Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−20%Keks Nutella B-Ready 44 g
- Sunce (Qvattro)109,99
- Mikromarket%118,99
- Trnava Promet128,00
+29 prodavnica2.499,77 din/kg
−20%Čokolada Mlečna T12 Kinder 150 g
- Cash & Carry Plus229,99
- Euro Ša M248,00
- ZAM%249,90
+29 prodavnica1.533,27 din/kg
−20%Kafa Instant Crna Black&Easy 8 g
- Leon%25,99
- VP Dima%27,90
- Aman%28,99
+29 prodavnica3.248,75 din/kg
−20%Flips Smokice Butter Smoki 85 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Transkom 94%78,00
- ZAM%79,90
+29 prodavnica882,24 din/kg
−20%Flips Smokice Cheese Smoki 85 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Transkom 94%78,00
- ZAM%79,90
+29 prodavnica882,24 din/kg
−20%Flips Smokice Teryaki Chicken Smoki 85 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Transkom 94%78,00
- ZAM%79,90
+29 prodavnica882,24 din/kg
−20%Voćni Napitak Nije Svejedno Multivitamin 1,5 l PET
- VP Dima%109,90
- Morava%118,00
- ZAM%119,90
+29 prodavnica73,27 din/l
−20%Čokolada Mini Crispy Kinder 34 g
- Šumadija Market88,00
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Mikromarket%91,99
+27 prodavnica2.588,24 din/kg
−20%Hleb Pizza Kubeti 35 g
- Cash & Carry Plus34,50
- Trnava Promet36,00
- Idea · Mercator · Roda%37,99
+27 prodavnica985,71 din/kg
−20%Ivi 0,33 l Sok Breskva
- Leon%65,99
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Morava%69,99
+27 prodavnica199,97 din/l
−20%Tuna Komadi La Perla 170 g
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Soulfood%169,99
+29 prodavnica994,12 din/kg
−19%Ledeni Čaj Ice Tea Breskva 1,5 l Nectar
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market%119,99
+29 prodavnica78,67 din/l
−19%Galete Rice Cakes Lan i Suncokret Benlian 100 g
- Trnava Promet89,00
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
+27 prodavnica890,00 din/kg
−19%Jogurt Voćni Jogood Kajsija 330 g TT Imlek
- Metalac Market%84,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Univerexport%89,99
+29 prodavnica257,55 din/kg
−19%Čokolada Najlepše Želje Kapri 190 g Štark
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Trnava Promet301,00
- Metro339,00
+27 prodavnica1.578,89 din/kg
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+29 prodavnica95,99 din/l
−19%Sladoled Čaša King Majestic Frikom 450 ml
- Sunce (Qvattro)%649,99
- Cash & Carry Plus699,99
- Super Vero744,99
+29 prodavnica1.444,42 din/l
−19%Pašteta Pileća Junior Kokokrem Argeta 95 g
- Univerexport%104,99
- Cash & Carry Plus109,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%109,99
+26 prodavnica1.105,16 din/kg
−18%Smrznuta Podloga za Pizzu Frikom 200 g
- Šumadija Market79,90
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+29 prodavnica399,50 din/kg
−18%Pašteta Jetrena Carnex 75 g
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%69,99
- Luki79,90
- Lidl79,99
+26 prodavnica933,20 din/kg
−18%Žitni Bar Žitarice&Kajsija Vitanova 20 g
- Aksa23,00
- Cash & Carry Plus32,99
- Sunce (Qvattro)%32,99
+29 prodavnica1.150,00 din/kg
−17%Jogurt Grčki Grekos Višnja 150 g
- BB Trade78,97
- Metro%79,00
- Medius%84,90
+29 prodavnica526,47 din/kg
−17%Namaz Ala Kajmak 70% mm Mlekara Šabac 150g
- Metro154,99
- Soulfood159,00
- Aman%159,99
+29 prodavnica1.033,27 din/kg
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Mandarina 1,25 l
- Cash & Carry Plus74,99
- Sunce (Qvattro)%74,99
- Univerexport%74,99
+29 prodavnica59,99 din/l
−17%Keks Integralni Čokolada&Narandža Wellness 155 g
- Trnava Promet143,00
- Aman%149,99
- Metro155,00
+29 prodavnica922,58 din/kg
−17%Kobasica Barena Pileća Extra Perutnina Ptuj 200 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%139,99
- Lidl143,99
- Cash & Carry Plus145,99
+25 prodavnica699,95 din/kg
−16%Keks Integralni Malina Preliv Wellness 150 g
- Metalac Market%139,99
- Senta Promet155,84
- Aroma156,70
+29 prodavnica933,27 din/kg
−16%Čaj Divlja Trešnja Welton 40 g
- Cash & Carry Plus144,99
- RIČ%159,99
- Metalac Market167,19
+29 prodavnica3.295,23 din/kg
−16%Brašno Pšenično Tip-400 Meko Sentella 1 kg
- Šumadija Market56,90
- Morava%64,90
- Cash & Carry Plus64,99
+29 prodavnica56,90 din/kg
−15%Jogurt Obrok Balans Šljiva Žitarice 330 g
- Europrom99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%99,99
+26 prodavnica302,73 din/kg
−15%Smrznute Rolnice Pizza Frikom 800 g
- Idea · Mercator · Roda%409,99
- Univerexport%409,99
- Cash & Carry Plus410,99
+27 prodavnica512,49 din/kg
−15%Knjaz Miloš 0,5 l Remix Narandža
- Cash & Carry Plus74,99
- Sunce (Qvattro)74,99
- Trnava Promet80,00
+29 prodavnica149,98 din/l
−15%Keks Plus Čokolada Plazma 160 g
- ZAM%169,90
- Podunavlje%174,99
- Trnava Promet182,00
+29 prodavnica1.061,88 din/kg
−15%Gulaš Goveđi Carnex 400 g
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM%499,99
- Europrom569,90
+29 prodavnica1.249,98 din/kg
−13%Smrznuto Povrće Sataraš Frikom 400 g
- Super Vero199,09
- Aroma%199,99
- Cash & Carry Plus199,99
+29 prodavnica497,73 din/kg
−13%Šabačka 45% 450 g Punomasni Meki Sir Mlekara Šabac
- Soulfood319,00
- Metro325,00
- Maxi Online%349,99
+29 prodavnica708,89 din/kg
−12%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 500 g
- Medius%249,90
- Leon255,99
- Cash & Carry Plus259,99
+29 prodavnica499,80 din/l
−12%Somersby Elderflower&Lime 0% Alk 0,33 l
- Idea · Mercator · Roda%87,99
- Aleksandrović89,99
- Senta Promet%89,99
+27 prodavnica266,64 din/l
−12%Sardine u Biljnom Ulju Eva 100 g
- Metro169,99
- Aleksandrović179,99
- Lidl184,99
+29 prodavnica1.699,90 din/kg
−12%Bombonjera Toffifee 125 g
- Podunavlje299,95
- BB Trade299,97
- Fortuna Market299,99
+29 prodavnica2.399,60 din/kg
−12%Vodka V Gold Drink 1 l
- Senta Promet749,90
- Fortuna Market749,99
- Čutura759,99
+29 prodavnica749,90 din/l
−12%Jogurt Obrok Balans Banana Kivi Jagode Žitarice 330 g
- Europrom99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%99,99
+27 prodavnica302,73 din/kg
−11%Čokolada Mlečna Alpine Milka 190 g
- Euro Ša M329,00
- Trnava Promet332,00
- Leon335,99
+29 prodavnica1.731,58 din/kg
−10%Sladoled Štapić Čoko Moko Frikom 52 g
- Luki40,00
- Sunce (Qvattro)55,00
- Cash & Carry Plus69,99
+29 prodavnica769,23 din/kg
−10%Sladoled Čaša Bla Bla Čokolada Frikom 90 g
- Luki65,00
- Sunce (Qvattro)90,00
- Gomex%109,79
+29 prodavnica722,22 din/kg
−10%Sladoled Čaša Kapri Frikom 180 ml
- Luki100,00
- Sunce (Qvattro)135,00
- Gomex%169,19
+29 prodavnica555,56 din/l
−10%Fanta Orange Zero 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex%139,99
- Transkom 94149,90
+29 prodavnica89,99 din/l


































