Cene → Akcije po artiklima → Smrznuti proizvodi
Akcije: Smrznuti proizvodi
575 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −10%
SLADOLED FAMILIA MULTIPACK BTC COCOA 4X85ML
- Gomex%359,99
1.058,79 din/l
−9%VOĆNI MIX 450G SMRZ FLORA
- BB Trade%359,99
- Senta Promet359,99
- Mercator · Roda404,99
+2 prodavnice799,98 din/kg
−20%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 300G
- Trnava Promet%365,00
- Trlić%369,99
- Super Vero%389,99
+32 prodavnice1.216,67 din/kg
−12%SMRZNUTO POVRĆE KROMPIR DOMAĆINSKI FRIKOM 750G
- Super Vero%368,99
- Cash & Carry Plus379,99
- Univerexport%389,99
+26 prodavnica491,99 din/kg
−14%SMRZNUTA PANIRANA RIBA SA SEMENKAMA FRIKOM 250G
- Univerexport%369,99
- Cash & Carry Plus384,99
- RIČ389,99
+15 prodavnica1.479,96 din/kg- −8%
SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM KROKETI OD KROMPIRA 750G
- Gomex%369,99
493,32 din/kg
−12%DOMACA KIFLICA SA SUNKOM I SIROM 500G POLAR FOOD
- Aman299,99
- Idea · Mercator · Roda%369,99
- Cash & Carry Plus389,97
+4 prodavnice599,98 din/kg
−42%SLADOLED ALOMA NOISETTE 900ML
- Univerexport%379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)%489,99
+25 prodavnica421,11 din/l
−46%SLADOLED ALOMA FOREST FRUIT 900ML
- Univerexport%379,00
- Gomex467,80
- Fortuna Market499,99
+14 prodavnica421,11 din/l
−46%SLADOLED ALOMA CREAM CARAMEL 900ML
- Univerexport%379,00
- Cash & Carry Plus629,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi654,99
+8 prodavnica421,11 din/l
−20%SMRZNUTA PITA UVIJAČA SA MESOM OLA 600G
- Medius%379,90
- Aroma%399,99
- Cash & Carry Plus399,99
+11 prodavnica633,17 din/kg
−16%SMRZNUTO VOĆE VIŠNJA FRIKOM 300G
- VUM%379,99
- Idea · Mercator · Roda%389,99
- Podunavlje%389,99
+31 prodavnica1.266,63 din/kg
−17%SLADOLED MULTIPACK MEDA FRIKOM 280ML
- Univerexport%379,99
- Cash & Carry Plus419,99
- Idea · Mercator · Roda429,99
+19 prodavnica1.357,11 din/l
−24%SMRZNUTI PANIRANI SURIMI UKUS KRABE TROPIC 250G
- Cash & Carry Plus249,99
- Fortuna Market249,99
- Aman279,99
+3 prodavnice999,96 din/kg- −17%
VINDIJA PILETINA ZA ROSTILJ SMRZNUTO
- Europrom289,90
- Transkom 94379,00
- Soulfood%379,99
+4 prodavnice
−10%Panirana riba u hrskavoj panadi 240g #8 Frikom
- Idea · Mercator · Roda%379,99
- Mikromarket389,00
- Senta Promet399,00
+4 prodavnice1.583,29 din/kg
−30%SLADOLED PLAZMA KOCKA FRIKOM 900ML
- Sunce (Qvattro)%384,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Aroma514,60
+16 prodavnica427,77 din/l
−20%SMRZNUTE LAZANJE FRIKOM 450G
- Medius%389,90
- Gomex%399,99
- RIČ449,99
+18 prodavnica866,44 din/kg
−12%STANIC KREMPITA 300G
- Cash & Carry Plus383,98
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
+12 prodavnica1.279,93 din/kg
−12%STANIC MALINA KOLAC 300G
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
- Čutura399,99
+14 prodavnica1.332,93 din/kg
−12%STANIC CHESEECAKE KOLAC 280G
- Cash & Carry Plus377,12
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
+8 prodavnica1.346,86 din/kg
−12%Ruska kocka 300g Stanic
- Cash & Carry Plus375,65
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović399,99
+10 prodavnica1.252,17 din/kg
−12%PITA SAVIJAČA SIR SPANAĆ 800G BELL
- BB Trade%399,88
- Cash & Carry Plus529,99
- Mercator · Roda589,99
+3 prodavnice499,85 din/kg- −17%
OSLIC HEK HUBBSI 200-300 GR DTD
- BB Trade%399,88
−20%SMRZNUTE ROLNICE MEXICANA FRIKOM 800G
- Aroma%399,99
- Super Vero436,99
- Mikromarket437,73
+18 prodavnica499,99 din/kg
−9%SMRZNUTE ROLNICE VANILA MALINA FRIKOM 800G
- Aroma%399,99
- Šumadija Market438,00
- Europrom449,00
+13 prodavnica499,99 din/kg
−19%SMRZNUTA PIZZA CAPRICOSA FRIKOM 330G
- Super Vero399,99
- Univerexport%399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+26 prodavnica1.212,09 din/kg
−20%SMRZNUTE RIBLJE PORCIJE SA SOSOM POLAR FOOD 300G
- Aman349,99
- Aroma%399,99
- Cash & Carry Plus419,99
+3 prodavnice1.166,63 din/kg
−20%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ODRESCI POLAR FOOD 400G
- Aroma%399,99
- Roda%404,99
- Idea · Mercator%414,99
+3 prodavnice999,98 din/kg- −20%
SMRZNUTE RIBLJE PORCIJE SA SIROM POLAR FOOD 300G
- Aroma%399,99
- Idea · Mercator · Roda448,87
- Super Vero471,99
+2 prodavnice1.333,30 din/kg
−20%SLADOLED FAMILIA COCOA&COCOA SYRUP 900ML
- Aroma%399,99
- Cash & Carry Plus449,99
- Mercator · Roda479,99
+15 prodavnica444,43 din/l- −20%
SMRZNUTI KOMPLET ZA RIBLJU ČORBU TROPIC TRADE 500G
- BB Trade299,97
- Prima371,00
- Aroma%399,99
+2 prodavnice599,94 din/kg
−13%SMRZNUTO VOĆE MALINA BAŠ BAŠ 300G
- Univerexport%399,99
1.333,30 din/kg
−20%SMRZNUTE ROLNICE KAPRI FRIKOM 800G
- Metalac Market%399,99
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Tekijanka437,74
+30 prodavnica499,99 din/kg- −18%
CEKIN PILECI FILE OD GRUDI 500G SMRZNUTO
- RIČ399,99
- Soulfood%399,99
- Aleksandrović419,99
+4 prodavnice799,98 din/kg
−11%Aia smrznuti panirani pileci stapici 220
- BB Trade374,97
- Gomex374,97
- Podunavlje374,99
+10 prodavnica1.704,41 din/kg- −32%
Zamrznuta pileca pljeskavica Map 400g
- RIČ339,99
- Gomex%399,99
- VP Dima404,00
+1 prodavnica849,98 din/kg - −32%
Zamrznuti pileci cevap Map 400g Pile
- RIČ339,99
- Euro Ša M374,00
- Gomex%399,99
+1 prodavnica849,98 din/kg
−20%KROMPIR MCCAIN KRISKE SA KOZICOM 750GR
- Aroma%399,99
- Šumadija Market403,00
- Maxi Online · Mega Maxi512,99
533,32 din/kg
−20%SLADOLED CDO STRACCIATELLA 825ML
- Super Vero%399,99
- Aroma649,99
484,84 din/l- −20%
OSLIC RF
- Aman%399,99
- −27%
SLADOLED MAGIC ICE DELICATO 900ML ORAH
- Prima199,99
- Aman%399,99
222,21 din/l
−20%SMRZNUTE VISNJE U MLECNOJ COKOLADI 150G CHILLBERRY
- Aman%399,99
2.666,60 din/kg
−20%SMRZNUTE BOROVNICE U MLECNOJ COKOLADI 150G CHILLBERRY
- Aman%399,99
2.666,60 din/kg
−9%SMRZ.MALINA 450G FLORA
- BB Trade%399,99
- Senta Promet402,19
888,87 din/kg
−9%SMRZNUTE ROLNICE SIR SPANAĆ FRIKOM 800G
- Cash & Carry Plus385,10
- Idea · Mercator · Roda%409,99
- Super Vero436,99
+20 prodavnica481,38 din/kg
−18%SLADOLED MACHO ČAŠA BELA ČOKOLADA 370ML FRIKOM
- Univerexport%409,99
- Europrom439,90
- RIČ449,00
+27 prodavnica1.108,08 din/l
−18%SLADOLED MACHO ČAŠA ČOKOLADA 370ML FRIKOM
- Tekijanka399,03
- Univerexport%409,99
- Cash & Carry Plus449,99
+24 prodavnice1.078,46 din/l
































