Cene → Slatkiši i žitarice → Krem Protein Mlečni Imlek 350 g

Krem Protein Mlečni Imlek 350 g
Pakovanje 350 g 8 prodavnica Barkod 8601500137986
649,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.857,11 din/kg
Najskuplje je 754,97 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
649,99 din1.857,11 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd681,34 din1.946,69 din/kg+31,35 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta681,34 din1.946,69 din/kg+31,35 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta681,34 din1.946,69 din/kg+31,35 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta699,99 din1.999,97 din/kg+50,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 680,99 – 778,99 din733,99 din2.097,11 din/kg+84,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik749,99 din2.142,83 din/kg+100,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta754,97 din2.157,06 din/kg+104,98 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 649,99 | 699,99 |
| 19.09.2026. | 649,99 | 699,99 |
| 01.09.2026. | 589,99 | 699,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM MLECNI PROT.350G IMLEKAleksandrović
- PROTEIN KREM MLECNI 350G IMLEKBB Trade
- PROTEINSKI MLECNI KREM 350 GR IMLEKCash & Carry Plus
- PROTEIN KREM MLEČNI 350G IMLEK 92108Fortuna Market
- KREM PROTEIN MLEČNI 350G IMLEKIdea, Mercator, Roda
- IML.KREM PROT.MLECNI 350GMikromarket
- IMLEK PROTEIN MLECNI KREM 350GTrlić
- KREM PROTEIN MLEČNI IMLEK 350GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −59 % po kg
Vafel Stixis Mlecni Krem 250 g Benlian Food
- Cash & Carry Plus189,99
- Aman199,99
759,96 din/kg
−57 % po kgNapolitanke Mlečni Krem Nela 264 g
- RIČ209,99
- Čutura%219,99
- Leon224,99
+27 prodavnica795,42 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem cinija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−18%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−15%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg













