Cene → Akcije po artiklima → Smrznuti proizvodi
Akcije: Smrznuti proizvodi
545 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−14%SMRZNUTO VOĆE MEŠAVINA BAŠ BAŠ 300G
- Univerexport%299,99
999,97 din/kg
−14%SMRZNUTO VOĆE BOROVNICA BAŠ BAŠ 300G
- Univerexport%299,99
999,97 din/kg
−14%SMRZNUTI POMFRIT FARM FRITES 600G
- Fortuna Market259,99
- Aroma%299,99
- Univerexport399,99
433,32 din/kg- −14%
FISBURGERI 1/6
- Aroma%599,99
−14%SMRZNUTI FILET OSLIĆA FRIKOM 400G
- Univerexport%729,99
- Idea%749,99
- Mercator%749,99
+13 prodavnica1.824,98 din/kg
−14%SMRZNUTO VOĆE MEŠAVINA FRIKOM 300G
- BB Trade%329,88
- ZAM%349,90
- Cash & Carry Plus369,99
+27 prodavnica1.099,60 din/kg
−14%SMRZNUTA PANIRANA RIBA SA SEMENKAMA FRIKOM 250G
- Univerexport%369,99
- Cash & Carry Plus384,99
- RIČ389,99
+15 prodavnica1.479,96 din/kg
−14%SMRZNUTO POVRĆE BABY MIX FLORA 400G
- BB Trade%179,88
- Senta Promet189,99
- Maxi199,99
+7 prodavnica449,70 din/kg
−14%SMRZNUTO POVRĆE SATARAŠ FRIKOM 400G
- Super Vero199,09
- Aroma%199,99
- Cash & Carry Plus199,99
+29 prodavnica497,73 din/kg- −14%
SMRZNUTA PAPALINA BAŠ BAŠ CCA 1KG
- Univerexport%344,99
344,99 din/kg - −14%
PASTRMKA OCISCENA RINFUZ
- Aroma%949,99
−14%PITA SA POMORANDZOM ALFA FOODS 1050G
- Aroma%699,99
- Idea721,32
- Mercator721,32
+1 prodavnica666,66 din/kg- −14%
SMRZNUTO POVRĆE POTAŽ MIX POMORAVSKI FLORA 400G
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
- Roda%159,99
+1 prodavnica399,98 din/kg - −14%
TWINS PIZZA PEPERONI 360g
- Euro Ša M281,00
- ZAM299,90
- Aleksandrović299,99
+4 prodavnice780,56 din/kg
−13%SMRZNUTE MANTIJE SIR MEA 730G
- Cash & Carry Plus474,99
- Super Vero%499,99
- Univerexport518,99
+15 prodavnica650,67 din/kg
−13%DOMACA KIFLICA SA SUSAMOM POLAR FOOD 500G
- Aleksandrović159,90
- Aman219,99
- Roda%259,99
+3 prodavnice319,80 din/kg
−13%TISACOOP VALDOR MINI PILECE KUGLICE SA SIROM 500G
- Soulfood%499,99
- Cash & Carry Plus524,99
- Aroma%649,99
+1 prodavnica999,98 din/kg
−13%Cokoladna torta Maxi 2kg
- Maxi%1.379,99
- Mega Maxi%1.379,99
- Profi%1.379,99
690,00 din/kg- −13%
KROMPIR ZACINJENE KRISKE 750G TRIJUMF
- Medius%199,90
266,53 din/kg
−13%SMRZNUTO VOĆE MALINA BAŠ BAŠ 300G
- Univerexport%399,99
1.333,30 din/kg- −13%
SLADOLED RAFFAELLO 3/1 270ML
- Gomex%599,99
2.222,19 din/l - −13%
SMRZNUTA UVIJAČA 1/1 SA MESOM 900G
- Gomex%499,99
555,54 din/kg - −13%
STANIC ROL VISNJA 500G
- BB Trade%179,88
- Trnava Promet184,00
- Cash & Carry Plus184,99
+5 prodavnica359,76 din/kg
−13%PANIRANI RIBLJI STAPICI POLAR FOOD
- Roda%234,99
- Cash & Carry Plus239,98
- Idea%244,99
+3 prodavnice939,96 din/kg
−13%SMRZNUTE MANTIJE MESO MEA 730G
- Leon455,99
- Cash & Carry Plus474,99
- Super Vero%499,99
+16 prodavnica624,64 din/kg
−13%FRIGLO GRASAK 400gr
- Cash & Carry Plus134,99
- Super Vero%141,99
- Fortuna Market144,72
+13 prodavnica337,48 din/kg- −13%
STANIC KLASIK TORTE SREDNJI SNIT 1500G
- BB Trade%1.599,88
- Senta Promet1.729,99
- Medius1.799,99
+3 prodavnice1.066,59 din/kg - −13%
SMRZNUTA TORTA KLASIK KEKS 1.5KG
- Cash & Carry Plus1.516,57
- BB Trade%1.599,88
- Senta Promet1.729,99
+2 prodavnice1.011,05 din/kg
−13%TISACOOP BAGET SA MASLACEM I BELIM LUKOM 175G
- Metro%92,99
- Medius%119,90
- BB Trade119,97
+9 prodavnica531,37 din/kg- −13%
KROASAN SA KAKAO KREMOM POSNO ILLI COMPANY
- BB Trade%329,88
- Cash & Carry Plus364,48
329,88 din/kg - −13%
LIGNJA PAN KOLUT RFS TROPIC
- BB Trade%729,88
−13%FIT MIX SANTA 450G
- Aman%139,99
311,09 din/kg
−13%SMRZNUTE KOKTEL PIZZE POLAR FOOD 500G
- Aleksandrović159,90
- Univerexport256,99
- Roda%279,99
+5 prodavnica319,80 din/kg
−13%DOMACA KIFLICA SA KREMOM POLAR FOOD 500G
- Aman239,99
- Roda%279,99
- Idea%289,99
+4 prodavnice479,98 din/kg
−13%MINI ROL VIRSLA-POLAR FOOD 500G
- Aleksandrović179,99
- Aman259,99
- Roda%279,99
+5 prodavnica359,98 din/kg
−13%SMRZNUTE POHOVANE PALAČINKE PIZZA POLAR FOOD 400G
- Roda%309,99
- Idea%314,99
- Mercator%314,99
+5 prodavnica774,98 din/kg
−13%SMRZNUTE POH.PALAČINKE ŠUNKA SIR POLAR FOOD 400G
- Idea%314,99
- Mercator%314,99
- Roda%314,99
+5 prodavnica787,48 din/kg
−12%STANIC KREMPITA 300G
- Cash & Carry Plus383,98
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
+11 prodavnica1.279,93 din/kg
−12%STANIC MALINA KOLAC 300G
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
- Čutura399,99
+14 prodavnica1.332,93 din/kg
−12%Ruska kocka 300g Stanic
- Cash & Carry Plus375,65
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
+9 prodavnica1.252,17 din/kg
−12%SMRZNUTO POVRĆE KROMPIR DOMAĆINSKI FRIKOM 750G
- Super Vero%368,99
- Cash & Carry Plus379,99
- Univerexport%389,99
+26 prodavnica491,99 din/kg- −12%
COKOLADNA VS 2,8KG
- Euro Ša M%3.129,90
1.117,82 din/kg
−12%STANIC CHESEECAKE KOLAC 280G
- Cash & Carry Plus377,12
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
+8 prodavnica1.346,86 din/kg- −12%
FISHBURGERI RFS 6/1 DTD
- BB Trade%449,88
74,98 din/kom
−12%SPANAĆ U BRIKETIMA SMRZ 900G FAMILY
- Roda%219,99
- Idea%229,99
- Mercator%229,99
+1 prodavnica244,43 din/kg
−12%SLADOLED VELVET VANILLA FRIKOM 900ML
- Univerexport%439,99
- ZAM469,00
- Cash & Carry Plus469,99
+28 prodavnica488,88 din/l
−12%DOMACA KIFLICA SA SUNKOM I SIROM 500G POLAR FOOD
- Aman299,99
- Idea%369,99
- Mercator%369,99
+6 prodavnica599,98 din/kg
−12%Slad.kakao/van.kornet 6x120ml multipak
- Maxi%319,99
- Maxi Online%319,99
- Mega Maxi%319,99
+2 prodavnice444,43 din/l
























