Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 0,33 l

Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 0,33 l
Najskuplje je 69,99 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
46,99 din142,39 din/l
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta49,90 din151,21 din/l+2,91 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta49,90 din151,21 din/l+2,91 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula49,99 din151,48 din/l+3,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta54,00 din163,64 din/l+7,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta56,58 din171,45 din/l+9,59 din
-
56,99 din172,70 din/l+10,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun56,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača56,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac56,99 din
- Kragujevac · Metro56,99 din
- Niš · Metro56,99 din
- Novi Sad · Metro56,99 din
- Šabac · Metro56,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta57,00 din172,73 din/l+10,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta58,00 din175,76 din/l+11,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta59,00 din178,79 din/l+12,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta59,00 din178,79 din/l+12,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta59,90 din181,52 din/l+12,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din181,52 din/l+12,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta59,97 din181,73 din/l+12,98 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta59,99 din181,79 din/l+13,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad59,99 din181,79 din/l+13,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta59,99 din181,79 din/l+13,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta59,99 din181,79 din/l+13,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd59,99 din181,79 din/l+13,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu59,99 din181,79 din/l+13,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 58,83 – 62,90 din60,19 din182,39 din/l+13,20 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta62,99 din190,88 din/l+16,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta62,99 din190,88 din/l+16,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu64,00 din193,94 din/l+17,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta64,99 din196,94 din/l+18,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta64,99 din196,94 din/l+18,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta64,99 din196,94 din/l+18,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta65,00 din196,97 din/l+18,01 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova65,99 din199,97 din/l+19,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta69,90 din211,82 din/l+22,91 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta69,99 din212,09 din/l+23,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Maxi · Aman · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 46,99 | 59,99 |
| 01.09.2026. | 46,99 | 59,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KNJAZ LIMUN 0.33L LIMAleksandrović
- VODA GAZIRANA LIMUN 0.33L CAN KNJAZ MILOSAman
- GAZIRANA VODA KNJAZ MILOS LIMUN 0.33L LIMENKAAroma, City
- VODA KNJAZ AROMATICNI LIMUN 0.33L LIMBB Trade
- MINERALNA VODA SA UKUSOM LIMUNA KNJAZ MILOS 0.33L LIMENKACash & Carry Plus
- KNJAZ MILOŠ LIMUN mineralna voda 330mldm
- KNJAZ MILOS LIMUN+330ML CANEuro Ša M
- KNJAZ MILOS LIMUN 0.33l CANEuroprom
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−16 % po lVoda Gazirana Knjaz Miloš Limun 0,5 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet63,00
- Aleksandrović64,99
+34 prodavnice119,98 din/l
−34 % po lVoda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−30 % po lVoda Gazirana Knjaz Miloš Mandarina 0,5 l
- Leon50,01
- Sunce (Qvattro)54,99
- Cash & Carry Plus59,99
+25 prodavnica100,02 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l
−14%Voda Negazirana Rosa Sport 0,75 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l



