Cene → Sveže i prerađeno meso → Ćufte u Paradajz Sosu Prego 400 g

Ćufte u Paradajz Sosu Prego 400 g
Pakovanje 400 g 19 prodavnica Barkod 8600763002116
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
624,98 din/kg
Najskuplje je 419,99 din, +68% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din624,98 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula344,99 din862,48 din/kg+95,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta344,99 din862,48 din/kg+95,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta349,99 din874,98 din/kg+100,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad359,99 din899,98 din/kg+110,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd364,99 din912,48 din/kg+115,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta364,99 din912,48 din/kg+115,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu369,99 din924,98 din/kg+120,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta374,99 din937,48 din/kg+125,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta377,00 din942,50 din/kg+127,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta379,00 din947,50 din/kg+129,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta379,90 din949,75 din/kg+129,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta379,99 din949,98 din/kg+130,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 367,99 – 405,99 din382,99 din957,48 din/kg+133,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd385,00 din962,50 din/kg+135,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta385,23 din963,08 din/kg+135,24 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta389,00 din972,50 din/kg+139,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta405,00 din1.012,50 din/kg+155,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta419,99 din1.049,98 din/kg+170,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 249,99 | 377,00 |
| 02.10.2026. | 249,99 | 377,00 |
| 19.09.2026. | 337,74 | 377,00 |
| 01.09.2026. | 239,99 | 377,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- G.J.CUFTE U PARADAJZ SOSU 400gr NEOPLANTACash & Carry Plus
- CUFTE U PARADAJZ SOSU 400GEuro Ša M
- CUFTE PARAD.SOS PREGO 400g NEOPLEuroprom
- ĆUFTE U PARADAJZ SOSU PREGO 400GFortuna Market, Univerexport
- ĆUFTE U PARAD SOSU 400G NEOPLANTAIdea, Mercator, Roda
- CUFTE U PARADAJZ SOSU 400G PREGOLeon
- Ćufte U Paradajz Sosu Neoplanta 400 gMetalac Market
- GOT.J.CUFTE U P.SOSU NEOPLANTA 400GMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Ćufte u Paradajz Sosu 400 g Carnex
- Aman%329,99
- Medius%349,90
- Cash & Carry Plus349,99
+25 prodavnica824,98 din/kg- −20%
Ćufte u Paradajz Sosu 400 g To
- Prima%199,99
- Leon215,99
- Tekijanka219,99
+6 prodavnica499,98 din/kg 
Ćufte u Paradajz Sosu Takovo 300 g Blage
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet252,00
- Fortuna Market259,99
+3 prodavnice833,30 din/kgĆufte Goveđe u Paradajz Sosu Ranch 300 g
- Fortuna Market209,99
- Trnava Promet210,00
- Cash & Carry Plus219,99
+1 prodavnica699,97 din/kg
Ćufte u paradajz sosu Maxi 400g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi286,99
717,48 din/kgĆufte u sosu 400 g Topola
- Cash & Carry Plus313,99
- Trnava Promet337,00
- RIČ399,99
784,98 din/kg





