Cene → Prerađeno voće i povrće → Paradajz Sušeni Mazza 314 ml

Paradajz Sušeni Mazza 314 ml
Pakovanje 314 ml 6 prodavnica Barkod 8028277002338
389,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.242,01 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 549,99 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
389,99 din479,99 din1.242,01 din/l
-
389,99 din479,99 din1.242,01 din/l
-
389,99 din479,99 din1.242,01 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad488,99 din1.557,29 din/l+99,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 484,79 – 541,60 din503,73 din1.604,24 din/l+113,74 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta549,99 din1.751,56 din/l+160,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 479,99 | 484,49 |
| 22.09.2026. | 479,99 | 484,49 |
| 01.09.2026. | 473,40 | 479,99 |
Promene cene
- Aroma 22.09. 473,40 → 549,99 din +16%
- City 22.09. 473,40 → 549,99 din +16%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PARADAJZ SUSENI MAZZA 314MLAroma, City
- SUŠENI PARADAJZ 314G MAZZAIdea, Mercator, Roda
- SUŠENI PARADAJZ 314ML MAZZASuper Vero
- PARADAJZ SUŠENI MAZZA 314MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Paradajz Sok Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%67,99
- Aman%69,99
- Sunce (Qvattro)%69,99
+30 prodavnica135,98 din/l
−32%Paradajz Pasirani Tomatello 500 ml
- VP Dima%69,90
- Senta Promet%69,99
- Super Vero%69,99
+31 prodavnica139,80 din/l
−27%Paradajz Sok Polimark 1 l
- Maxi Online%119,99
- ZAM129,90
- Cash & Carry Plus134,99
+31 prodavnica119,99 din/l
−29%Paradajz Sok sa Bosiljkom Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%69,99
- Super Vero%75,99
- Univerexport%79,99
+24 prodavnice139,98 din/l
−16%Paradajz Pasirani Gurman 500 g
- Sunce (Qvattro)%64,99
- VP Dima69,90
- Aleksandrović69,99
+24 prodavnice129,98 din/l
−29%Paradajz Sok Ljuta Paprika Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%69,99
- Soulfood79,99
- Idea · Mercator · Roda89,64
+18 prodavnica139,98 din/l
−10%Paradajz Passata Podravka 500 g
- Transkom 9479,00
- Aleksandrović79,99
- Europrom%89,90
+20 prodavnica158,00 din/kg
−19%Paradajz Pasirani Origano&Bosiljak Tomatello 500 ml
- Medius%79,90
- Aleksandrović79,99
- Fortuna Market84,99
+19 prodavnica159,80 din/l













