Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−31%Ulje Suncokretovo Dijamant Omegol 1 l
- ZAM249,90
- Univerexport%249,99
- Aman%289,99
+29 prodavnica249,90 din/l
−30%Balzam za Kosu u Spreju Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Univerexport%369,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.845,00 din/l
−30%Vino Belo Aleksandrija Tikveš 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Cash & Carry Plus629,99
- Euro Ša M675,00
+27 prodavnica799,99 din/l
−30%Mleko za Telo Baby Hidratantno 2025 Becutan 200 ml
- Univerexport%214,99
- Trnava Promet218,00
- dm219,00
+29 prodavnica1.074,95 din/l
−29%Pasta za Zube Complete Protect&Clean Oral-B 75 ml
- Europrom169,90
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda%179,99
+27 prodavnica2.265,33 din/l
−28%Bombone Gumene Mentol Pionir 100 g
- Morava%94,90
- Aksa97,00
- Trnava Promet107,00
+29 prodavnica949,00 din/kg
−28%Voćni Napitak Cube BY Tube Banana+jagoda 1,5 l Brik
- Medius%179,90
- Idea · Mercator · Roda%199,29
- Prima%199,90
+27 prodavnica119,93 din/l
−28%Ulošci Higijenski Ultra S3 Duo Always 14/1
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Medius%269,90
- VUM%269,99
+27 prodavnica18,57 din/kom
−27%Maslac Moja Kravica 200 g
- Medius%329,90
- BB Trade%359,99
- Metro410,00
+29 prodavnica1.649,50 din/kg
−27%Nesquik 200 g Nestle Kakao
- Luki279,00
- Cash & Carry Plus284,99
- Euro Ša M303,00
+29 prodavnica1.395,00 din/kg
−27%Čokolada Dorina Ledena 100 g Kraš
- Cash & Carry Plus119,99
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Prima%129,90
+27 prodavnica1.199,90 din/kg
−27%Čokolada Najlepše Želje 75 g sa Crna 75% Kakao
- Prima%184,90
- Trnava Promet185,00
- Aman219,99
+29 prodavnica2.465,33 din/kg
−26%Kobasica Pileća Gala Perutnina Ptuj 500 g
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Leon%259,99
- Super Vero%269,99
+27 prodavnica499,98 din/kg
−26%Džem Family Kajsija STK 600 g Nectar
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+24 prodavnice499,98 din/kg
−25%Sokić Jabuka+breskva Nutrino 200 ml
- Morava%109,90
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Sunce (Qvattro)%114,99
+27 prodavnica549,50 din/l
−25%Flips Crunchy Melted Cheese Clipsy 70 g
- BB Trade%74,88
- Cash & Carry Plus84,99
- Super Vero%87,99
+29 prodavnica1.069,71 din/kg
−25%Mirinda 0,5 l
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Transkom 9473,90
- ZAM74,90
+27 prodavnica139,38 din/l
−25%Cockta Free 0,5 l
- ZAM%69,90
- Medius%74,90
- Trlić%74,99
+29 prodavnica139,80 din/l
−25%Gud Kikiriki Pečeni Slani 180 g Marbo
- Mikromarket%164,99
- Super Vero%164,99
- Leon168,99
+29 prodavnica916,61 din/kg
−24%Voćni Napitak Cube BY Tube Banana+jagoda 1 l Brik
- Aman%149,99
- Trnava Promet178,00
- Aleksandrović179,99
+29 prodavnica149,99 din/l
−24%Fresh Baby CREAM vlažne maramice 72/1
- Cash & Carry Plus159,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Maxi Online%169,99
+27 prodavnica2,22 din/kom
−23%Kečap Polimark Blagi Kesa 90 g
- Prima%32,90
- Leon33,99
- Super Vero35,99
+29 prodavnica365,56 din/kg
−23%Kečap Pizza&Pasta Kesa 90 g Polimark
- Prima%32,90
- Super Vero36,99
- Morava37,00
+29 prodavnica365,56 din/kg
−23%Kašica Povrće+junetina Juvitana 128 g
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+29 prodavnica1.351,56 din/kg
−23%Bombone Čokoladne Bonibon 24,3 g Tuba
- Trnava Promet%60,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Sunce (Qvattro)%68,99
+29 prodavnica2.469,14 din/kg
−23%Voćni Napitak Nectar Nije Svejedno Limunana 1,5 l
- Podunavlje%114,99
- Aleksandrović119,99
- Čutura%119,99
+29 prodavnica76,66 din/l
−23%Bananica Čokoladna Štark 25 g
- Šumadija Market20,90
- Metro20,98
- Profi21,99
+29 prodavnica836,00 din/kg
−23%Keks Skroz Lenja Napola Pita Višnja Štark 135 g
- VP Dima109,00
- Medius%114,90
- Aman%119,99
+29 prodavnica807,41 din/kg
−23%Xixo Tutty Fruity 0,25 l
- Cash & Carry Plus49,99
- Soulfood%49,99
- Senta Promet%52,90
+29 prodavnica199,96 din/l
−23%Hrana za Mačke Preliv Piletina Friskies 85 g
- Šumadija Market49,90
- Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%59,99
- Soulfood%59,99
+27 prodavnica587,06 din/kg
−23%Sapun Baby Merima 87 g
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−23%Začin za Goveđi Gulaš Aleva 50 g
- Leon95,99
- BB Trade%99,99
- Trnava Promet102,00
+29 prodavnica1.919,80 din/kg
−23%Štapići Punjeni Kikirikijem Prima 40 g
- BB Trade%22,88
- Cash & Carry Plus27,99
- Trnava Promet28,00
+29 prodavnica572,00 din/kg
−23%Marbo Gud Kikiriki Pečeni Slani 80-100 g
- Transkom 9486,90
- VP Dima%89,90
- Idea · Mercator · Roda%89,99
+27 prodavnica1.086,25 din/kg
−22%Čokolada Mlečna Keks Najlepše Želje 170 g
- Cash & Carry Plus279,99
- Aman%289,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+27 prodavnica1.647,00 din/kg
−22%Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Sunce (Qvattro)%69,99
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
+29 prodavnica1.166,50 din/kg
−22%Keks Nougat Noblice 222 g
- RIČ%124,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Metro153,52
+27 prodavnica563,02 din/kg
−22%Kašica Meso+ćuretina+brokoli Nutrino 190 g
- Lidl189,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
+25 prodavnica999,95 din/kg
−22%Hrana za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g
- dm179,00
- Europrom%179,90
- Super Vero%188,99
+29 prodavnica895,00 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Limun 200 g
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
- Europrom%199,90
+29 prodavnica899,50 din/kg
−21%Čokolada Mlečna Riža Dorina 75 g
- Šumadija Market109,90
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Aleksandrović119,99
+27 prodavnica1.465,33 din/kg
−21%Sladoled Multipack Štapić Macho Frikom 450 ml
- Aman%549,99
- Idea · Mercator · Roda%579,99
- Lidl599,99
+27 prodavnica1.222,20 din/l
−21%Sokić Breskva Juvitana 125 ml
- dm109,00
- Transkom 94109,90
- Morava114,00
+29 prodavnica872,00 din/l
−21%Mleko UHT Alpsko 3,5% mm 1 l
- Medius%149,90
- Aman%149,99
- ZAM159,90
+29 prodavnica149,90 din/l
−21%Ledeni čaj limun Fuze Tea 1,5l PET
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Aroma%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l
−21%Bombonjera After Eight 200 g
- Tekijanka%498,99
- Trnava Promet499,00
- Čutura499,99
+29 prodavnica2.494,95 din/kg
−21%Smrznuto Voće Malina Frikom 300 g
- Šumadija Market429,90
- Medius%474,90
- BB Trade%509,88
+29 prodavnica1.433,00 din/kg
−20%Čips Tortilja Nacho Cheese Doritos 160 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%174,99
- Lidl180,49
- Cash & Carry Plus189,99
+26 prodavnica1.093,69 din/kg




































