Cene → Smrznuti proizvodi → FRIGLO KRALJEVSKA MESAVINA 400gr

FRIGLO KRALJEVSKA MESAVINA 400gr
Pakovanje 400 g 8 prodavnica Barkod 8606019271633
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
449,98 din/kg
Najskuplje je 224,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,99 din449,98 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta187,10 din467,75 din/kg+7,11 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik189,99 din474,98 din/kg+10,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd197,00 din492,50 din/kg+17,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad206,99 din517,48 din/kg+27,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta209,99 din524,98 din/kg+30,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta210,99 din527,48 din/kg+31,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta224,99 din562,48 din/kg+45,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 179,99 | 202,00 |
| 19.09.2026. | 179,99 | 202,00 |
| 01.09.2026. | 187,10 | 202,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KRALJEVSKA MESAVINA400GR FRIGLOCash & Carry Plus
- SMRZNUTA KRALJEVSKA MEŠAVINA 400G FRIGLOFortuna Market
- SMRZNUTO POVRĆE FRIGLO KRALJEVSKA MEŠAVINA 400GGomex
- Smrznuta kraljevska mesavina Friglo 400gMega Maxi
- FRIGLO KRALJEVSKA MESAVINA 400gŠumadija Market
- FRIGLO KRALJEVSKA MESAVINA 400GSunce (Qvattro)
- KRALJEVSKA MEŠAVINA 400 GR FRIGLOSuper Vero
- FRIGLO KRALJEVSKA MESAVINA 400grTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−39 % po kgFRIGLO ZLATNA MESAVINA 400G
- Cash & Carry Plus109,99
- Šumadija Market145,00
- ZAM154,90
274,98 din/kg
−26 % po kgKRALJEVSKA MESAVINA 450g FRIGLO
- Europrom149,90
- Trlić219,90
333,11 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%FRIGLO RUSKA SALATA 400gr
- Cash & Carry Plus109,99
- Super Vero%144,99
- Šumadija Market145,00
+14 prodavnica274,98 din/kg
−13%FRIGLO GRASAK 400gr
- Cash & Carry Plus134,99
- Super Vero%141,99
- Fortuna Market144,72
+13 prodavnica337,48 din/kg
−21%FRIGLO KUKURUZ SECERAC 400gr
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus104,99
- Europrom158,00
+13 prodavnica237,25 din/kg
−28%FRIGLO ZUTA BORANIJA 400gr
- Medius%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
- Europrom148,00
+13 prodavnica324,75 din/kg
−37%FRIGLO BORANIJA ZUTA 900G
- Soulfood%144,99
- Fortuna Market%169,99
- Cash & Carry Plus179,99
+12 prodavnica161,10 din/kg
−37%FRIGLO VISNJA 300G
- Mercator259,99
- Roda259,99
- Soulfood%259,99
+12 prodavnica866,63 din/kg
−37%FRIGLO RUSKA SALATA 900G
- Trnava Promet%142,00
- Soulfood%144,99
- Gomex%179,99
+11 prodavnica157,78 din/kg
−37%FRIGLO GRASAK 900G
- Soulfood%164,99
- Fortuna Market%179,99
- Sunce (Qvattro)%189,99
+11 prodavnica183,32 din/kg






