Cene → Akcije po artiklima → Sveža i prerađena riba
Akcije: Sveža i prerađena riba
179 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−15%CERIO SALATA SA TUNOM BALKANSKA
- Aleksandrović169,99
- VP Dima199,00
- Cash & Carry Plus214,99
+5 prodavnica1.062,44 din/kg
−14%TUNA KOMADIĆI U ULJU BARBA 140G
- Leon79,99
- Soulfood90,00
- Cash & Carry Plus99,99
+5 prodavnica571,36 din/kg
−12%OSLIĆ U BILJNOM ULJU EVA 100G
- Trnava Promet256,00
- Fortuna Market264,99
- Aleksandrović289,99
+5 prodavnica2.560,00 din/kg
−12%TAKT. TUNJ.SAL.MEKSICKI 220G
- Aman399,99
- Cash & Carry Plus399,99
- Aroma465,90
+5 prodavnica1.818,14 din/kg
−8%TUNA FILETI U BILJNOM ULJU EVA 100G
- Metalac Market339,00
- Univerexport379,99
- ZAM399,90
+5 prodavnica3.390,00 din/kg
−8%SARDINE U BILJNOM ULJU MALIBU 125G
- Metro91,00
- Trnava Promet97,00
- Europrom104,90
+5 prodavnica728,00 din/kg- −21%
TUNA KOMADI MC QUEENS 160G
- Leon119,99
- Fortuna Market124,99
- Euro Ša M%126,90
+4 prodavnice749,94 din/kg
−12%TAKT. TUNJ.SAL.MEDITERAN 220G
- Aman399,99
- Aroma465,90
- Mikromarket499,00
+4 prodavnice1.818,14 din/kg
−9%HOBOTNICA U GALIC SOSU 111G PESCAMA
- Cash & Carry Plus309,99
- Aleksandrović359,99
- Mega Maxi442,99
+4 prodavnice2.792,70 din/kg
−8%TUNA KOMADIĆI MALIBU 170G
- Metro94,00
- Trnava Promet102,00
- Europrom109,90
+4 prodavnice552,94 din/kg
−42%TUNA KOMADICI 160g EVA
- Aleksandrović189,99
- Europrom241,00
- Mikromarket%247,99
+3 prodavnice1.187,44 din/kg- −39%
SARDINA U BILJNOM ULJU 125G CERIO
- Aleksandrović79,90
- Idea%110,00
- Mercator%110,00
+3 prodavnice639,20 din/kg
−36%TUNA KOMADI U BILJNOM ULJU 160G CER
- Aleksandrović149,90
- Cash & Carry Plus189,99
- Idea%190,00
+3 prodavnice936,88 din/kg
−33%TUNA ŽUT FIL VEN M ULJE 120G IL CAP
- Idea%490,00
- Mercator%490,00
- Roda%490,00
+3 prodavnice4.083,33 din/kg
−22%SARDINE U ULJU STARI BEOGRAD 125G
- Aleksandrović99,99
- Leon99,99
- Metalac Market%99,99
+3 prodavnice799,92 din/kg- −17%
TUNA KOMADIĆI U SALAMURI HAPPY 170G
- Trnava Promet%82,00
- Fortuna Market%99,99
- Prima115,00
+3 prodavnice482,35 din/kg
−17%TUNA ŽUTOREPA U MASLINOVOM ULJU ST.BEOGRAD 3X80G
- Cash & Carry Plus389,99
- Fortuna Market439,99
- Maxi%499,99
+3 prodavnice1.624,96 din/kg- −16%
Tunjevina komadi HAPPY 0170 povrce
- Europrom149,90
- Trnava Promet%208,00
- Prima229,00
+3 prodavnice881,76 din/kg
−15%TUNA FILETI SA CRNIM BIBEROM IL CAPITANO 160G
- Aleksandrović319,99
- Aroma%339,99
- Univerexport469,99
+3 prodavnice1.999,94 din/kg- −15%
HARINGA U ULJU LOSOS 170G
- Fortuna Market199,99
- Trnava Promet203,00
- Prima219,00
+3 prodavnice1.176,41 din/kg
−14%Pileci narezak 0400 Compass 12
- Mere159,90
- Trnava Promet164,00
- Metro179,99
+3 prodavnice399,75 din/kg
−13%TUNJ U E DEC. MASL. ULJU 3*60G MAREBLU
- Čutura469,99
- Aman599,99
- Super Vero%643,99
+3 prodavnice2.611,06 din/kg
−9%SKUŠA SALATA BALANCE DELAMARIS 170G
- Roda%327,99
- Idea%347,99
- Mercator%347,99
+3 prodavnice1.929,35 din/kg
−8%IL CAPITANO 160g FILETI TUNJEVINE SA B LUKOM
- Cash & Carry Plus299,99
- Aman349,99
- Mega Maxi386,99
+3 prodavnice1.874,94 din/kg
−6%NAMAZ OD TUNE I ŠARGAREPE RIO MARE 100G
- Fortuna Market%299,99
- Idea399,99
- Mercator399,99
+3 prodavnice2.999,90 din/kg- −22%
Pasteta jetrena 0100 folija Takovo 16
- Prima60,50
- Cash & Carry Plus64,99
- Čutura69,99
+2 prodavnice605,00 din/kg
−20%REGINA DELMARE TUNJ 160g KOMADI U ULJU
- Leon99,99
- Aleksandrović149,99
- Trlić%159,99
+2 prodavnice624,94 din/kg
−19%SARDINE U BILJNOM ULJU DELAMARIS 90G
- Aman%169,99
- Univerexport179,99
- Aroma183,20
+2 prodavnice1.888,78 din/kg
−18%TUNA ACTIVE 170G DELAMARIS
- Idea%279,99
- Mercator%279,99
- Roda%279,99
+2 prodavnice1.647,00 din/kg- −17%
Pasteta jetrena 0075 Takovo 24
- Prima38,00
- Cash & Carry Plus49,99
- Čutura%49,99
+2 prodavnice506,67 din/kg - −17%
Pasteta cajna 0075 Takovo 24
- Prima48,50
- Cash & Carry Plus49,99
- Čutura%49,99
+2 prodavnice646,67 din/kg - −16%
TUNA KOMADI U SOPSTVENOM SOKU BARBA 160G
- Mere141,90
- Fortuna Market144,99
- Trnava Promet145,00
+2 prodavnice886,88 din/kg
−10%TUNA GARDEN 170G DELAMARIS
- Roda%292,99
- Idea%309,99
- Mercator%309,99
+2 prodavnice1.723,47 din/kg
−8%IL CAPITANO FIL.TUNJEVINE SA LJ.PAPRIKOM 160g
- Cash & Carry Plus299,99
- Aman349,99
- Super Vero%419,99
+2 prodavnice1.874,94 din/kg
−20%TUNA KOMADI U ULJU 160GR GIANA
- Aman%159,99
- Trlić169,99
- Euro Ša M170,00
+1 prodavnica999,94 din/kg
−15%PAŠTETA RIBLJA TURISTIČKA DELAMARIS 95G
- Cash & Carry Plus149,99
- Aman%169,99
- Senta Promet183,60
+1 prodavnica1.578,84 din/kg
−14%TUNA SALATA ITALIANA COMPASS 160G
- Cash & Carry Plus169,99
- Fortuna Market199,99
- Univerexport%229,99
+1 prodavnica1.062,44 din/kg
−13%PJ TUNA SALATA EXOTIC 160G AZZURO MARE
- Aman%129,99
- Soulfood140,00
- Trnava Promet140,00
+1 prodavnica812,44 din/kg
−12%Filet tune kom
- Maxi%549,99
- Maxi Online%549,99
- Mega Maxi%549,99
+1 prodavnica
−12%SALATA TUNA KUSKUS 160G COMPASS
- Cash & Carry Plus169,99
- Roda%221,99
- Idea%227,99
+1 prodavnica1.062,44 din/kg
−9%PJ AZZURO MARE TUNA KOMADICI 160G
- Aman%99,99
- Trnava Promet103,00
- Soulfood110,00
+1 prodavnica624,94 din/kg
−62%TUNJEVINA U SALATI PAELLA 160G RIO
- Idea%190,00
- Mercator%190,00
- Roda%190,00
1.187,50 din/kg
−44%PAŠTETA OD TUNE 95G ADRIA MARE
- Idea%70,99
- Mercator%70,99
- Roda%70,99
747,26 din/kg
−42%PAŠTETA OD SARDINE 95G ADRIA MARE
- Idea%60,99
- Mercator%60,99
- Roda%60,99
642,00 din/kg
−25%TUNA KOMADICI ULJE 170G GIANNA NNC
- Čutura%89,99
- Gomex133,50
- Aman169,99
529,35 din/kg
−24%Salata od hobotnice 150g
- Maxi%649,99
- Mega Maxi%649,99
- Maxi Online849,99
4.333,27 din/kg
−22%Salata od plodova mora 150g
- Maxi%449,99
- Mega Maxi%449,99
- Maxi Online579,99
2.999,93 din/kg- −18%
Tunjevina komadici 0095 Malibu
- Trnava Promet%63,00
- Metro68,99
- Trlić99,90
663,16 din/kg




























