Cene → Kućna hemija → MERIX PWD AT ORCHID 3,75KG

MERIX PWD AT ORCHID 3,75KG
Pakovanje 3,375 kg 3 prodavnice Barkod 9000101818734
599,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 28.09.
177,75 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.385,00 din, +131% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,90 din799,99 din177,75 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta651,19 din192,95 din/kg+51,29 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta1.385,00 din410,37 din/kg+785,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 651,19 | 799,99 |
| 01.09.2026. | 651,19 | 799,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MERIX 3.375 KG ORCHID 45WMedius
- Deterdžent Merix Orchid 45WL 3,375 kgMetalac Market
- MERIX PWD AT ORCHID 3,75KGMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%MERIX ORHIDEJA UNIV.2.025 KG 37 PRA
- Euro Ša M439,00
- Fortuna Market449,99
- Trnava Promet469,00
+21 prodavnica216,79 din/kg
−47%MERIX DETERDZENT ZA VES LILAC 8.25KG
- Maxi Online%1.299,00
- Mega Maxi%1.299,00
- Senta Promet1.299,99
+12 prodavnica157,45 din/kg
−56%MERIX KAPSULE ORHIDEJA 36KOM
- Aleksandrović449,99
- Idea%599,99
- Mercator%599,99
+11 prodavnica12,50 din/kom
MERIX JORGOVAN 5,4kg
- Euro Ša M1.059,00
- Aleksandrović1.199,99
- Prima1.259,00
+4 prodavnice196,11 din/kg
MERIX JORGOVAN 2.7kg
- Sunce (Qvattro)528,99
- Aleksandrović569,99
- Trlić579,99
+4 prodavnice195,92 din/kgMERIX ORHIDEA MACADANIA 10kg
- Sunce (Qvattro)943,99
- VUM1.199,99
- Aleksandrović1.699,99
+4 prodavnice94,40 din/kg
MERIX 2,7kg GORSKA SVEZINA
- Prima499,00
- RIČ519,99
- Aleksandrović569,99
+3 prodavnice184,81 din/kg
MERIX JORGOVAN 360g
- Trlić139,00
- Senta Promet143,45
- Aleksandrović149,99
+3 prodavnice386,11 din/kg













