Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.138 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−19%Pivo Lav 0,5 l Limenka
- Čutura%69,99
- Aman%74,99
- VUM74,99
+32 prodavnice139,98 din/l
−19%Maslac President 125 g
- Leon269,99
- Medius%274,90
- ZAM299,90
+32 prodavnice2.159,92 din/kg
−19%Paprika Mlevena Slatka Aleva 50 g
- BB Trade97,97
- Trnava Promet%137,00
- Morava%149,90
+32 prodavnice1.959,40 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−19%Čokolada Mlečna Bananica Crna Najlepše Želje 184 g
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Trnava Promet301,00
- Senta Promet334,22
+30 prodavnica1.630,38 din/kg
−19%Čips Chipsy Rebrasti Tzatziki 85 g Marbo
- Transkom 94119,90
- Mega Maxi%124,99
- Leon128,99
+32 prodavnice1.410,59 din/kg
−19%Čips Chipsy Rebrasti Ketchup 85 g Marbo
- Transkom 94119,90
- Leon128,99
- Medius%129,90
+32 prodavnice1.410,59 din/kg
−19%Keks Kokos Rum Kasato 120 g
- ZAM%64,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet72,00
+32 prodavnice540,83 din/kg
−19%Kobasica Barena Pileća sa Sirom Wudy 150 g
- Cash & Carry Plus120,99
- Trnava Promet%124,00
- Leon129,99
+32 prodavnice806,60 din/kg
−18%Čips Rebrasti Chilli Chipsy 55 g
- Mega Maxi%79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Trnava Promet90,00
+32 prodavnice1.454,36 din/kg
−18%Smrznuto Povrće Zlatna Mešavina Frikom 400 g
- Morava%179,90
- Sunce (Qvattro)%184,99
- Cash & Carry Plus199,99
+32 prodavnice449,75 din/kg
−18%Štapići Punjeni Kikirikijem Prima 100 g
- Cash & Carry Plus58,99
- Metro59,00
- Fortuna Market59,99
+32 prodavnice589,90 din/kg
−18%Energetsko Piće Ultra 0,25 l
- Trlić%69,99
- Cash & Carry Plus72,99
- Čutura%74,99
+32 prodavnice279,96 din/l
−17%Jogurt Grčki Grekos Jagoda 150 g
- Metro%79,00
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Medius%84,90
+30 prodavnica526,67 din/kg
−17%Jogurt Grčki Grekos Šumsko Voće 150 g
- Metro%79,00
- Medius%84,90
- Leon88,99
+32 prodavnice526,67 din/kg
−17%Slanina Tanka Slajs Zlatiborac 100 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi269,99
- Leon299,99
- Cash & Carry Plus319,99
+30 prodavnica2.699,90 din/kg
−17%Fanta Orange 1 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Super Vero114,99
+32 prodavnice99,99 din/l
−16%Keks Integralni Brusnica O Cake 152 g
- Senta Promet98,55
- Cash & Carry Plus99,99
- Tekijanka%99,99
+32 prodavnice648,36 din/kg
−16%Keks Kiflice Čoko Zlatni Pek 165 g
- Leon59,99
- Sunce (Qvattro)%108,99
- Metalac Market128,00
+32 prodavnice363,58 din/kg
−16%Voćni Napitak Next Joy Zova 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex%79,99
- Čutura84,99
+32 prodavnice159,98 din/l
−15%Kafa Mlevena Grand Gold 500 g
- Aman%949,99
- Cash & Carry Plus999,99
- Prima%1.049,90
+32 prodavnice1.899,98 din/kg
−15%Smrznuto Povrće Bela Čorba Frikom 400 g
- Super Vero164,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Univerexport%169,99
+32 prodavnice412,48 din/kg
−15%Ulošci Dnevni Deo Discreet 20/1
- Cash & Carry Plus139,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- VUM143,99
+30 prodavnica7,00 din/kom
−15%Ulošci Dnevni Discreet Deo Ocean Breeze 20/1
- ZAM%129,90
- Europrom139,90
- Cash & Carry Plus139,99
+32 prodavnice6,50 din/kom
−14%Voda Gazirana Vrnjci 2 l
- Morava54,99
- Podunavlje54,99
- Trnava Promet56,00
+32 prodavnice27,50 din/l
−14%Trik Štapići sa Kikirikijem 110 g
- Cash & Carry Plus59,99
- VUM%59,99
- Trnava Promet61,00
+32 prodavnice545,36 din/kg
−14%Čokolada Mlečna Mini Najlepše Želje 150 g
- Trnava Promet268,00
- Čutura%299,99
- ZAM314,90
+32 prodavnice1.786,67 din/kg
−14%Liker Zlatni Pelin 1 l
- Sunce (Qvattro)949,99
- Cash & Carry Plus999,99
- Transkom 941.099,00
+32 prodavnice949,99 din/l
−14%Bombonjera Crvena Merci 250 g
- Idea · Mercator · Roda%849,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%849,99
- Podunavlje884,15
+27 prodavnica3.399,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−13%Pivo Jelen Fresh Limun&Nana 0,5 l Limenka
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus118,99
- Senta Promet%119,99
+32 prodavnice219,98 din/l
−13%Pivo Zaječarsko 0,5 l PB
- Trnava Promet70,00
- Transkom 9471,99
- Morava73,90
+32 prodavnice140,00 din/l
−12%Viski Jameson 0,7 l
- Leon1.999,99
- Trnava Promet2.032,00
- Univerexport%2.194,99
+32 prodavnice2.857,13 din/l
−11%Voćni Napitak Tube Orange 0,5 l PET
- Sunce (Qvattro)%70,99
- Trnava Promet80,00
- Tekijanka84,32
+32 prodavnice141,98 din/l
−10%Sladoled Štapić King Harmony Frikom 90 ml
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Cash & Carry Plus219,99
+32 prodavnice1.388,89 din/l
−10%Hrana za Pse Small Denta Stix Pedigree 110 g
- Super Vero%184,99
- Trnava Promet188,00
- Maxi · Mega Maxi · Profi%199,99
+30 prodavnica1.681,73 din/kg
−8%Voda Negazirana Rosa Sport 0,33 l
- Cash & Carry Plus50,27
- Metro53,62
- Gomex%54,99
+32 prodavnice152,33 din/l
−8%Coca-Cola 2 l
- Gomex%164,99
- Cash & Carry Plus166,99
- Lidl174,99
+32 prodavnice82,50 din/l
−8%Sladoled Quattro Colori Choco Frikom 1500 ml
- Fortuna Market499,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Soulfood%549,99
+32 prodavnice333,33 din/l
−7%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 250 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Leon139,99
+30 prodavnica539,96 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Jagoda 235 ml
- Cash & Carry Plus66,99
- Leon66,99
- Lidl67,99
+32 prodavnice285,06 din/l
−6%Smrznuto Povrće 4 Godišnja Doba Frikom 400 g
- Tekijanka310,78
- Cash & Carry Plus329,99
- Čutura329,99
+32 prodavnice776,95 din/kg
−56%Keks Zlatni Pek 630 g Bambi
- Šumadija Market119,90
- Trlić%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+29 prodavnica190,32 din/kg
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l
−48%Tuna Salata Mexicana Rio Mare 160 g
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Univerexport%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
+31 prodavnica1.874,94 din/kg
−46%Tuna Salata sa Kukuruzom Rio Mare 160 g
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
+31 prodavnica1.874,94 din/kg
−44%Voćni Nektar Happy Day Happy Breskva 1 l Brik
- ZAM%99,90
- BB Trade%99,99
- Europrom%99,99
+31 prodavnica99,90 din/l
−40%Začin za Riblju Čorbu Aleva 90 g
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Tekijanka124,88
- Aman%129,99
+29 prodavnica1.333,22 din/kg































