Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.178 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−29%Sveća Mirisna Apple Pie 129 g Glade
- Idea · Mercator · Roda%629,99
- Mega Maxi859,99
- dm879,00
4.883,64 din/kg
−29%GARNIER COLOR SENSATION boja za kosu HL2
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- dm459,00
- Lilly539,99
−29%GARNIER COLOR SENSATION boja za kosu HL3
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- dm459,00
- Lilly539,99
−29%Rakija Šljiva 40% 0,7 l Ministarka
- Roda%2.362,99
- Idea · Mercator%2.421,99
- Mega Maxi2.759,00
+1 prodavnica3.375,70 din/l
−29%Toaletna Voda Red Code Str8 85 ml
- Super Vero%431,99
- RIČ489,99
- dm499,00
+2 prodavnice5.082,24 din/l
−29%Ubrus Kuhinjski XXL 2Sl 2/1 Fresh
- Cash & Carry Plus149,99
- Trlić%169,99
- Euro Ša M170,00
+2 prodavnice75,00 din/kom
−29%Sir Ovčiji sa Nanom i Bosiljkom Korab 320 g
- Cash & Carry Plus779,99
- Idea · Mercator · Roda%849,99
- Univerexport849,99
2.437,47 din/kg
−29%Balzam za Kosu u Spreju sa Medom Biomelem 222 ml
- Mega Maxi%279,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Univerexport455,69
1.261,22 din/l
−29%Farba SUBRINA charm 80/8 ledeno plava
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- Trnava Promet328,00
- Lilly%399,99
−29%Subrina Charm 58 Med Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- Trnava Promet328,00
- Lilly%399,99
−29%Boja za Kosu Subrina Charm 67
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- Trnava Promet328,00
- Lilly%399,99
−29%Subrina Charm 46 Lešnik Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- Trnava Promet328,00
- Lilly%399,99
−29%Subrina Charm 56 Čokoladno Smeđa Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- Trnava Promet328,00
- Lilly%399,99
−29%PHILIPS OneBlade 360 dopuna/lice/telo 2/1
- dm3.199,00
- Idea · Mercator · Roda%3.400,00
- Lilly4.699,99
1.599,50 din/kom- −29%
Ariel Pods Color All In 1 50/1
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
- Europrom1.649,90
+2 prodavnice29,98 din/kom
−29%As Trade Ovsena Kaša Jagoda Badem 64 g
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Senta Promet69,99
- Soulfood69,99
+2 prodavnice781,09 din/kg
−29%Omekšivač SEMANA Super Soft 1.2l Care
- Trnava Promet%399,00
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Trlić499,99
332,50 din/l
−29%Ulošci Higijenski Platinum Super Always 26/1
- Super Vero%479,99
- dm499,00
- Lilly%499,99
+2 prodavnice18,46 din/kom
−29%Ulošci Higijenski Platinum Night Always 22/1
- dm499,00
- Lilly%499,99
- Super Vero%509,99
+2 prodavnice22,68 din/kom
−29%Osv WC Rb Pow5 Ocean 5x50 g Domestos
- VUM449,99
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- RIČ519,99
1.799,96 din/kg
−29%Hrana Mačke One Cat Jun Pil 750 g Pur
- Idea · Mercator · Roda%549,99
- Maxi Online · Mega Maxi699,99
733,32 din/kg
−29%Šampon Dry SHP Mist 150 ml Got2b
- Idea · Mercator · Roda%499,99
- Lilly%499,99
- Mega Maxi589,99
3.333,27 din/l
−29%Tonik Osv za Lice 200 ml Feel Free
- Idea · Mercator · Roda%400,00
- Cash & Carry Plus429,99
- dm499,00
2.000,00 din/l
−29%Sapun Tečni Alm R 750 ml Palmolive
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- Sunce (Qvattro)432,99
- Univerexport534,99
400,00 din/l
−29%Pivo Robocraft Hopzilla 0,33 l Can
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- BB Trade249,97
- Mega Maxi259,99
606,06 din/l
−28%Sok Next Joy Jabuka Kruška 0,5 l PET
- Idea · Mercator · Roda%65,00
- Transkom 9475,00
- Trlić104,99
130,00 din/l
−28%Četka za Kosu 7 cm 1771 Titania
- Idea · Mercator · Roda%479,99
- Mega Maxi612,99
- Univerexport726,99
−28%Pampers Pelene Active Baby GP 7 52 kom
- Idea · Mercator · Roda%1.899,00
- Sunce (Qvattro)2.199,99
- Lilly2.515,99
36,52 din/kom
−28%AJAX Relaxing lavanda sredstvo za čišćenje 1l
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- dm289,00
- Mega Maxi389,99
279,99 din/l
−28%Sred Ajax Apc Mood Boost Uplift 1 l
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Super Vero374,99
- Mega Maxi389,99
279,99 din/l
−28%Om Beli Mošus XXL 1,8 l Chanteclair
- Mega Maxi%559,99
- Cash & Carry Plus817,38
- Idea · Mercator · Roda927,18
311,11 din/l
−28%Pelene Pampe Pure Vp2 Mini 39/1 PG
- Idea · Mercator · Roda%1.400,00
- Maxi Online1.962,00
- Aksa1.999,00
35,90 din/kom
−28%Deo Men Fresh Sensation 150 ml Nivea
- Europrom349,90
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Mikromarket689,00
2.332,67 din/l
−28%Got2b GLUED braon gel za obrve/kosu 16ml
- Lilly%589,99
- dm659,00
- Roda799,99
+2 prodavnice36.874,38 din/l
−28%Cafemio Cappuccino 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- ZAM189,90
- Fortuna Market234,99
719,96 din/l
−28%Cafemio Macchiato 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- ZAM189,90
- Fortuna Market234,99
719,96 din/l
−28%Om Lenor Air Fresh Wind 86w 1,204 l
- Lilly%699,99
- Idea · Mercator · Roda%749,99
- Super Vero929,99
581,39 din/l
−28%Yummi Gummi 70 g Frozen Yogo
- Europrom59,90
- Sunce (Qvattro)%64,99
- Metalac Market69,00
+2 prodavnice855,71 din/kg
−28%Mix Topljeni Sir 140 g Trouglići
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Tekijanka145,70
- Medius%149,90
+2 prodavnice928,50 din/kg
−28%Uskršnji Paketić Labudović 95 g
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Medius171,07
- Univerexport177,82
1.368,42 din/kg- −28%
Četka za Kosu 9707 JS Still
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Prima785,00
- Univerexport794,66
−28%Pena za Kosu Got2b Twist Curl 250 ml
- Lilly%599,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm659,00
2.399,96 din/l
−28%Got2b UN-GLUED pena za uklanjanje 150ml
- Lilly%599,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- dm659,00
3.999,93 din/l
−28%TP Pure White 3Sl 10/1 Paloma
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Univerexport481,98
- BB Trade692,97
34,00 din/kom
−28%Palette ROOT RETOUCH tamnoplava boja
- dm419,00
- Idea · Mercator · Roda%419,99
- Lilly559,99
139.666,67 din/kg
−28%Paketić Uskršnji 145 g Labudović
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Prima215,90
- BB Trade304,56
1.448,28 din/kg- −28%
Instant Pasta Quik Čokolada Aleva 60 g
- Euro Ša M89,00
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Univerexport109,99
1.483,33 din/kg
−28%Luk crni domaći
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%28,99
- Maxi Online39,99




























