Cene → Akcije po artiklima → Smrznuti proizvodi
Akcije: Smrznuti proizvodi
545 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −50%
pita sa jabukama 110g/90g-s 11809 don don
- Podunavlje%21,50
- Euro Ša M65,00
195,45 din/kg
−50%SLADOLED KORNET HIT VANILA 114ML
- Aman%50,00
- Cash & Carry Plus89,99
- Maxi94,99
+25 prodavnica438,60 din/l
−17%SLADOLED KORNET FAMILIA GALAXY KAKAO 114ML
- Aman%50,00
- Cash & Carry Plus89,99
- Aleksandrović99,00
+18 prodavnica438,60 din/l
−44%SLADOLED NESTLE HIT JAGODA 58G
- Aman%50,00
- Gomex%80,99
862,07 din/kg- −50%
SLADOLED HIT KORNET JAGOD 110ML
- Aman%50,00
- Aroma92,80
- Fortuna Market100,00
454,55 din/l - −10%
SLADOLED FRIKOM RUMENKO 65G
- Gomex%59,39
913,69 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ SNEŠKO FRIKOM 46G
- Luki40,00
- Maxi57,99
- Mega Maxi57,99
+31 prodavnica869,57 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ CMOK FRIKOM 54G
- Luki40,00
- Sunce (Qvattro)59,99
- Gomex%67,50
+28 prodavnica740,74 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ ČOKO MOKO FRIKOM 52G
- Luki40,00
- Sunce (Qvattro)59,99
- Cash & Carry Plus69,99
+29 prodavnica769,23 din/kg- −45%
SMRZ.TESTO KORE ZA KREMPITU 500G FONTANA 5019
- BB Trade%79,88
- Senta Promet179,99
159,76 din/kg - −11%
FORTUNA SMRZNUTI GRAŠAK 400G
- Fortuna Market%79,99
199,98 din/kg - −11%
FORTUNA SMRZNUTA ŽUTA BORANIJA 400G
- Fortuna Market%79,99
199,98 din/kg - −10%
SLADOLED FAMILIA HIT CLASSIC 75ML
- Gomex%80,99
1.079,87 din/l - −10%
SLADOLED PIR WATERMELON 73ML
- Gomex%80,99
1.109,45 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KONTIKI FRIKOM 70ML
- Aksa70,00
- Gomex%84,37
- Sunce (Qvattro)93,49
+18 prodavnica1.000,00 din/l- −10%
SLADOLED FRIKOM KONTIKI MANGO 54G
- Gomex%84,37
1.562,41 din/kg - −10%
SLADOLED PIRULO MANGO 73ML
- Gomex%84,59
1.158,77 din/l - −22%
Zu-zu 500gr. #10 *Stanic*
- BB Trade%89,88
- Cash & Carry Plus159,99
- Fortuna Market169,99
+6 prodavnica179,76 din/kg
−18%SMRZNUTA PODLOGA ZA PIZZU FRIKOM 200G
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero95,99
+29 prodavnica449,95 din/kg- −10%
SLADOLED FAMILIA HIT BALL TOP CONE COCOA 114ML
- Gomex%89,99
789,39 din/l
−10%Familia hit chocomania 76ml
- Gomex%91,79
- Prima99,00
- Idea99,99
+10 prodavnica1.207,76 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)74,99
+34 prodavnice816,67 din/kg
−13%TISACOOP BAGET SA MASLACEM I BELIM LUKOM 175G
- Metro%92,99
- Medius%119,90
- BB Trade119,97
+9 prodavnica531,37 din/kg
−21%FRIGLO KUKURUZ SECERAC 400gr
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus104,99
- Europrom158,00
+13 prodavnica237,25 din/kg- −5%
SMRZNUTO POVRĆE 1/1 BORANIJA ŽUTA 450G
- Gomex%94,99
211,09 din/kg - −5%
SMRZNUTO POVRĆE 1/1 GRAŠAK 450G
- Gomex%94,99
211,09 din/kg
−62%SMRZNUTO POVRĆE EDAMAME FLORA 450G
- BB Trade%99,88
- Mikromarket262,00
- Medius265,99
+8 prodavnica221,96 din/kg
−33%SLADOLED KORNET OREO BALL TOP CONE 100ML
- Aman%100,00
- RIČ199,00
- Cash & Carry Plus199,99
+19 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ČAŠA BLA BLA ČOKOLADA FRIKOM 90G
- Luki65,00
- Sunce (Qvattro)99,99
- Gomex%109,79
+29 prodavnica722,22 din/kg- −10%
SLADOLED FRIKOM MEDA 2025 47G
- Gomex%109,79
2.335,96 din/kg - −35%
KRALJEVSKA MESAVINA TO! 450GR
- BB Trade%109,88
- Podunavlje164,99
- Metalac Market169,00
+2 prodavnice244,18 din/kg
−25%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FLORA 400G
- Aroma%119,99
- BB Trade%139,88
- Idea%139,99
+6 prodavnica299,98 din/kg- −20%
DJUVEC SANTA 450G
- Aman%119,99
266,64 din/kg
−10%SLADOLED FRIKOM MACHO BANANA BREAD 63G
- Gomex%126,56
2.008,89 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ CEDEVITA FRIKOM 105ML
- Luki75,00
- Aksa90,00
- Sunce (Qvattro)114,99
+30 prodavnica714,29 din/l
−10%SLADOLED KORNET VANILA FRIKOM 120ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Gomex%126,89
+17 prodavnica625,00 din/l
−10%SLADOLED KORNET ČOKOLADA FRIKOM 120ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Gomex%126,89
+17 prodavnica625,00 din/l
−10%SLADOLED KORNET JAGODA FRIKOM 120ML
- Luki75,00
- Gomex%126,89
- Cash & Carry Plus129,99
+21 prodavnica625,00 din/l
−23%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FLORA 450G
- Trlić129,00
- BB Trade%129,88
- Aroma%139,99
+7 prodavnica286,67 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ZELENA FLORA 450G
- BB Trade%129,88
- Aroma%129,99
- Univerexport180,99
288,62 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FLORA 450G
- BB Trade%129,88
- Aroma%129,99
- Senta Promet138,53
+6 prodavnica288,62 din/kg
−23%SMRZNUTO POVRĆE ĐUVEČ FLORA 450G
- BB Trade%129,88
- Aroma%139,99
- Idea174,88
+4 prodavnice288,62 din/kg
−19%SMRZNUTO POVRĆE MEŠAVINA ZA SUPU FLORA 450G
- BB Trade%129,88
288,62 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FLORA 450G
- BB Trade%129,88
- Aroma%129,99
- Senta Promet134,06
+2 prodavnice288,62 din/kg
−23%SMRZNUTO POVRĆE KUKURUZ ŠEĆERAC FLORA 450G
- BB Trade%129,88
- Aroma179,90
- Mikromarket182,00
+1 prodavnica288,62 din/kg- −24%
KNEDLE SLJIVA 500GR MARA
- BB Trade%129,88
259,76 din/kg
−28%FRIGLO ZUTA BORANIJA 400gr
- Medius%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
- Europrom148,00
+13 prodavnica324,75 din/kg
−16%ZU-ZU 500GR MOD
- Transkom 94125,00
- ZAM%129,90
- Cash & Carry Plus134,99
+6 prodavnica250,00 din/kg




























