Cene → Akcije po artiklima → Smrznuti proizvodi
Akcije: Smrznuti proizvodi
590 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −10%
SLADOLED FAMILIA MULTIPACK BTC COCOA 4X85ML
- Gomex%359,99
1.058,79 din/l
−10%SLADOLED MULTIPACK KAPRI FRIKOM 420ML
- Univerexport%449,99
- Cash & Carry Plus459,99
- Maxi466,99
+23 prodavnice1.071,40 din/l
−10%Aia smrznuti pileci Nuggets 260g
- ZAM379,90
- Aleksandrović379,99
- BB Trade420,97
+5 prodavnica1.461,15 din/kg
−10%Slad.stapic pist/mal/lesn/cok D&C 8x50ml
- Maxi%449,99
- Maxi Online%449,99
- Mega Maxi%449,99
1.124,98 din/l- −10%
SLADOLED NESQUIK MULTIPACK 9X43ML
- Gomex%809,99
2.093,00 din/l - −10%
SLADOLED NUTELLA POT 230G
- Gomex%709,37
3.084,22 din/kg - −10%
SLADOLED NESTLE MULTIPACK NO ADDED SUGAR 3X90ML
- Gomex%674,99
2.499,96 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ SNEŠKO FRIKOM 46G
- Luki40,00
- Maxi57,99
- Mega Maxi57,99
+32 prodavnice869,57 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ CMOK FRIKOM 54G
- Luki40,00
- Sunce (Qvattro)59,99
- Gomex%67,50
+29 prodavnica740,74 din/kg
−10%Kinder bueno white T1x20 90ml
- Čutura169,99
- Super Vero189,99
- Prima199,50
+3 prodavnice2.741,77 din/kg- −10%
SLADOLED NUII ANATOLIAN PISTACHIO 90ML
- Gomex%227,81
2.531,22 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING MALINA CAKE FRIKOM 220ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Gomex%194,06
+32 prodavnice568,18 din/l
−10%KORNET MAXI. JOG.S.V.167ml
- Trlić140,00
- Šumadija Market149,00
- Aksa160,00
+17 prodavnica838,32 din/l
−10%SLADOLED FRIKOM MACHO BANANA BREAD 63G
- Gomex%126,56
2.008,89 din/kg- −10%
OSLIC PRODUKTUS 300-600 10/1 UG FRESCO
- BB Trade%539,99
54,00 din/kom
−10%SLADOLED SENDVIČ MACHO CARAMEL FRIKOM 84.5G
- Luki90,00
- RIČ110,00
- Transkom 94110,00
+21 prodavnica697,67 din/l
−10%SLADOLED KORNET KAPRI FRIKOM 160ML
- Luki90,00
- Gomex%151,88
- Super Vero167,99
+20 prodavnica562,50 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KONTIKI FRIKOM 70ML
- Aksa70,00
- Gomex%84,37
- Sunce (Qvattro)93,49
+19 prodavnica1.000,00 din/l- −10%
SLADOLED FRIKOM KONTIKI MANGO 54G
- Gomex%84,37
1.562,41 din/kg - −10%
FISHFINGERI RFS 5/1 DTD
- BB Trade%499,88
99,98 din/kom
−10%PITA MINI SIR I SPANAĆ 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,98
- Super Vero%344,99
- Mercator369,99
+4 prodavnice566,63 din/kg
−10%PITA MINI SA SIROM 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,99
- Super Vero%344,99
- Mercator369,99
+3 prodavnice566,65 din/kg
−10%SMRZNUTO POVRĆE BALKANSKA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- BB Trade%189,88
- Sunce (Qvattro)209,99
- Idea210,78
+15 prodavnica474,70 din/kg
−10%SLADOLED MULTIPACK ŠTAPIĆ PLAZMA FRIKOM 270ML
- Maxi Online%449,99
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus454,99
+26 prodavnica1.666,63 din/l
−10%STANIC MALINA KOLAC 300G
- Aleksandrović399,99
- Čutura399,99
- Cash & Carry Plus408,00
+14 prodavnica1.333,30 din/kg
−10%STANIC CHESEECAKE KOLAC 280G
- Cash & Carry Plus377,12
- Aleksandrović399,99
- Trnava Promet415,00
+8 prodavnica1.346,86 din/kg
−10%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FLORA 1KG
- BB Trade%199,99
- Medius219,99
- Šumadija Market246,00
+3 prodavnice199,99 din/kg
−10%SMRZNUTO MESO PILEĆI CORDON BLUE CEKIN 600G
- BB Trade%899,88
- Aleksandrović949,99
- Tekijanka955,42
+10 prodavnica1.499,80 din/kg
−10%SMRZNUTO POVRĆE KINESKI MIX POLAR FOOD 400G
- Maxi%184,99
- Mega Maxi%184,99
- Idea%189,99
+9 prodavnica462,48 din/kg- −10%
SMRZNUTO TESTO 1/1 ŠTRUDLA ČOKOLADA I VIŠNJA 500G
- Gomex%189,99
379,98 din/kg - −9%
1KG BARKA GAMBORI-STAND.-VAR.
- Metro%999,00
999,00 din/kg
−9%SMRZNUTO POVRĆE BABY MIX FLORA 400G
- BB Trade%189,88
- Senta Promet189,99
- Maxi199,99
+7 prodavnica474,70 din/kg
−9%SMRZNUTO POVRĆE MEŠAVINA ZA SUPU FLORA 400G
- BB Trade%149,88
- Aman149,99
- Univerexport179,99
374,70 din/kg
−9%SMRZNUTO POVRĆE ŠPARGLA FLORA 450G
- BB Trade%599,88
- Aman599,99
- Aroma599,99
+10 prodavnica1.333,07 din/kg
−9%SMRZNUTO VOĆE KUPINA FLORA 450G
- BB Trade%359,99
- Medius427,99
- Maxi Online454,99
+2 prodavnice799,98 din/kg
−9%VOĆNI MIX 450G SMRZ FLORA
- BB Trade%359,99
- Senta Promet359,99
- Mercator404,99
+4 prodavnice799,98 din/kg
−9%SMRZ.MALINA 450G FLORA
- BB Trade%399,99
- Senta Promet402,19
888,87 din/kg
−9%SLADOLED ČAŠA PLAZMA FRIKOM 450ML
- Cash & Carry Plus489,96
- Univerexport%499,99
- Medius511,99
+19 prodavnica1.088,80 din/l- −9%
ZLATIB.KULEN RF
- Aleksandrović%1.639,99
1.494,16 din/kg
−9%SMRZNUTA PITA BUGAČA FETA MIZITRA SIR ELZYMI 450G
- ZAM399,90
- BB Trade412,97
- Univerexport%414,99
+3 prodavnice888,67 din/kg- −9%
SMRZNUTA PITA MINI FETA I MIZITRA SIR ELZYMI 800G
- Univerexport%539,99
- Prima589,00
- Aroma699,99
+1 prodavnica674,99 din/kg - −9%
SMRZNUTO POVRĆE 1/1 GRAŠAK 900G
- Gomex%239,99
266,66 din/kg
−9%SMRZNUTA PIZZA MARGHERITA FRIKOM 300G
- Transkom 94335,00
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
+23 prodavnice1.116,67 din/kg- −9%
TORTA SNICERS 1.5kg ANDJELCIC
- BB Trade%1.799,88
- ZAM1.849,90
- Aleksandrović1.899,99
+9 prodavnica1.199,92 din/kg
−9%SMRZNUTE ROLNICE VANILA MALINA FRIKOM 800G
- Aroma%399,99
- City%399,99
- Šumadija Market438,00
+14 prodavnica499,99 din/kg
−9%SMRZNUTO POVRĆE BROKOLI POLAR FOOD 400G
- Aleksandrović159,90
- Super Vero%191,99
- Cash & Carry Plus194,99
+5 prodavnica399,75 din/kg- −8%
SMRZNUTA PITA SPANAĆ PRAZILUK I FETA ELZYMI 850G
- ZAM619,90
- Univerexport%694,99
- Prima749,00
+2 prodavnice729,29 din/kg - −8%
NEOPL.DEL.PIL.GRUDI
- Aleksandrović%869,99
796,69 din/kg



























