Cene → Akcije po artiklima → Slatkiši i žitarice
Akcije: Slatkiši i žitarice
1.507 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−48%VAFL AMICELLI SA LEŠNIK KREMOM 200G
- Cash & Carry Plus399,99
- Idea%450,00
- Mercator%450,00
+1 prodavnica1.999,95 din/kg
−23%Griotte 153g *Kra{*
- Cash & Carry Plus449,99
- Idea%459,99
- Mercator%459,99
+9 prodavnica2.941,11 din/kg
−12%JUICY DROP GUMMIES BAG 57G 12/1
- Šumadija Market229,90
- Cash & Carry Plus259,98
- Super Vero303,99
+4 prodavnice4.033,33 din/kg
−20%KREM ORG.SA LEŠNIKOM BEZ LAKTOZE NOCIOLATA 250G
- Univerexport%465,99
- Idea549,99
- Mercator549,99
+5 prodavnica1.863,96 din/kg
−29%BOMBONJERA AFTER EIGHT 200G
- Maxi%469,99
- Mega Maxi%469,99
- Shop&Go%469,99
+30 prodavnica2.349,95 din/kg
−15%ČOKOLADA MLEČNA WHOLENUTS MILKA 250G
- Čutura299,99
- Leon339,99
- Euro Ša M429,00
+29 prodavnica1.199,96 din/kg
−15%NAPOLITANKE LEŠNIK KREM MANNER 400G
- Aleksandrović349,99
- Idea%469,99
- Mercator%469,99
+3 prodavnice874,98 din/kg- −20%
BOMBONE TOFFEE NOTA BUM KDV
- Idea%470,00
- Mercator%470,00
- Roda%470,00
−65%LINDOR 200G SUMMER MIX CORNET
- Idea%480,00
- Mercator%480,00
- Roda%480,00
+1 prodavnica2.400,00 din/kg
−53%KIKIRIKI BUTER TEDDIE KREMASTI 340GR
- Idea%490,00
- Mercator%490,00
- Roda%490,00
+1 prodavnica1.441,18 din/kg
−20%ŽITARICE NESQUICK 375G
- Leon289,99
- Sunce (Qvattro)429,99
- Trlić499,00
+13 prodavnica773,31 din/kg
−19%ŽITARICE LION NESTLE 400G
- Aleksandrović479,99
- Medius%499,90
- Idea%499,99
+8 prodavnica1.199,98 din/kg
−38%KREM GOLD LINO LADA 650G
- Maxi%499,99
- Maxi Online%499,99
- Mega Maxi%499,99
+23 prodavnice769,22 din/kg
−17%ROLAT SA PUNJENJEM I KAKAO PRELIVOM CEREMUSKI 380G
- Univerexport%499,99
1.315,76 din/kg
−17%ČOKOLADA MLEČNA JAGODA CHEESECAKE MILKA 300G
- Šumadija Market369,90
- Euro Ša M380,00
- Cash & Carry Plus399,99
+31 prodavnica1.233,00 din/kg
−17%Krem tecni LINO LADA milk 0700 Podravka
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market%499,99
- Cash & Carry Plus579,99
+12 prodavnica571,41 din/kg
−17%MILKA 300g OREO
- Euro Ša M269,00
- Trlić449,99
- Aroma%499,99
896,67 din/kg
−19%KEKS SA COKOLADOM I LESNIKOM 150GR WALKERS
- Aroma%499,99
3.333,27 din/kg
−17%COKOLADA MILKA CHOKO KEKS 300GR
- Aroma%499,99
1.666,63 din/kg
−61%ČOKOLADA LINDT DUBAI 145G
- Idea%500,00
- Mercator%500,00
- Roda%500,00
+2 prodavnice3.448,28 din/kg
−20%KREM NUTELLA 400G
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+25 prodavnica1.247,50 din/kg
−20%KREM ORGANSKI BELI SA LEŠNIKOM NOCIOLATA 250G
- Univerexport%512,99
- Idea599,99
- Mercator599,99
+2 prodavnice2.051,96 din/kg
−16%ŽITARICE CHEERIOS NESTLE 375G
- BB Trade509,97
- Super Vero%514,99
- Univerexport%526,99
+8 prodavnica1.359,92 din/kg
−13%ČOKOLADA MLEČNA KEKS NAJLEPŠE ŽELJE 250G
- Sunce (Qvattro)329,99
- Trnava Promet460,00
- Cash & Carry Plus499,99
+27 prodavnica1.319,96 din/kg
−24%Mauxion Feelings bombonjera 200g Ducla
- Cash & Carry Plus378,99
- RIČ409,99
- Euro Ša M442,00
+8 prodavnica1.894,95 din/kg
−16%ŽITARICE TRIX NESTLE 300G
- Cash & Carry Plus489,99
- Univerexport%526,99
- Mega Maxi%544,99
+5 prodavnica1.633,30 din/kg
−30%BOMBONJERA GRIOTE 204G
- Idea%529,99
- Mercator%529,99
- Roda%529,99
+16 prodavnica2.597,99 din/kg
−12%Kit Kat zitarice sa lesnikom Nestle 330g
- Super Vero%529,99
- Mega Maxi599,99
1.606,03 din/kg
−12%Krem tecni CIPIRIPI 0750 6
- Cash & Carry Plus469,99
- Trnava Promet517,00
- Euro Ša M519,00
+15 prodavnica626,65 din/kg
−38%KREM DUO LINO LADA 700G
- Aleksandrović419,99
- Podunavlje%549,99
- VUM569,99
+24 prodavnice599,99 din/kg
−8%BOMBONJERA NESTLE AFTER EIGHT 200G
- Senta Promet%549,99
- Gomex599,99
2.749,95 din/kg- −8%
KREM MONTELLA LESNIK 750G
- Aroma%549,99
733,32 din/kg - −8%
KREM MONTELLA DUO 750G
- Aroma%549,99
733,32 din/kg - −14%
DRAŽE BELA ČOKOLADA JAGODA 125G SM
- Idea%549,99
- Mercator%549,99
- Roda%549,99
4.399,92 din/kg - −26%
DRAŽE BOROVNICA LEŠNIK 125G SM
- Idea%549,99
- Mercator%549,99
- Roda%549,99
4.399,92 din/kg
−10%Dr. Sour, tvrde bombone, lizalica, Twist & Turn Pop, 17g
- Kengur online%559,99
- Kengur625,00
32.940,59 din/kg
−63%PRALINE DUBAI STYLE 90G LINDT
- Idea%560,00
- Mercator%560,00
- Roda%560,00
6.222,22 din/kg
−27%MUSLI CLASSIC FUN&FIT 1KG
- Cash & Carry Plus549,99
- Idea%569,99
- Mercator%569,99
+7 prodavnica549,99 din/kg- −19%
PLAZMA MLEV.800G BAMBI
- Euro Ša M489,00
- Leon%569,99
611,25 din/kg
−48%NOVOGODIŠNJI PAKETIĆ VITAMINKA 896G
- Idea%570,00
- Mercator%570,00
- Roda%570,00
+1 prodavnica636,16 din/kg
−16%ŽITARICE FITNESS PROTEIN NESTLE 310G
- Mikromarket369,99
- Idea%589,99
- Mercator%589,99
+4 prodavnice1.193,52 din/kg
−16%ŽITARICE FITNESS FIBER NESTLE 310G
- Idea%589,99
- Mercator%589,99
- Roda%589,99
+2 prodavnice1.903,19 din/kg
−9%PUTER OD KIKIRIKIJA SMOOTH SANTE 500G
- Super Vero%589,99
- Aksa599,00
- Univerexport659,74
1.179,98 din/kg
−9%GRANOLA PROTEIN ČOKOLADA I ORAŠ.PLODOVI GO ON 300G
- BB Trade499,97
- Super Vero%589,99
- dm599,00
+4 prodavnice1.666,57 din/kg
−9%GRANOLA PROTEIN TREŠNJA GO ON 300G
- Super Vero%589,99
- Idea649,99
- Mercator649,99
+3 prodavnice1.966,63 din/kg
−19%KEKS MLEVENI PLAZMA 800G
- Aman%589,99
- Profi%589,99
- Cash & Carry Plus599,99
+28 prodavnica737,49 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea%589,99
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−19%CORN FLAKES BAG NESTLE 800G
- Idea%599,99
- Mercator%599,99
- Roda%599,99
+2 prodavnice749,99 din/kg



































