Fortuna Market109,90
+2 prodavnice1.176,35 din/kg- −9%
Mleko UHT 2,8% mm Čep 1 l Šabac
- Euro Ša M89,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Transkom 94109,00
89,90 din/l
−9%Štapići Twists Paradajz&Kim Elephant 160 g
- Sunce (Qvattro)%149,99
- Super Vero158,99
- Senta Promet159,21
+2 prodavnice937,44 din/kg
−9%Krastavac Maxi 680g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%149,99
220,57 din/kg
−9%Suva Šljiva BK 175 g Transp Eurocomp
- Univerexport%199,99
- Idea · Mercator · Roda266,61
- Super Vero274,99
1.142,80 din/kg
−9%Medenjaci Čokoladni Višnja KDV 350 g
- Cash & Carry Plus179,99
- Sunce (Qvattro)%199,99
- BB Trade209,97
+2 prodavnice514,26 din/kg- −9%
Tortilja Drakula terijaki Takis 90g
- Maxi · Mega Maxi%199,99
- Euro Ša M219,00
- Fortuna Market219,99
+1 prodavnica2.222,11 din/kg
−9%Kore za lazanje Premia 500g
- Maxi Online%269,99
- Profi280,99
- Maxi · Mega Maxi296,99
+1 prodavnica539,98 din/kg
−9%Usitnjeno juneće meso 70/30-400gr/kom ma
- Leon369,99
- Aroma%399,99
- Podunavlje399,99
+2 prodavnice924,98 din/kg
−9%Hrana za Mačke Felix Meso 800 g
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi · Mega Maxi%499,99
624,99 din/kg
−9%Hrana za Mačke Felix Piletina 800 g
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Maxi · Mega Maxi%499,99
624,99 din/kg- −9%
Dr Milk Mleko Dugotrajno 1,5 l 2,8% mm
- Medius%154,90
- Aleksandrović159,99
- Trlić164,99
+2 prodavnice103,27 din/l
−9%Sapun Mirra Tesori 125 g
- dm195,00
- Cash & Carry Plus200,10
- Super Vero%215,99
+2 prodavnice1.560,00 din/kg
−9%Puter Protein Bademov Cimet Sweetfit 32 g
- Super Vero%154,99
- Univerexport174,64
- Roda%174,99
+2 prodavnice4.843,44 din/kg- −9%
Stanić Torta Lešnik Malina Okrugla 1,85 kg
- Cash & Carry Plus2.105,28
- BB Trade%2.299,88
- Transkom 942.349,90
+2 prodavnice1.137,99 din/kg - −9%
Začin Dodatak Jelima Garden Moravka 750 g
- Prima209,50
- Soulfood%209,99
- Luki229,00
+2 prodavnice279,33 din/kg
−9%Domenica Vanilica sa Dzemom 350 g
- Sunce (Qvattro)%264,99
- Shop&Go288,49
- Cash & Carry Plus299,99
+2 prodavnice757,11 din/kg
−9%Enervit Bar Proteinski 32% Triple Čokolada 47 g
- Super Vero%246,99
- VP Dima253,00
- Roda299,99
+2 prodavnice5.255,11 din/kg- −8%
Labudović Pšenični Griz 500 g Koktel
- Medius%79,90
- Cash & Carry Plus80,80
- Euro Ša M85,00
+2 prodavnice159,80 din/kg
−8%Pita Alfa Foods Solunska sa Kremom od Vanile Bugac
- Aroma%649,99
- Super Vero704,99
- Idea · Mercator · Roda719,99
812,49 din/kg
−8%Ulje od Semenki Grožđa Luglio 1 l
- Cash & Carry Plus655,11
- Trnava Promet%705,00
- Fortuna Market799,00
+2 prodavnice655,11 din/l- −8%
Hemanis Aloe vera krema za ruke 200ml
- Euro Ša M218,00
- Europrom219,90
- Medius%219,90
+2 prodavnice1.090,00 din/l
−8%Brašno T-400 1/1 meko retro Fidelinka 10
- Metro60,49
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet%66,00
+2 prodavnice60,49 din/kg
−8%Kompot Tropsko Voće 432 g Dole
- Idea · Mercator · Roda%404,99
- Cash & Carry Plus413,99
- Super Vero440,99
937,48 din/kg- −8%
KROFNA VANILA 53g Silbo
- Transkom 94%55,00
- Podunavlje59,99
- Univerexport59,99
+2 prodavnice1.037,74 din/kg - −8%
KROFNA ROZE 53g Silbo
- Transkom 94%55,00
- Podunavlje59,99
- Univerexport59,99
+2 prodavnice1.037,74 din/kg - −8%
Krofna Čokolada 53 g
- Transkom 94%55,00
- Europrom59,90
- Podunavlje59,99
+2 prodavnice1.037,74 din/kg
−8%Sirće alkoholno 9% Maxi 1l
- Profi79,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%89,99
79,99 din/l
−8%Kakao Prah Organski Sirovi Top Food 200 g
- Super Vero%494,99
- Roda609,99
- Mercator629,99
+2 prodavnice2.474,95 din/kg
−8%Juneći but b/k šnicla 510g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%749,99
1.470,57 din/kg
−8%Cimet Organski Cejlonski u Prahu Sanaterra 150 g
- Super Vero%664,99
- Idea · Mercator · Roda707,40
- Univerexport752,67
4.433,27 din/kg- −8%
Smeša za Kolače Mafini Brownie Mak Aleva 175 g
- Euro Ša M177,00
- Univerexport%199,99
- Maxi · Mega Maxi%206,99
+1 prodavnica1.011,43 din/kg - −8%
Kobasica Levačka Yuhor Rf
- Univerexport%1.839,00
- RIČ2.349,99
- Idea · Mercator · Roda2.369,90
- −8%
Hleb As Crni Rezani 500 g
- Gomex%91,99
- Mikromarket99,88
- Transkom 9499,90
+2 prodavnice183,98 din/kg
−8%Gillette fusion proglide 8 cart (1pak-8kom)
- dm3.965,00
- Super Vero%5.029,99
- Idea · Mercator · Roda5.429,65
495,63 din/kom
−8%Medenjaci Čokoladni KDV 350 g
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)%174,99
- Fortuna Market199,99
+2 prodavnice485,69 din/kg
−8%Enervit Bar Proteinski 50% Dark 40 g
- Super Vero%257,99
- VP Dima297,00
- Roda314,99
+2 prodavnice6.449,75 din/kg- −8%
Svinjski File M
- ZAM849,00
- Super Vero1.129,78
- Idea · Mercator · Roda%1.199,00
−8%Prijanjajuća Folija 30m Cris Pack
- Medius%119,90
- Euro Ša M131,00
- RIČ139,99
+2 prodavnice
−8%Bombonjera Lindor Milk Cornet 337 g
- Univerexport%1.199,99
- Roda1.369,99
- Idea · Mercator1.379,99
+1 prodavnica3.560,80 din/kg
−8%Enervit Bar Proteinski 26%vanila Jogurt 40 g
- Super Vero%196,99
- VP Dima199,00
- Roda259,99
+2 prodavnice4.924,75 din/kg
−8%Roshen Compliment 145 g Bombonjera
- Sunce (Qvattro)%369,99
- Fortuna Market474,52
- VP Dima498,00
+2 prodavnice2.551,66 din/kg- −7%
Imlek Mleko Professional 3,2% 1 l TB
- Metro%139,00
- Soulfood153,99
- Mikromarket179,00
+2 prodavnice139,00 din/l
−7%Surutka u Prahu Lučar 200 g
- Podunavlje104,65
- Prima111,00
- Univerexport113,91
+2 prodavnice523,25 din/kg


































