Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.174 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−13%Rakija Šljiva Manastirka Prokupac 1 l
- Idea · Mercator · Roda%1.299,99
- RIČ1.449,99
- Cash & Carry Plus1.599,99
+5 prodavnica1.299,99 din/l- −13%
DTL Hrana za Mačke 2/1 Gebi
- ZAM299,90
- Leon319,99
- BB Trade%329,99
+7 prodavnica149,95 din/kg - −13%
Čaj Hibiskus To 25 g "Milsa"
- Leon46,99
- Tekijanka%49,99
- Europrom52,90
+7 prodavnica1.879,60 din/kg
−13%Sok Fructal Natura Šargarepa 0,7 l
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Mega Maxi442,99
- Europrom449,90
+5 prodavnica571,41 din/l
−13%Brašno T-400 1/1 glatko Zitko 10
- BB Trade54,97
- Cash & Carry Plus62,99
- Trnava Promet%65,00
+7 prodavnica54,97 din/kg
−13%Hleb bez Glutena Pan Multigrano Schar 250 g
- dm299,00
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi349,99
+3 prodavnice1.196,00 din/kg
−13%Rocky rolls choco 70% kakao 70g BF
- RIČ115,99
- Idea · Mercator · Roda%164,99
- Šumadija Market173,00
+5 prodavnica1.657,00 din/kg
−13%Pampers SplashersBS za plivanje 3-4 12/1
- Aksa%699,00
- dm699,00
- Aleksandrović699,99
+7 prodavnica58,25 din/kom- −13%
Set Nivea Men Xmas 2026 Time To Support Box
- Trnava Promet%769,00
- Metro769,99
- Maxi · Mega Maxi795,99
+6 prodavnica1.922,50 din/l
−13%Tira Well Kikiriki Prženi Slani 80 g
- Super Vero66,99
- RIČ69,99
- Soulfood%69,99
+7 prodavnica837,38 din/kg
−13%Ajvar Blagi Uprženi MPK 700 g
- Trlić329,00
- Cash & Carry Plus349,99
- Univerexport%349,99
+7 prodavnica470,00 din/kg
−12%Mešoviti Neslani Namaz Alpinesse Meggle 250 g
- Mere276,00
- Metro380,00
- Super Vero%433,99
+7 prodavnica1.104,00 din/kg
−12%Vino Voćno Čoka 3x0,187 l Poklon Kutija
- Mega Maxi%519,99
- Senta Promet589,90
- BB Trade589,97
+7 prodavnica926,90 din/l
−12%Doja merlot&cabernet sauvignon vino 0.75l
- Cash & Carry Plus1.299,99
- Maxi · Mega Maxi%1.449,00
- Roda%1.469,99
+6 prodavnica1.733,32 din/l
−12%Ulošci Dnevni Barbee Liners Naturella 20/1
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- dm159,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%159,99
+2 prodavnice7,50 din/kom
−12%Choco Rocky Rice Mleko 18 g Benlianfood
- BB Trade36,97
- Idea · Mercator · Roda%39,99
- RIČ44,99
+5 prodavnica2.053,89 din/kg
−12%Dr. Oetker kacamak 60g 20
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Euro Ša M64,00
- Fortuna Market64,99
+5 prodavnica999,83 din/kg
−12%Puding Protein Karamela 200 g Zott
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Senta Promet155,99
- Super Vero164,99
+5 prodavnica749,95 din/kg
−12%Liker Ramazzotti Limoncello 0,7 l
- ZAM%1.499,90
- Univerexport%1.499,99
- Metro1.599,00
+7 prodavnica2.142,71 din/l
−12%Mleko UHT Alpsko 3,5% mm 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%114,99
- Mega Maxi129,99
- Super Vero129,99
+5 prodavnica229,98 din/l
−11%F&D Whipping cream za pripr.šlaga 0.2l
- BB Trade%109,99
- Euro Ša M119,00
- Senta Promet119,99
+7 prodavnica549,95 din/l
−11%Majonez 165 g Tuba Thomy
- Super Vero%214,99
- Univerexport262,26
- Aman264,99
+7 prodavnica1.302,97 din/kg
−11%Namaz u Crevu Dimljena Šunka Topola 130 g
- Cash & Carry Plus70,99
- Trnava Promet71,00
- Univerexport%79,99
+7 prodavnica546,08 din/kg
−11%Bombonjera Bajadera 500 g Kraš
- Cash & Carry Plus1.399,96
- Idea · Mercator · Roda%1.849,00
- Trlić1.869,99
+5 prodavnica2.799,92 din/kg
−11%Hrana za Mačke Losos Wet Sheba 85 g
- Super Vero%88,99
- Europrom99,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi99,99
+5 prodavnica1.046,94 din/kg
−11%Vlažne Maramice Baby Sensitive Bundle Pampers 2x80
- Mega Maxi%498,99
- dm529,00
- Maxi Online559,99
+7 prodavnica6,24 din/kom
−11%Cif Bathroom Trigger 500 ml
- Senta Promet209,99
- Sunce (Qvattro)%249,99
- Soulfood289,99
+7 prodavnica419,98 din/l
−11%Pahuljice Mix 5+5 Fun&Fit 400 g
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Roda244,99
- Mercator249,99
+7 prodavnica524,98 din/kg
−11%Tuna Salata Mediterana Stari Beograd 160 g
- Trnava Promet%178,00
- Cash & Carry Plus179,99
- Podunavlje219,99
+7 prodavnica1.112,50 din/kg
−11%Začin Luk Crni Aleva 20 g
- Metro77,99
- Euro Ša M78,00
- Mikromarket85,00
+7 prodavnica3.899,50 din/kg
−10%Gotova Smeša za Proteinski Hleb Vega 500 g
- Fortuna Market229,99
- VUM239,99
- Europrom249,90
+7 prodavnica459,98 din/kg
−10%Xixo Ice Tea Raspb.&Blueb. PET 6x1,5 l
- Soulfood64,99
- Čutura89,99
- BB Trade%129,99
+7 prodavnica43,33 din/l
−10%Safeguard Liquid tečni sapun 225ml class.pur.whit
- Lilly179,99
- Tekijanka238,36
- Aleksandrović249,99
+7 prodavnica799,96 din/l
−10%Lenor Omekšivač Summer 1491 ml
- Mikromarket365,00
- ZAM%449,90
- Euro Ša M469,00
+7 prodavnica244,80 din/l
−10%Extra Kiselo Mleko 0.18 6% mm Zapis Tare
- Aroma%44,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Euro Ša M46,00
+7 prodavnica249,94 din/l- −10%
Fine&Deli Toast Listići 130 g
- Leon119,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Aroma%134,99
+7 prodavnica923,00 din/kg
−10%Dr Milk Paprika u Pavlaci 500 g 20% mm
- Aleksandrović299,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Idea · Mercator · Roda%314,99
+5 prodavnica599,98 din/kg
−10%Toaletni Papir 3Sl Delicate Care White Zewa 24/1
- Univerexport%899,99
- Medius939,99
- Cash & Carry Plus1.001,29
+7 prodavnica37,50 din/kom
−10%Preliv Burger Dijamant 270 g
- Aman177,99
- Univerexport%179,99
- Roda182,99
+7 prodavnica659,22 din/kg
−10%Pančevo Jogurt Casa 2,8% mm 180 g
- Sunce (Qvattro)%27,99
- Cash & Carry Plus29,99
- Super Vero30,99
+7 prodavnica155,50 din/kg
−10%Sir Mozzarella Mini Zanetti 125 g
- Cash & Carry Plus274,99
- Super Vero%289,99
- BB Trade309,97
+7 prodavnica2.199,92 din/kg
−10%Bombone Exotic Escape Tic Tac 54 g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%159,99
- Fortuna Market179,90
- Cash & Carry Plus181,89
+5 prodavnica2.962,78 din/kg
−10%Jogurt Grčki Olympus 2% mm 350 g
- Super Vero%197,99
- BB Trade209,97
- Aroma214,99
+7 prodavnica565,69 din/kg
−10%Jogurt Voćni Zdravo Šumsko Voće 1 kg
- Medius%164,90
- Leon176,99
- Roda179,99
+7 prodavnica164,90 din/kg- −10%
Hleb Palermo Tvojih 5 Minuta PP 400 g
- Prima66,00
- BB Trade79,97
- Idea · Mercator · Roda%94,99
+5 prodavnica165,00 din/kg
−10%Panirana riba u hrskavoj panadi 240g Frikom
- Idea · Mercator · Roda%379,99
- Mikromarket389,00
- Senta Promet399,00
+5 prodavnica1.583,29 din/kg
−9%Vino Crveno 3 Passo Organic 0,75 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%1.249,00
- Metro1.379,99
- Super Vero1.399,99
+5 prodavnica1.665,33 din/l
−9%Kaša Protein Malina Sweet Fit 80 g
- Aksa169,00
- Super Vero%178,99
- BB Trade189,97
+7 prodavnica2.112,50 din/kg




































