Cene → Slatkiši i žitarice → ČOKOLADA MLEČNA OREO MILKA 300G

ČOKOLADA MLEČNA OREO MILKA 300G
Pakovanje 300 g 34 prodavnice Barkod 7622210384362
330,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
1.100,00 din/kg
Najskuplje je 639,19 din, +94% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
330,00 din1.100,00 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd369,90 din1.233,00 din/kg+39,90 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta393,00 din1.310,00 din/kg+63,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula399,99 din1.333,30 din/kg+69,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta408,00 din1.360,00 din/kg+78,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta429,00 din1.430,00 din/kg+99,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta465,00 din1.550,00 din/kg+135,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta469,90 din1.566,33 din/kg+139,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta469,97 din1.566,57 din/kg+139,97 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta469,99 din1.566,63 din/kg+139,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 479,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik479,99 din1.599,97 din/kg+149,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33479,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49479,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6479,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5479,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb479,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38479,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7479,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26479,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43479,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10479,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15479,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb479,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2479,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb479,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68479,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36479,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25479,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6479,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99479,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296479,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb479,99 din
-
Lidl87 radnji u 53 mesta489,99 din1.633,30 din/kg+159,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu494,50 din1.648,33 din/kg+164,50 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta499,00 din1.663,33 din/kg+169,00 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 499,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac499,00 din1.663,33 din/kg+169,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun499,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača499,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac499,00 din
- Kragujevac · Metro499,00 din
- Niš · Metro499,00 din
- Novi Sad · Metro499,00 din
- Palić · Metro499,00 din
- Požarevac · Metro499,00 din
- Šabac · Metro499,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta499,90 din1.666,33 din/kg+169,90 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad499,99 din1.666,63 din/kg+169,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta499,99 din1.666,63 din/kg+169,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta499,99 din1.666,63 din/kg+169,99 din
-
499,99 din1.666,63 din/kg+169,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta499,99 din1.666,63 din/kg+169,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta499,99 din1.666,63 din/kg+169,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta499,99 din1.666,63 din/kg+169,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu499,99 din1.666,63 din/kg+169,99 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova507,99 din1.693,30 din/kg+177,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta531,90 din1.773,00 din/kg+201,90 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta549,99 din1.833,30 din/kg+219,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta599,99 din1.999,97 din/kg+269,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta599,99 din1.999,97 din/kg+269,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd599,99 din1.999,97 din/kg+269,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta599,99 din1.999,97 din/kg+269,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta599,99 din1.999,97 din/kg+269,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta609,00 din2.030,00 din/kg+279,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta639,19 din2.130,63 din/kg+309,19 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 330,00 | 499,99 |
| 26.09.2026. | 330,00 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 369,90 | 499,99 |
Promene cene
- BB Trade 23.09. 489,97 → 469,97 din -4%
- Soulfood 21.09. 755,99 → 531,90 din -30%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Milka čokolada oreo 300gAksa
- MILKA 300G OREOAleksandrović, Mikromarket
- COK MILKA OREO 300GBB Trade
- COKOLADA MILKA OREO 300gr MONDELEZCash & Carry Plus
- COKOLADA OREO 300G MILKAČutura
- MILKA COKOLADA OREO 300GEuro Ša M
- COK.MILKA OREO 300G-362Europrom
- ČOKOLADA MILKA OREO 300GGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −61 % po kg
LUCIJA MLECNA COKOLADA 300G
- Aleksandrović129,90
- Euro Ša M133,00
- Trlić219,00
+1 prodavnica433,00 din/kg
−45 % po kgKEKS STIEFENHOFFER MEDENJAK FIGURE MLEČNA ČOKOLADA 200G
- Aleksandrović119,99
- Gomex213,00
- Prima225,50
599,95 din/kg- −45 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA ŠTANGLA SA RIŽOM 250G
- Univerexport149,99
- Aleksandrović159,99
- Prima175,00
599,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 200G
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Univerexport%289,99
+38 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+36 prodavnica1.466,60 din/kg
−30%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- ZAM%149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 90G
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- VUM%149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−11%ČOKOLADA MINI SA PUNO MLEKA KIDY 30G
- Aksa30,00
- Fortuna Market%39,99
- Trnava Promet40,00
+34 prodavnice1.000,00 din/kg




