Cene → Sveža i prerađena riba → PJ AZZURO MARE TUNA KOMADICI 160G

PJ AZZURO MARE TUNA KOMADICI 160G
Pakovanje 160 g 4 prodavnice Barkod 8606017955740
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 01.10.
624,94 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 119,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din109,99 din624,94 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta103,00 din643,75 din/kg+3,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta110,00 din687,50 din/kg+10,01 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 119,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik119,99 din749,94 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5119,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb119,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26119,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb119,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 103,00 | 110,00 |
| 01.09.2026. | 103,00 | 110,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TUNA KOMADICI 160G AZZURO MAREAleksandrović
- TUNA KOMADICI AZZURRO MARE 160G--PAman
- PJ AZZURO MARE TUNA KOMADICI 160GSoulfood
- Tuna komadici 0160 Azzurro MareTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −23 % po kg
TUNA KOMADIĆI U SALAMURI HAPPY 170G
- Trnava Promet%82,00
- Fortuna Market%99,99
- Prima115,00
+3 prodavnice482,35 din/kg
−16 % po kgQUATRO TUNA KOMADICI 185G
- Sunce (Qvattro)97,50
- Aleksandrović99,99
- Mikromarket135,00
+3 prodavnice527,03 din/kg
−15 % po kgTUNA KOMADICI ULJE 170G GIANNA NNC
- Čutura%89,99
- Gomex133,50
- Aman169,99
529,35 din/kg





