Cene → Smrznuti proizvodi → KUKURUZ SECERAC 450g

KUKURUZ SECERAC 450g
Pakovanje 450 g 7 prodavnica Barkod 8606006081245
143,41 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
318,69 din/kg
Najskuplje je 219,99 din, +53% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
143,41 din318,69 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta149,90 din333,11 din/kg+6,49 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta163,00 din362,22 din/kg+19,59 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta191,00 din424,44 din/kg+47,59 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu193,00 din428,89 din/kg+49,59 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,00 din442,22 din/kg+55,59 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta219,99 din488,87 din/kg+76,58 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 143,41 | 191,00 |
| 01.09.2026. | 143,41 | 191,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KUKURUZ SECERAC SMRZNUT 400GR FRIKOMAroma, City
- POV KUKURUZ SECERAC 450GR FRIKOMBB Trade
- KUKURUZ SECERAC MPEuro Ša M
- KUKURUZ SECERAC 450G FRIKOMEuroprom
- KUKURUZ SECERAC MP 450G FPrima
- KUKURUZ SECERAC FRIKOMTranskom 94
- KUKURUZ SECERAC 450gTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−41 % po kgSmrznuti kukuruz secerac Gustona 450g
- Profi83,99
- Maxi86,99
- Maxi Online86,99
+2 prodavnice186,64 din/kg
−41 % po kgKUKURUZ ŠEĆERAC 450G GARDEN GOOD
- Idea84,99
- Mercator84,99
- Roda84,99
188,87 din/kg
−26 % po kgFRIGLO KUKURUZ SECERAC 400gr
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus104,99
- Europrom158,00
+13 prodavnica237,25 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
KUKURUZ SECERAC 1KG FRESC
- Aleksandrović219,99
- Prima229,00
- Transkom 94229,00
219,99 din/kg
KUKURUZ ŠEĆERAC 450G GARDEN GOOD
- Idea84,99
- Mercator84,99
- Roda84,99
188,87 din/kgKUKURUZ SEC.FRESCO450G
- Aleksandrović89,90
- Prima119,00
199,78 din/kgKUKURUZ SECERAC 1kg FRIGLO
- Aleksandrović199,90
- Trlić309,90
199,90 din/kg
KUKURUZ SECERAC 450g FRIGLO
- Aleksandrović159,90
- Trlić189,99
355,33 din/kg







